Prekių katalogas

Cikloniniai dulkių siurbliai

 • Dulkių siurbliai be maišelio, cikloniniai dulkių siurbliai
   

  Kaina 18999
  Dulkių siurblys Deerma TJ200
  Kodas: INL6955578033827
  Kaina 8899
  Dulkių siurblys Severin MY 7114
  Kodas: LV4008146030130
  Kaina 97 
  115  Sutaupykite 18 
  Kaina 129 
  150  Sutaupykite 21 
  Kaina 94 
  105  Sutaupykite 11 
  Kaina 69 
  89  Sutaupykite 20 
  Dulkių siurblys PHILIPS FC9330/09
  Kodas: 8710103796268
  Kaina 109 
  Dulkių siurblys ARNICA Tesla Premium IB
  Kodas: Tesla Premium IB750
  Kaina 198 
  Kaina 75 
  Kaina 198 
 • Norintiems mėgautis nepriekaištinga švara namuose, gaiviu oru, siūlome įsigyti cikloninį dulkių siurblį, tapsiantį nepamainomu pagalbininku.

  Cikloniniai dulkių siurbliai – jiems būdingas labai didelės galios siurbimas, todėl neabejokite, kad kilimus, grindis ar kitus paviršius šio tipo siurblys išvalys idealiai. Dar vienas privalumas – nereikia dulkių maišelio, o tai jau leidžia sutaupyti ir laiko, ir pinigų: naudojant daugkartinį dulkių maišelį laiko atima jo purtymas, be to, tai gana nemalonus, nešvarus procesas, o naudojant vienkartinius popierinius maišelius patiriama finansinių išlaidų, nes jie juk kainuoja.

  Cikloniniai dulkių siurbliai lengvai prižiūrimi, plaunami, todėl tai dar vienas privalumas, padėsiantis taupyti brangų Jūsų laiką.

  Daugiau papildomų galimybių suteikia komplektacijoje esantys dulkių siurblio antgaliai, pavyzdžiui, kilimams, baldams, tarpams valyti ir kt. Tai užtikrina efektyvų ne tik grindų, bet ir kitų paviršių valymą.

  Rinkdamiesi cikloninį dulkių siurblį įvertinkite savo poreikius, galimybes ir palyginkite šiuos aspektus su siurblio techninėmis charakteristikomis – taip lengviau atrasite tai, kas idealiai tiks Jums. Atkreipkite dėmesį į prietaiso galingumą, talpą, skleidžiamo triukšmo lygis irgi svarbus, įvertinkite ir veikimo spindulį, energijos efektyvumo klasę ir kitus reikšmingus bei papildomų funkcijų suteikiančius aspektus.
  Mūsų el. parduotuvė orientuota tik į kokybiškų prekių pardavimą, todėl atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į savo asortimentą. Jums siūlome Arnica, Bort, Dyson, Electrolux, ETA, Karcher, Philips ir Solac cikloninius dulkių siurblius, kad galėtumėte mėgautis valymo procesu ir tobulu to rezultatu.

  Cikloniniai dulkių siurbliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – galimybė pirkti patogiai, greitai, rinktis iš plataus asortimento ir dar sutaupyti. Šiandien, kai daugelis stokojame laiko ir esame paskendę darbų, buities ir kitų veiklų sūkuryje, atrasti laiko kelionei į parduotuves rinktis rimto pirkinio gana sunku. Todėl siūlome cikloninį dulkių siurblį įsigyti mūsų el. parduotuvėje – taip bus kur kas greičiau ir paprasčiau. Pasirinksite tą, kuris idealiausiai atitiks Jūsų poreikius. Pirkdami mūsų el. parduotuvėje galėsite rinktis ir patogiausią mokėjimo būdą. Prekes pristatysime per 1–2 darbo dienas. Tiesa, pirkdami mūsų parduotuvėje, kur dažnai taikome įvairias akcijas, „rizikuojate“ sumokėti už prekes gerokai mažiau!