Prekių katalogas

Lauko baldų kėdės, suolai, staliukai


 •  

  Supamas krėslas "Swing"
  Kodas: 1174
  Kaina 21999
  27000 Sutaupykite 5001
  Supamas krėslas Brown L
  Kodas: 1174
  Kaina 19999
  24900 Sutaupykite 4901
 • Šiltuoju metų laiku mėgstame mėgautis grynu oru, gerti rytinę kavą lauke, vakarieniauti terasoje ir pan. Lauko baldai mūsų poilsiui sode suteikia daugiau komforto. Jei dar neturite lauko baldų ar senieji gerokai pasidėvėję, išsirinkite naujus iš mūsų asortimento ir netrukus džiaugsitės atnaujinta poilsio erdve. Lauko baldų kėdės, suolai, staliukai – tai proga savarankiškai ir pagal savo norus susiplanuoti poilsio erdvės dizainą.

  Visi lauko baldai, parduodami mūsų el. parduotuvėje, pagaminti iš patvarių, kokybiškų medžiagų, pasižyminčių aukštu atsparumo lygiu šalčiui, drėgmei, krituliams, temperatūrų svyravimui bei tiesioginiams saulės spinduliams, tad ilgai džiaugsitės reprezentatyviai atrodančiais ir patogiais lauko baldais. Negana to, kėdės ir stalai lengvai prižiūrimi, tereikia nuvalyti drėgna šluoste ir vėl atrodys it nauji.

  Rinkitės lauko stalus, pagamintus iš 100 proc. polipropileno, rudos arba pilkos spalvos. Taip pat rinkitės iš tos pačios medžiagos pagamintas kėdes, stilingas bei patogias, puikiai derėsiančias prie įvairių poilsio erdvės stilių. Krėslai – maksimaliam komfortui, kurį užtikrins patogus atlošas, jo išlinkimas, ranktūrių padėtis.

  Lauko baldų kėdės, suolai, staliukai – mūsų parduotuvėje rasite skirtingų spalvų ir dizainų, bet rinkdamiesi įvertinkite ne tik tai, nes ne mažiau svarbūs yra ir išmatavimai. Pasirinkite tokius baldus, kurie dydžiu tiks Jūsų poilsio erdvei ir paliks vietos patogiai judėti.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Allibert lauko kėdes ir stalus. Gamintojas rinkoje puikiai žinomas, užsitarnavęs aukštas pozicijas, todėl gaminių kokybė yra nepriekaištinga. Gamintojus renkamės itin skrupulingai ir į asortimentą įtraukiame tik pasižyminčius gaminių kokybe bei patvarumu.

  Lauko baldų kėdės, suolai, staliukai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje pirkti patogu ir greita. Lauko baldai užims nemažai vietos automobilyje, juos transportuojant iš įprastos parduotuvės, tad siūlome šio rūpesčio išvengti – užsisakę pas mus neturėsite problemų dėl pervežimo, kadangi užsakymą pristatysime į namus ar kitu nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas. Rinkitės iš mūsų asortimento, patogiai apmokėkite už pirkinius, pasinaudokite patraukliomis akcijomis ir taupykite brangų savo laiką. Pirkti internetu kur kas patogiau, nes esate nepriklausomi nuo vietos ir laiko.