Prekių katalogas

Pietų baldų komplektai

 • Kaina 990 
  1100  Sutaupykite 110 
  Kaina 635 
  Kaina 1699 
  Baldų komplektas Forte
  Kodas: 023150
  Kaina 1190 
  Kaina 575 
  635  Sutaupykite 60 
  Kaina 799 
  889  Sutaupykite 90 
  Kaina 839 
  929  Sutaupykite 90 
 • Lauko ir sodo baldai šiltuoju metų laiku tampa itin populiaria preke lauko ir sodo prekių kategorijoje. Juk taip malonu pusryčiauti, pietauti bei vakarieniauti su visa šeima gryname ore, jaukiai įsitaisius patogiuose krėsluose. Pietų baldų komplektai – įsigykite naujus, jei esate naujakuriai, arba pakeiskite senuosius.

  Mūsų el. parduotuvėje rinksitės iš įvairių dydžių pietų baldų komplektų: 3, 5, 7 ar net 9 dalių. Maži komplektai, skirti iki dviejų asmenų, bus puikus pasirinkimas jei gyvenate vienas ar dviese, didesni – 5 ar 7 dalių – puikiai tiks kelių asmenų šeimai ar artimiausių draugų grupelei. Didžiausi pietų baldų komplektai bus tobulas pasirinkimas, jei turite didelę šeimą, dažnai sulaukiate draugų kompanijos – vietos užteks visiems.

  Iš kokybiškų bei patvarių medžiagų pagaminti pietų baldų komplektai yra atsparūs saulės spinduliams, krituliams ir kitoms nepalankioms oro sąlygoms – neblunka, nepažeidžiamas paviršius, baldai ilgai išlieka reprezentatyvūs. Paprastai pietų baldų komplektą sudaro stalas ir kėdės, krėslai arba sofos. Komplektai pasižymi elegantišku dizainu, subtilumu, tiks įvairių dydžių ir dizainų erdvėms. Daugeliui baldų būdinga pynimo imitacija sukuria išskirtinį efektą.

  Rinkdamiesi pietų baldų komplektą atkreipkite dėmesį ne tik į dizainą, spalvas, medžiagas, nors tai ir labai svarbu, bet įvertinkite ir baldų matmenis. Pastaruosius palyginkite su erdve, kurioje planuojate įkurdinti baldus. Kad ir kaip gražiai atrodytų didelis komplektas, jei Jūsų erdvė maža, tai jis nepasiteisins, kadangi bus nepatogu praeiti, apribos judėjimą toje zonoje, o taip pat vizualiai mažins erdvę. Rinkitės Jūsų poilsio zonai dydžiu tinkantį komplektą.

  Kokybė mums yra svarbiausia, tad į savo asortimentą įtraukiame tik rinkoje aukštas pozicijas užsitarnavusių gamintojų pietų baldų komplektus. Mūsų el. parduotuvėje rinkitės: Curver, Bello Giardino.
  Pietų baldų komplektai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje bus puikus pasirinkimas taupantiems laiką ir vertinantiems patogumą bei gerą kainą. Rinkitės iš kelių dešimčių komplektų Jums tinkamiausią, apmokėkite patogiausiu būdu ir nesukite galvos dėl prekių transportavimo, kuris gana sudėtingas perkant didelį baldų komplektą. Mes pasirūpinsime operatyviu ir saugiu Jūsų pirkinio pristatymu tiesiai į namus.