Tekinimo staklės

 • Tekinimo staklės DM 600VARIO, Scheppach
  Kodas: 4046664090038
  Kaina 64900
  67900 Sutaupykite 3000
  Tekinimo staklės DM 1000T, Scheppach
  Kodas: 4046664069331
  Kaina 18800
  21900 Sutaupykite 3100
  Tekinimo staklės DM 460T, Scheppach
  Kodas: 4014915086833
  Kaina 39900
  48000 Sutaupykite 8100
 • Tekinimo staklės – puikus įrenginys, kai reikia nepriekaištingai ir nesunkiai apdoroti medį, metalą, išgauti norimą formą. Tekinimo staklių veiklos principas – apdirbamas medis, metalas ar kita medžiaga sukami aplink savo ašį, tuo pačiu metu juos gremžiant ir suteikiant reikiamą formą.

  Rinkdamiesi stakles įvertinkite savo poreikius, kaip intensyviai ir dažnai stakles naudosite, ar jos reikalingos daugiau mėgėjiškiems darbams, ar intensyviam, profesionaliam naudojimui. Palyginkite individualius poreikius su staklių techninėmis charakteristikomis, pavyzdžiui, svarbus galingumas, galimas ruošinio skersmuo bei ilgis ir kt. Įvertinkite staklių matmenis, kas ypač svarbu, jei neturite daug erdvės joms pastatyti.

  Jei negalite pirkiniui skirti didelės sumos, mūsų el. parduotuvėje rasite puikias tekinimo stakles, kurių kaina yra apie porą šimtų eurų. Tokių staklių visiškai užteks darbui staliaus dirbtuvėse. Šios tekinimo staklės turi keturių greičių pavarą, jų galia – 440 W, o tvirta konstrukcija užtikrins įrenginio ilgaamžiškumą.

  Galintys ir norintys investuoti daugiau, gali rinktis galingesnes, daugiau pavarų (pavyzdžiui, penkias) turinčias stakles, kurios ir darbą padarys našesnį, lengvesnį, ir suteiks daugiau galimybių. Tokios staklės mūsų el. parduotuvėje kainuoja kiek daugiau kaip keturis šimtus eurų.

  Mūsų asortimente rinkitės iš kelių Scheppach tekinimo staklių pasiūlymų. Staklės skiriasi savo kaina ir funkcionalumu, bet kokybė visų nepriekaištinga. Daug dėmesio skiriame gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į mūsų asortimentą, pasirinkimui, todėl galite būti tikri, kad Scheppach tekinimo staklės bus pasiteisinęs pirkinys. Gamintojas darbo įrankių rinkoje pripažintas ir pelnęs daug simpatijų.

  Tekinimo staklės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu pirkti, taupomas laikas ir labai geros pristatymo sąlygos. Nusprendėte įsigyti tokias stakles ir medžio, metalo bei kitų medžiagų apdirbimo darbus padaryti lengvus, kokybiškus ir modernizuotus? Negaiškite laiko ieškodami staklių fizinėse pardavimo vietose. Specializuotų parduotuvių paieška, kelionė po jas, pasirinkimas atims daug brangaus laiko. Pirkite internetu ir naudokitės tokio pirkimo būdo teikiamomis galimybėmis. Rinkitės mūsų asortimente, apmokėkite už pirkinį, o mes pasirūpinsime operatyviu staklių pristatymu Jūsų nurodytu adresu. Pristatome per 1–3 darbo dienas, o dalį prekių – vos per vieną darbo dieną.