Oro kondicionieriai (stacionarūs)

 • Kondicionierius yra tobulas išradimas ir tai neabejotinai patvirtins kiekvienas jį turintis. Karštais vasaros orais šis prietaisas maloniai atvėsina orą, o štai žiemą, atvirkščiai, efektyviai šildo. Jei norite namuose, biure jaustis komfortiškai tiek lepinant karščiui vasarą, tiek žvarbiomis žiemos dienomis, įsigykite oro kondicionierių.

  Stacionarūs oro kondicionieriai skiriasi savo galingumu, todėl tai aspektas, kurį būtina įvertinti. Kokios galios kondicionierius reikalingas Jums, priklauso nuo patalpų, kurias reikės vėsinti / šildyti. Kartais taupymo sumetimais pasirenkamas mažesnio nei reikia galingumo kondicionierius, tikintis, kad galbūt jis vėsins ar šildys kiek mažiau, bet vis vien rezultatas bus puikus. Turime pasakyti, kad tai klaidinga pozicija – netinkamai parinktas kondicionierius neatskleis savo naudingumo ir netruksite pasigailėti pataupę tinkamam prietaisui. Standartiškai laikoma, kad 10 kvadratinių metrų reikia 1 kilovato. Jei kondicionierius bus montuojamas darbo kambaryje, miegamajame ar kitoje zonoje, kur prioritetas teikiamas tylai, ramybei, atkreipkite dėmesį į triukšmo lygį.

  Kiti kriterijai, kuriuos rekomenduojama įvertinti, yra: naudingumo koeficientas, elektros energijos sąnaudos, automatinis išsivalymas, patogus valdymas. Neretas atkreipia dėmesį ir į dizainą. Tiesa, čia reikia pasakyti, kad dabar rinkoje galima rasti net labai modernių ir puikiai vizualiai atrodančių kondicionierių, įsiliejančių į įvairaus stiliaus interjerą.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvės veikloje keli esminiai veiklos principai yra atsakomybė prieš klientus ir dėmesys kokybei, todėl labai atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į savo asortimentą – mūsų parduotuvėje Jūsų laukia pripažintų ir puikiai vertinamų gamintojų oro kondicionieriai (stacionarūs): Daikin, Mitsubishi Heawy Industries, Gree, Alpicair, Electrolux, LG sieniniai oro kondicionieriai ir Olimpia Splendid oro kondicionieriai be išorinio bloko.

  Oro kondicionieriai (stacionarūs) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – tai patogus pirkimo procesas, kurio metu išvengiate kelionių į įprastas parduotuves, ilgo pasirinkimo proceso, stovėjimo eilėse ir kitų laiką gaišinančių dalykų. Pirkdami internetu esate nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko, todėl pirkti galite būdami namuose, darže, kavinėje, parke ir kt. bet kuriuo paros metu. Mūsų el. parduotuvėje yra patogus prekių filtras, padėsiantis greičiau išsirinkti. Užsakytas internetu prekes pristatome per porą darbo dienų Jūsų nurodytu adresu.

  Prekių nėra.