Gręžimo staklės

 • Staklės gręžimo DP 16 SL, Scheppach
  Kodas: 4046664036432
  Kaina 28900
  Staklės gręžimo DP 16 SL, Scheppach
  Kodas: st 4046664036432
  Kaina 25499
  28900 Sutaupykite 3401
  Staklės gręžimo DP 13, Scheppach
  Kodas: r 4046664037392
  Kaina 15899
  GRĘŽIMO STAKLĖS BERNARDO 400V BM 25 T
  Kodas: mt 01-1120BERN
  Kaina 64899
  BERNARDO B 610 PRO GRĘŽIMO STAKLĖS
  Kodas: st B610PRO
  Galia, kW
  1,5
  Kaina 94999
  GRĘŽIMO STAKLĖS, KOLONINĖS BERNARDO SB 32 S
  Kodas: stu* 01-1051BERN
  Galia, kW
  1,1
  Kaina 98999
 • Gręžimo staklės yra nepamainomas įrenginys, kai medienoje, metale reikia daryti įvairaus dydžio skylutes. Tad jei Jūsų kasdienybė ir darbas yra susijęs su metalu, medžiu, įvairių metalo ar medžio gaminių gamyba, tuomet be gręžimo staklių greičiausiai neišsiversite. Rinkitės mūsų asortimente ir mėgaukitės našiu, lengvu ir kokybišku darbu.

  Rinkdamiesi gręžimo stakles įvertinkite tokius parametrus kaip galingumas, sūkiai, atstumai nuo griebtuvo iki pagrindo, stalo, pakreipimo laipsniai ir kt. Svarbus ir staklių dydis – jei neturite joms daug vietos, rinkitės kompaktiškesnes, bet įvertinkite laisvą plotą apie jas, kad būtų patogu dirbti, o jei turite didelę erdvę, tuomet staklių matmenys, greičiausiai, nebus reikšmingas kriterijus. Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar staklės tinka gręžti metalą ar medį, o gal ir metalą, ir medį? Atsižvelkite į savo asmeninius poreikius rinkdamiesi įrenginį.

  Mūsų asortimente rasite įvairioms kainų kategorijoms priskiriamas gręžimo stakles. Jei negalite investuoti daug, rinkitės iš pigiausiųjų kategorijos – jai priklauso gręžimo staklės, kurių kaina neviršija poros šimtų eurų. Jei turite galimybių, juo labiau jei staklės bus nuolat naudojamos, verta investuoti daugiau – brangiausių kategorijoje yra staklės, kainuojančios daugiau kaip 500 eurų.

  Modernios, brangiųjų kategorijai priklausančios gręžimo staklės turi daug funkcijų ir patogumo suteikiančių charakteristikų. Tokios staklės bus puikus pasirinkimas, jei esate profesionalas ir įrenginys taps kasdieniu Jūsų darbo įrankiu.

  Labai vertiname visus klientus, kurie pasitiki mumis, tad kokybei skiriame išskirtinį dėmesį bei labai atsakingai renkamės, kurių gamintojų produkciją įtraukti į mūsų asortimentą. El. parduotuvėje ZemaKaina.lt rasite Bernardo, Scheppach gręžimo stakles. Gamintojai darbo įrankių ir įrenginių rinkoje pelnę klientų simpatijas, puikiai vertinami dėl gaminių kokybės, tad džiaugiamės jų produkciją siūlydami ir savo klientų ratui.

  Gręžimo staklės internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje išsirinkite geriausiai Jūsų poreikius atitinkančias stakles. Paprastai gręžimo staklių reikia ieškoti specializuotose parduotuvėse. Tačiau kam gaišti laiką kelionei po jas, jei galite patogiai ir greitai stakles įsigyti internetu? Rinkitės mūsų asortimente, apmokėkite už pirkinį, o mes pasirūpinsime operatyviu pirkinio pristatymu.