Cikloniniai dulkių siurbliai

 • Dulkių siurbliai be maišelio, cikloniniai dulkių siurbliai
   

  Dulkių siurblys BORT BSS-1800N-O
  Kodas: 4260258292787

  Cikloninis - sauso siurbimo. Kompaktiškas, galingas siurblys su HEPA filtru!

  Kaina 6300
  12900 Sutaupykite 6600
  Dulkių siurblys Bort BSS-1800N-ECO
  Kodas: 4260258292947

  Cikloninis - sauso siurbimo. Kompaktiškas, galingas siurblys su HEPA filtru!

  Kaina 6300
  9900 Sutaupykite 3600
  Dulkių siurblys SOLAC AS3261 Multicyclonic
  Kodas: 8414636108511

  Ispaniškas cikloninis dulkių siurblys su Hepa filtrais ir "Non-stop multi-cyclonic" siurbimo sistema

  Kaina 15900
 • Norintiems mėgautis nepriekaištinga švara namuose, gaiviu oru, siūlome įsigyti cikloninį dulkių siurblį, tapsiantį nepamainomu pagalbininku.

  Cikloniniai dulkių siurbliai – jiems būdingas labai didelės galios siurbimas, todėl neabejokite, kad kilimus, grindis ar kitus paviršius šio tipo siurblys išvalys idealiai. Dar vienas privalumas – nereikia dulkių maišelio, o tai jau leidžia sutaupyti ir laiko, ir pinigų: naudojant daugkartinį dulkių maišelį laiko atima jo purtymas, be to, tai gana nemalonus, nešvarus procesas, o naudojant vienkartinius popierinius maišelius patiriama finansinių išlaidų, nes jie juk kainuoja.

  Cikloniniai dulkių siurbliai lengvai prižiūrimi, plaunami, todėl tai dar vienas privalumas, padėsiantis taupyti brangų Jūsų laiką.

  Daugiau papildomų galimybių suteikia komplektacijoje esantys dulkių siurblio antgaliai, pavyzdžiui, kilimams, baldams, tarpams valyti ir kt. Tai užtikrina efektyvų ne tik grindų, bet ir kitų paviršių valymą.

  Rinkdamiesi cikloninį dulkių siurblį įvertinkite savo poreikius, galimybes ir palyginkite šiuos aspektus su siurblio techninėmis charakteristikomis – taip lengviau atrasite tai, kas idealiai tiks Jums. Atkreipkite dėmesį į prietaiso galingumą, talpą, skleidžiamo triukšmo lygis irgi svarbus, įvertinkite ir veikimo spindulį, energijos efektyvumo klasę ir kitus reikšmingus bei papildomų funkcijų suteikiančius aspektus.
  Mūsų el. parduotuvė orientuota tik į kokybiškų prekių pardavimą, todėl atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į savo asortimentą. Jums siūlome Arnica, Bort, Dyson, Electrolux, ETA, Karcher, Philips ir Solac cikloninius dulkių siurblius, kad galėtumėte mėgautis valymo procesu ir tobulu to rezultatu.

  Cikloniniai dulkių siurbliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – galimybė pirkti patogiai, greitai, rinktis iš plataus asortimento ir dar sutaupyti. Šiandien, kai daugelis stokojame laiko ir esame paskendę darbų, buities ir kitų veiklų sūkuryje, atrasti laiko kelionei į parduotuves rinktis rimto pirkinio gana sunku. Todėl siūlome cikloninį dulkių siurblį įsigyti mūsų el. parduotuvėje – taip bus kur kas greičiau ir paprasčiau. Pasirinksite tą, kuris idealiausiai atitiks Jūsų poreikius. Pirkdami mūsų el. parduotuvėje galėsite rinktis ir patogiausią mokėjimo būdą. Prekes pristatysime per 1–2 darbo dienas. Tiesa, pirkdami mūsų parduotuvėje, kur dažnai taikome įvairias akcijas, „rizikuojate“ sumokėti už prekes gerokai mažiau!