Prekių katalogas

Dulkių siurbliai (vakuuminiai)

 • Kaina 149 
  179  Sutaupykite 30 
  Dulkių siurblys KARCHER VC 2
  Kodas: st 4054278206714-1
  Kaina 10499
  135  Sutaupykite 3001
  Dulkių siurblys KARCHER WD 2
  Kodas: 1.629-761.0
  Kaina 68 
  Dulkių siurblys KARCHER VC 3
  Kodas: ER 4054278206738CM
  Kaina 10399
  129  Sutaupykite 2501
  Kaina 249 
  Karcher WD 3 Dulkių siurblys
  Kodas: 4039784943520
  Kaina 71 
  90  Sutaupykite 19 
 • Švara ir gaivus, sveikas oras namuose, neabejotinai, yra prioritetas visiems. Tik štai ne visi mėgsta ar turi laiko kuopti namus. Bet šiuolaikinės technologijos pažeria įvairių galimybių, suteikiančių progą namus tvarkyti greitai, kokybiškai ir lengvai. Vienas tokių prietaisų – vakuuminis dulkių siurblys.

  Mūsų asortimente – Karcher vakuuminiai dulkių siurbliai, savo kokybe ir funkcionalumu pelnę pirkėjų simpatijas. Skirtingi antgaliai šiam siurbliui suteikia platų funkcijų spektrą, todėl valymo procesas bus labai paprastas. Pavyzdžiui, siurbimo antgalis grindims, plyšių valymo antgalis, specialus antgalis su šepetėliu. Paprastai komplektacijoje būna keli pagrindiniai antgaliai, o jei yra poreikis, galima įsigyti daugiau pavienių antgalių arba antgalių komplektus atskirai.

  Rinkdamiesi vakuuminį dulkių siurblį įvertinkite ne tik savo finansines galimybes, bet ir poreikius, o pastaruosius palyginkite su įrenginio techninėmis charakteristikomis – jos turi atitikti Jūsų poreikius. Taigi, reikšmingiausiais kriterijais galima įvardyti dulkių siurblio galingumą. Oro srautą per sekundę, konteinerio talpą ir įvairias papildomas funkcijas, suteiksiančias patogumo.

  Jei siurblį naudosite namuose, tuomet svarbus ir triukšmo lygio rodmuo. Prietaiso svoris ir matmenys reikšmingi, jei reikalingas mobilumas.

  Paprastesnis vakuuminis dulkių siurblys sėkmingai gali būti naudojamas namuose, galingi, funkcionalūs dulkių siurbliai (vakuuminiai) labai vertinami meistrų ir kitų specialistų, kuriems reikalingas tokio tipo dulkių siurblys darbo vietoje.

  Kiekviename savo veiklos žingsnyje daugiausia koncentruojamės į kokybę, todėl Jums siūlome tik patikimų gamintojų dulkių siurblius. Karcher dulkių siurbliai (vakuuminiai), esantys mūsų asortimente, užtikrins geriausią naudojimosi siurbliu patirtį, jie patvarūs, ilgaamžiai, puikiai atliekantys savo funkciją.

  Dulkių siurbliai (vakuuminiai) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje bus puikus pasirinkimas skubantiems, stokojantiems laiko ar tiesiog tiems, kurie vertina patogumą. Pirkti internetu daug patogiau ir finansiniu požiūriu naudingiau, nes dulkių siurblys, tikėtina, kainuos mažiau nei įprastoje parduotuvėje. Mes dažnai taikome labai naudingas akcijas, kurių metu dulkių siurblių kainos būna mažesnės net iki trečdalio! Pirkdami internetu Jūs esate nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko, todėl galite laisvai planuoti savo pirkimo laiką tada, kada patogu Jums. Internetu užsakytas prekes pristatome per 1–2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu.