Laidynės, lygintuvai

 • Prekių nėra.
 • Sutikime, lyginti mėgsta tikrai ne visi, tad tikra kančia, kai laukia visas drabužių kalnas. Bet kokybiškas, geras lygintuvas garantuos puikią lyginimo patirtį ir šį procesą pavers kur kas malonesniu!

  Rinkdamiesi lygintuvą būtinai įvertinkite jo padą – tai viena esminių prietaiso dalių. Pigiausias lygintuvas, greičiausiai, turės aliumininį padą. Nesakome, kad jie blogi. Anaiptol, puikiai perduoda šilumą, nesunkūs, bet gana neatsparūs braižymams ir kur kas sunkiau valomi. Nerūdijančio plieno lygintuvo padas taip pat nepasižymi labai dideliu atsparumu braižymams, bet jis sunkesnis už aliumininį, puikiai slysta paviršiumi. Dar vienas lygintuvo pado tipas – teflonu ar kita nelimpančia danga dengtas padas, kurį bus labai lengva valyti. Keramikinį padą galima traktuoti kaip populiariausią. Pastarieji puikiai slysta, tolygiai paskirsto šilumą ir yra atsparūs įbrėžimams.

  Rinkitės lygintuvą, turintį garo funkciją – ji suteiks daug komforto lyginant, ypač ją šlovinsite lygindami labai susiglamžiusius drabužius.

  Siauresnis lygintuvo pado galiukas padės lengviau išlyginti sunkiau pasiekiamas audinio vietas, kampus, pavyzdžiui, prie apykaklės, palei sagas ir pan. Atkreipkite dėmesį ir į skylučių lygintuvo pade skaičių – kuo jų daugiau prie pado galiuko, tuo labiau džiugins lyginimo rezultatas.

  Prioritetą teikite lygintuvams, turintiems automatinio išsijungimo funkciją tai užtikrins saugumą, kad prietaisas išsijungs, jei netyčia pamiršite ištraukti kištuką iš elektros lizdo.

  Kokybiškas daiktas garantuoja gerą, patogų ir ilgaamžį jo naudojimą, todėl į savo asortimentą įtraukiame tik patikimų ir puikiai rinkoje vertinamų gamintojų produkciją. Rinkitės Morphy Richards, Imetec, Philips, Rowenta, Tefal, Tristar laidynes, lygintuvus.

  Lygintuvai, laidynės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – tai proga taupyti savo laiką. Kelionei į įprastą parduotuvę reikia skirti nemažai laiko, o jei dar vienoje nerasite Jūsų poreikius atitinkančio lygintuvo... Maža to, pridėkite dar laiką eismo spūstyse, parduotuvės kasoje, dar kuro išlaidos. Ir lygintuvo kaina tampa kur kas aukštesnė. Pirkti internetu patogu todėl, kad Jūs nesate priklausomas nei nuo vietos, nei nuo laiko, o tai reškia, kad pirkti galite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Mūsų el. parduotuvėje taikomos akcijos leidžia sutaupyti beveik iki pusės prekės kainos!