Šildymo įranga, katilai

 • Planuojantys įsikurti nuosavuose namuose renkasi šildymo būdą, o jau gyvenantys individualiuose namuose kartais susiduria su šildymo sistemos keitimo problema – kokį sprendimą priimti? Katilai yra populiariausias pasirinkimas, suteikiantis bene daugiausia komforto ir patogumo. Šildymo įranga, katilai – nepigi investicija, todėl tikslinga gerai apsvarstyti, kokio tipo katilą montuoti.

  Šiandieninėje rinkoje katilų pasirinkimas platus – daug gamintojų, nemažai katilų tipų, platus specifikacijų pasirinkimas. Visa tai suteikia galimybę išsirinkti geriausią variantą kiekvienam klientui. Mūsų asortimente – pripažintų gamintojų funkcionalūs ir aukščiausią komfortą užtikrinsiantys dujiniai ir granuliniai katilai. Dujiniai, kaip sako pats pavadinimas, šildo patalpas naudodami dujas: gamtines arba suskystintas. Šio tipo katilams būdingas aukštas efektyvumo lygmuo, jie saugūs ir reikalauja labai mažai priežiūros. Negana to, dujiniai katilai yra automatizuoti, tad jie neabejotinai užtikrins maksimalų komfortą. Tiesa, jie nepigūs, taip pat šildymas dujomis pareikalaus daugiau investicijų nei alternatyvus kuras.

  Granuliniai katilai sparčiai išpopuliarėjo ir populiarumo pozicijų neapleidžia. Tai suponuoja paties katilo kaina ir kūrenimo granulėmis išlaidos. Granulinis katilas reikalaus minimalios priežiūros, kuro nereikia labai dažnai papildyti, granulių sandėliavimas kur kas paprastesnis nei, pavyzdžiui, malkų, o automatinis katilo valdymas leidžia mėgautis maksimaliu komfortu.

  Rinkdamiesi katilą atsižvelkite ne tik į kainą, svarbu teisingai pasirinkti galingumą – pastarasis kriterijus tiesiogiai susijęs su plotu, kurį katilas turės apšildyti.

  Kokybė – esminis prioritetas, į kurį atsižvelgiame rinkdamiesi gamintojus, kurių produkciją įtraukti į mūsų asortimentą. Siūlome tik patikimų ir rinkoje įvertintų gamintojų šildymo įrangą: Wolf dujinius katilus ir CompactBio, Antara bei Biokaitra granulinius katilus.

  Šildymo įranga, katilai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – visada išsirinksite tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius. Pirkti internetu ne tik dažnu atveju pigiau, bet ir patogu bei greita. Šildymo įranga, katilas – nemažų gabaritų pirkinys, todėl perkant įprastoje parduotuvėje gali kilti problemų dėl pirkinio transportavimo namo. Jei pirksite mūsų parduotuvėje, tai ne tik išsirinksite reikalingą prekę, bet ir nereikės patirti rūpesčių dėl jos pristatymo – vos per porą darbo dienų pirkinį pristatysime Jums į namus ar kitu pageidautinu adresu.

  Prekių nėra.