Lyginimo sistemos

 • Lyginimo sistema BATTISTELLA DIANA INOX 2012
  Kodas: MOD.2012

  Galia: 1950 W, talpa: 0.8 l., slėgis: 2.8 bar.

  Kaina 23200
  Lyginimo lenta ARNICA Airboard
  Kodas: Airboard

  Lyginimo lenta ARNICA Airboard su ventiliacijos funkcija.

  Kaina 17500
  Lyginimo sistema VAPORINO INOX MAXI
  Kodas: MOD.2010

  Galia: 2100 W, vandens talpa: 2.1 l., slėgis: bar.

  Kaina 31900
  Lyginimo lenta Battistella Eolo Chromed
  Kodas: 140459
  Kaina 36100
  Lyginimo sistema MAC5 RE715
  Kodas: MCARE715

  Lygintuvas ir lyginimo lenta, garų slėgis: 4 bar., lyginimo paviršius: 110x43 cm.

  Kaina 57900
  Lyginimo volas Astra KP-850
  Kodas: 9902941021193
  Kaina 129900
 • Lyginimas traktuojamas kaip vienas nemėgstamiausių buities darbų, tad kodėl gi jo nepalengvinti ir nepaversti kur kas malonesniu? Tai padaryti padės lyginimo sistemos. Jei dar neturite, skubėkite įsigyti ir daugiau nereikės kelias dienas apeiti skalbinių krūvos, kol pagaliau pasiryšite ją išlyginti.


  Lyginimo sistemos labai funkcionalios, jos tiesiog sukurtos dovanoti geriausią lyginimo patirtį, todėl įsigiję lyginimo sistemą drabužius lyginsite patogiai, o svarbiausia – greitai.

  Lyginimo sistema, turinti garini lygintuvą ir specialią lyginimo lentą, leis sutaupyti net iki 50 proc. Jūsų laiko, kurį galėsite skirti sau, šeimai, draugams! Speciali lyginimo lenta turi funkciją įtraukti į save garus, todėl jie dar sparčiau ir efektyviau prasiskverbia pro audinį. Įsigiję mūsų asortimente vieną populiariausių Karcher lyginimo sistemų galėsite ne tik mėgautis komfortišku audinių lyginimu. Ši sistema bus nepamainomas pagalbininkas ir valant langus, dušo kabinas, kriaukles, plyteles, keramikinius dujų degiklius, puikiai pašalinsite kalkių nuosėdas, įsisenėjusias purvo dėmes vonioje ir kt. Specialūs komplektacijoje esantys antgaliai suteiks beveik neribotas galimybes ne tik lyginti, bet ir valyti įvairius paviršius namuose.

  Lyginimo sistemos kategorijoje esančios lyginimo lentos pasižymi tokiomis savybėmis kaip paviršiaus kaitinimas, vakuuminis nusiurbimas, itin ergonomiškas dizainas, saugumo sistema, patogi lentynėlė garų generatoriui ir kt. – tai suteikia daugiau patogumo ir galimybių naudotojui. Jei dar neturite tokios funkcionalios lyginimo sistemos – paskubėkite įsigyti.

  Vertiname savo lojalius ir potencialius klientus, todėl į savo asortimentą įtraukiame tik rinkoje pripažinimą pelniusių ir kokybiškais gaminiais garsėjančių gamintojų produkciją. Mūsų el. parduotuvėje rinkitės šių gamintojų lyginimo sistemas: Arnica, Astra, Battistella, Diana, Karcher.

  Lyginimo sistemos internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – puiki proga mokėti mažiau, o pirkti patogiau. Pasinaudokite pirkimo internetu teikiamais privalumais: rinkitės iš plataus asortimento, filtruokite prekes pagal aktualius kriterijus, pirkite nepriklausomai nuo paros laiko, patogiai apmokėkite už pirkinius ir laukite, kol Jūsų užsakymas bus pristatytas tiesiai į rankas nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas. Negana to, pasinaudokite mūsų el. parduotuvėje dažnai taikomomis puikiomis akcijomis ir už lyginimo sistemą mokėkite kur kas mažiau.