Rekuperatoriai ir minirekuperatoriai

 • Kas yra rekuperatorius – dažnai kyla šis klausimas. Rekuperatorius yra ventiliacijos įrenginys, kuris efektyviai taupo energiją ir patalpų orą pakeičia šviežiu, gaiviu iš lauko.

  Rekuperatoriaus veikimo principas remiasi oro kaita. Iš patalpos siurbiamas oras filtruojamas ir patenka į šilumokaitį. Čia palikęs savo šilumą panaudotas oras pašalinamas į lauką, o iš lauko į šilumokaitį įtraukiamas šviežias oras, kuris čia sušildomas ir perfiltravus perduodamas į patalpas.

  Renkantis rekuperatorių vienas esminių aspektų bus jo galingumas. Atsižvelkite į tai, kiek oro rekuperatorius gali pašalinti per valandą, ir į tai, koks yra Jūsų patalpos tūris. Įvertinkite rekomendaciją, kad per valandą oras turi pasikeisti 0,5–1 kartą. Taigi, įvertinę savo poreikius žinosite, kokio galingumo rekuperatoriai ir minirekuperatoriai Jums aktualūs – tai gerokai susiaurins paiešką ir ją padarys tikslingesnę. Įvertinkite ir triukšmo lygį, nes tai tiesiogiai susiję su Jūsų komfortu namuose.

  Jei pasirinksite rekuperatorių su integruotomis išmaniosiomis valdymo technologijomis, tai mėgausitės aukščiausio lygio valdymo komfortu, turėsite galimybę valdymą kontroliuoti išmaniuoju telefonu, nustatyti veikimo grafikus ir pan.

  Įsigykite tik kokybišką įrangą, kad garantuotumėte didžiausią saugumą, funkcionalumą, mažiausias sąnaudas. Rekuperatoriai yra dvejopi – plokštelinis tiks ten, kur reikia ypatingo gaivumo oro, o rotacinis, jei prioritetas teikiamas didžiausias taupumui ir naudingumui.

  Mums svarbus klientų pasitikėjimas, poreikių patenkinimas, todėl labai atsakingai žvelgiame į gamintojų pasirinkimą. Mūsų asortimente rasite tik patikimų ir labai teikiamai vertinamų gamintojų produkciją: Wolf, Komfovent ir Samsung rekuperatoriai, GetAir, Mitsubishi Electric ir Vents mini rekuperatoriai bei Brink, Electrolux rekuperatorių priedai.

  Rekuperatoriai ir minirekuperatoriai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje bus puikus sprendimas, jei norite patogaus ir greito pirkimo proceso, taip pat sutaupyti finansiniu požiūriu. Pirkdami internetu Jūs išvengiate varginančių kelionių po parduotuves, ilgo pasirinkimo proceso, stovėjimo eilėse ir eismo spūstyse, o jei dar vienoje parduotuvėje nerandate Jums tinkamos prekės... Pirkdami internetu pasirinksite greičiau ir patogiau, kadangi prekių asortimentą galite filtruoti pagal aktualius kriterijus. Negana to, mūsų parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, leidžiančios dar daugiau sutaupyti!

  Prekių nėra.