Prekių katalogas

Lygintuvai su garų generatoriais

 • Ar mėgstate lyginti? Štai su kokybišku ir funkcionaliu lygintuvu šį darbą pamėgs neabejotinai kone kiekvienas. Siūlome išbandyti lygintuvą su garų generatoriumi, kuris išskiria kur kas daugiau garų nei įprastas lygintuvas, turintis garų funkciją. Garų generatorius užtikrina spartumą, todėl taupysite brangų savo laiką ir didžiulę drabužių krūvą išlyginsite neįtikėtinai greitai bei lengvai.

  Lygintuvai su garų generatoriumi leis patogiai ir greitai lyginti įvairius audinius, nebijant juos sugadinti. Tokio tipo lygintuvo veikimo principas remiasi tuo, kad kiekvienu judesiu atliekami keli veiksmai: audinys sudrėkinamas garais pro pado priekyje esančias skylutes, tada braukiant lygintuvu kita jo pado dalis audeklą efektyviai išlygina bei išdžiovina. Kiekvienas slydimas lygintuvu per audinį atlieka kelias funkcijas ir palieka jį ne tik sausą, bet ir nepriekaištingai lygų.

  Garinio lygintuvo pranašumas dar ir tas, kad jis drauge pašalina įsigėrusius į audinį kvapus, pavyzdžiui, cigarečių dūmų. Stiprus garas suteikia galimybę lyginti kelis audinio sluoksnius vienu metu – garas efektyviai prasiskverbia pro juos visus ir palieka tobulai lygius.

  Rinkdamiesi lygintuvą su garų generatoriumi įvertinkite savo poreikius ir palyginkite juos su tokiais parametrais kaip lygintuvo galingumas, vandens indo talpa, lygintuvo pado tipas, rankena ir kt.
  Papildomo patogumo suteiks patogi lygintuvo rankena, užsideganti lemputė pasibaigus vandeniui, kintamas garų purškimas, nukalkinimo sistema ir kt.

  Mūsų el. parduotuvės asortimente – tik kokybiški patikimų gamintojų gariniai lygintuvai: Breville, DI4, Diana, First, Imetec, Tefal, Tristar.

  Lygintuvai su garų generatoriumi internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra puikus būdas greitai, patogiai ir pigiai pirkti, nepriklausomai nuo vietos ir laiko. Lygintuvo su garų generatoriumi, tikėtina, įprastame prekybos centre nerasite, todėl reikės važiuoti į specializuotas buitinės technikos parduotuves, rinktis, taikytis prie parduotuvės darbo laiko. Perkant internetu visų šių niuansų išvengiate ir pirkti galite darbo pertraukos metu, namuose po darbo, kavinėje gerdami kavą ar bet kur kitur, kur yra internetas. Pirkti internetu patogu ir todėl, kad prekes pristatome Jūsų nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas. Taip pat dažnai taikome akcijas, kuriomis pasinaudoję už reikalingą prekę mokėsite neįtikėtinai žemą kainą!