Prekių katalogas

Kačių draskyklės

 • Kaina 95 
  Kaina 95 
  Kaina 105 
  Kaina 105 
  Kaina 65 
  Namas-draskyklė katėms KMB004A Grey
  Kodas: KMB004AGrey
  Kaina 55 
  Kaina 55 
 • Jei auginate katę, būtinai turite pasirūpinti ir jai skirta draskykle, kad turėtų kur pasigaląsti nagučius bei nekentėtų Jūsų baldai, minkštų baldų gobelenai, tekstilė, buitinė technika ir kiti daiktai. Turėdama draskyklę katė nestokos ir veiklos, tad mažai tikėtina, kad gyvūną dar domins ir Jūsų daiktai. Mūsų el. parduotuvėje išsirinksite pirmąją draskyklę savo augintiniui, o gal pats laikas pakeisti senąją?

  Kačių draskyklės pagamintos iš medžio drožlių plokštės, natūralaus sizalio lyno bei dirbtinio kailio. Medžiagos kokybiškos, patvarios ir užtikrins ilgalaikį draskyklės naudojimą. Rinkdamiesi draskyklę turėsite plačias pasirinkimo galimybes: vietų sėdėti skaičius, vietų miegoti skaičius, laiptelių skaičius ir kt. Pagal savo poreikius ir galimybes išsirinksite geriausiai tinkančią: nuo paprastesnės, turinčios po vieną vietą miegojimui ir sėdėjimui, iki daugiaaukštės su keliomis vietomis miegui, sėdėjimui, žaidimams. Rinkitės iš kelių spalvų paletės: ruda, pilka, smėlio. Minkštas kailis užtikrins augintinio komfortą miegant, stebint aplinką, žaidžiant – taigi, ir ilsintis, ir aktyviai leidžiant laiką Jūsų augintinis jausis patogiai.

  Įvertinkite draskyklės matmenis. Nesirinkite itin didelės, jei gyvenate nedideliame bute ir stokojate vietos. Suprantama, augintiniai lepūs, norisi jiems suteikti daugiau komforto, bet nedidelei erdvei pakaks ir kompaktiškesnės draskyklės. Kas kita, jei namuose vietos daug – jei tik yra galimybių, tuomet savo katę galite įkurdinti kone karališkai.

  Kokybė – vienas reikšmingiausių kriterijų visuose mūsų el. parduotuvės procesuose, todėl ir į asortimentą pasirenkame tik patikimų, rinkoje pripažinimą užsitarnavusių gamintojų produkciją. Taigi siūlome rinktis patvarias, ilgaamžes kačių draskykles, ilgam tapsiančias Jūsų augintiniui tikru draugu.

  Kačių draskyklės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu, greita ir paprasta pirkti. Kačių draskyklių nerasite bet kurioje eilinėje parduotuvėje, reikės važiuoti į specializuotas gyvūnų prekių parduotuves ar didžiuosius prekybos centrus. Tai, ne paslaptis, atims nemažai laiko. Rinkitės kur kas paprastesnį sprendimą – pirkite internetu. Mūsų el. parduotuvėje netruksite išsirinkti Jums tinkančią draskyklę, patogiausią apmokėjimo už prekes būdą. Vienas geriausių privalumų – Jums nereikės rūpintis prekės transportavimu, nes pristatysime naująją draskyklę saugiai ir operatyviai per 1–2 darbo dienas.