Savaeigiai dulkių siurbliai (robotai)

 • Savaeigiai dulkių siurbliai, dulkių siurbliai-robotai
   

 • Norite nepriekaištingos švaros namuose visiškai minimaliomis jėgomis? Tai įmanoma! Įsigykite savaeigį dulkių siurblį ir pajusite didžiausią namų valymo malonumą, nes nereikės nieko daryti. Tikrai taip – dulkių siurblys-robotas viską atliks už Jus, tad beliks džiaugtis spindinčiais namais ir gaiviu, švariu patalpų oru.

  Naujausios technologijos savo darbą atliko puikiai – štai ir turime puikų įrenginį, kuris namus kuopia be žmogaus įsikišimo. Įsivaizduokite, sėdite krėsle su gera knyga rankoje, gurkšnojate arbatą ar mėgaujatės aromatingos kavos puodeliu, o namai tuo metu yra valomi, be Jūsų... Juk tobula? Ir šią idilę galite turėti – rinkitės iš ZemaKaina.lt asortimento savaeigį dulkių siurblį. Įrenginys puikai valo ne tik gerai pasiekiamus plotus, bet ir tuos, kuriuos pasiekti gana nelengva, pavyzdžiui, kambario kampus. Jei siurblys-robotas turi šoninius šepečius, tą atlikti jam bus vieni juokai.

  Savaeigiai dulkių siurbliai (robotai) dėl specialių daviklių geba patys nustatyti kliūtis, pavyzdžiui, baldus, laiptus ir kt., ir jų išvengti, todėl Jums nereikės saugoti prietaiso arba daiktų.

  Puikus pasirinkimas bus siurblys-robotas, kurį galima valdyti savo išmaniuoju telefonu – galėsite sudaryti valymo grafiką, nustatyti valymo trukmę, valyti tik konkrečią vietą, pasirinkti valymo režimą ir kt.
  Savaeigiai dulkių siurbliai (robotai) paprastai yra nesunkūs, nedideli, kompaktiški, todėl bus patogu pernešti ar transportuoti, nes neužims daug vietos.

  Daugiausia dėmesio skirdami produkcijos kokybei labai atsakingai renkamės ir gamintojus, kurių prekes įtraukti į mūsų asortimentą. Taigi, ZemaKaina.lt parduotuvėje rinkitės tik patikimų ir puikias pozicijas rinkoje užsitarnavusių gamintojų siurblius-robotus: Ariete, Black + Decker, Dirt Devil, Ecovacs, Moneual, Philips, Polaris.

  Savaeigiai dulkių siurbliai (robotai) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – bus pats tas tiems, kurie siekia maksimalaus komforto. Jums nereikės važiuoti į parduotuves (ne paslaptis, savaeigių dulkių siurblių kiekviename prekybos centre tikrai nerasite), ilgai rinktis, stovėti eilės ar dar blogiau – eismo spūstyse. Pirkti internetu nepalyginamai patogiau ir greičiau. Siūlome Jums platų pasirinkimą. Įvertinkite savo poreikius ir atrasite tą dulkių siurblį-robotą, kuris jūsiškius poreikius atitiks idealiausiai. Internetu užsakytas prekes pristatome per 1–2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu.