Prekių katalogas

Mobilūs oro kondicionieriai

 • Mobilūs, pastatomi oro kondicionieriai, patalpų vėsintuvai
   

  Kaina 359 
  439  Sutaupykite 80 
  Kaina 249 
  285  Sutaupykite 36 
  Kaina 239 
  255  Sutaupykite 16 
  Kaina 229 
  255  Sutaupykite 26 
  Kaina 275 
  329  Sutaupykite 54 
  Whirlpool PACB212HP 5 dB Black
  Kodas: KLIWHIPRZ0003
  Kaina 405 
  475  Sutaupykite 70 
  Kaina 299 
  359  Sutaupykite 60 
 • Mobilių oro kondicionierių paklausa ypač išauga pavasario antroje pusėje ir vasarą, kuomet nusistovėjus karštiems orams atsiranda būtinybė įsigyti šį daiktą, garantuosiantį, kad net karščiausiais orais jausitės komfortiškai, o karštis nevargins, nekenks darbingumui.

  Mūsų el. parduotuvėje rasite platų mobilių oro kondicionierių pasirinkimą, o patogus prekių filtras leis rinktis iš tų, kurie idealiai atitinka konkrečiai Jūsų reikalavimus.

  Atsižvelkite į rekomenduojamą patalpos plotą, jei norite mėgautis didžiausiu kondicionieriaus funkcionalumu. Gali būti nurodytas kiek didesnis plotas, nei Jums reikia, – dažnu atveju tai bus net geresnis pasirinkimas nei tikslus ploto atitikimas su rekomenduojamu. Kodėl? Nes gamintojai dažnai plotą nurodo didžiausią ir esant idealioms sąlygoms – o tokių pasiekti pavyksta toli gražu ne visada. Svarbu nesirinkti mažesnio galingumo nei reikalingas, kadangi jis veiks nenaudingai, negana to, elektros sąnaudos išaugs.

  Mobilus kondicionierius bus puikus pasirinkimas tiems, kurie nori vėsinti skirtingas patalpas, taip pat jei yra poreikis tą patį kondicionierių naudoti ir namuose, ir darbe ar kitoje vietoje. Mobilūs kondicionieriai, vėsintuvai yra kompaktiški, neužima daug vietos, nesunkūs, todėl patogūs transportuoti ar pernešti į kitą vietą.

  Savo klientams siūlome tik kokybiškas prekes, todėl didelis dėmesys mūsų veikloje tenka gamintojų pasirinkimui. Jums siūlome rinkoje itin teigiamai vertinamų gamintojų mobilius oro kondicionierius: AirLock, Ballu, Electrolux, Kaisai, Tristar, Trotec, Vivax. Savo klientams siūlome platų mobilių kondicionierių pasirinkimą, dalis asortimento su akcija – tai ideali proga sutaupyti net iki pusės pirkinio sumos!

  Mobilūs oro kondicionieriai, vėsintuvai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – platus asortimentas, labai patogus pasirinkimas ir operatyvus pristatymas. Pirkti internetu galite bet kada ir iš bet kurios vietos – tai suteikia Jums labai daug galimybių nepriklausomai nuo nieko įsigyti reikalingą daiktą. Jei užklupo vasaros karščiai, o Jūs dar neturite kokybiško oro vėsintuvo, būtinai pasižvalgykite po mūsų asortimentą ir įsigykite mobilų oro kondicionierių, kad net karščiausiomis vasaros dienomis jaustumėtės komfortiškai. Patogus prekių filtras padės lengvai išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį kondicionierių iš plataus asortimento. Negana to, prekes pristatysime vos per porą darbo dienų ir Jūs iškart galėsite mėgautis pirkinio teikiama vėsa.