Prekių katalogas

Lauko baldų kėdės, suolai, staliukai


 •  

  Supamas krėslas " UNO "
  Kodas: Z0122825
  Kaina 179 
  Supamas krėslas " Double "
  Kodas: Z0102588
  Kaina 239 
  289  Sutaupykite 50 
  Supamas krėslas DOPPIO
  Kodas: LO.018.001
  Kaina 419 
  Supamas krėslas PIATTO
  Kodas: LO.015.001
  Kaina 335 
  Supamas krėslas BELLISSIMO
  Kodas: LO.010.001
  Kaina 349 
  Kaina 23999
  270  Sutaupykite 3001
  Kaina 20999
  249  Sutaupykite 3901
 • Šiltuoju metų laiku mėgstame mėgautis grynu oru, gerti rytinę kavą lauke, vakarieniauti terasoje ir pan. Lauko baldai mūsų poilsiui sode suteikia daugiau komforto. Jei dar neturite lauko baldų ar senieji gerokai pasidėvėję, išsirinkite naujus iš mūsų asortimento ir netrukus džiaugsitės atnaujinta poilsio erdve. Lauko baldų kėdės, suolai, staliukai – tai proga savarankiškai ir pagal savo norus susiplanuoti poilsio erdvės dizainą.

  Visi lauko baldai, parduodami mūsų el. parduotuvėje, pagaminti iš patvarių, kokybiškų medžiagų, pasižyminčių aukštu atsparumo lygiu šalčiui, drėgmei, krituliams, temperatūrų svyravimui bei tiesioginiams saulės spinduliams, tad ilgai džiaugsitės reprezentatyviai atrodančiais ir patogiais lauko baldais. Negana to, kėdės ir stalai lengvai prižiūrimi, tereikia nuvalyti drėgna šluoste ir vėl atrodys it nauji.

  Rinkitės lauko stalus, pagamintus iš 100 proc. polipropileno, rudos arba pilkos spalvos. Taip pat rinkitės iš tos pačios medžiagos pagamintas kėdes, stilingas bei patogias, puikiai derėsiančias prie įvairių poilsio erdvės stilių. Krėslai – maksimaliam komfortui, kurį užtikrins patogus atlošas, jo išlinkimas, ranktūrių padėtis.

  Lauko baldų kėdės, suolai, staliukai – mūsų parduotuvėje rasite skirtingų spalvų ir dizainų, bet rinkdamiesi įvertinkite ne tik tai, nes ne mažiau svarbūs yra ir išmatavimai. Pasirinkite tokius baldus, kurie dydžiu tiks Jūsų poilsio erdvei ir paliks vietos patogiai judėti.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Allibert lauko kėdes ir stalus. Gamintojas rinkoje puikiai žinomas, užsitarnavęs aukštas pozicijas, todėl gaminių kokybė yra nepriekaištinga. Gamintojus renkamės itin skrupulingai ir į asortimentą įtraukiame tik pasižyminčius gaminių kokybe bei patvarumu.

  Lauko baldų kėdės, suolai, staliukai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje pirkti patogu ir greita. Lauko baldai užims nemažai vietos automobilyje, juos transportuojant iš įprastos parduotuvės, tad siūlome šio rūpesčio išvengti – užsisakę pas mus neturėsite problemų dėl pervežimo, kadangi užsakymą pristatysime į namus ar kitu nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas. Rinkitės iš mūsų asortimento, patogiai apmokėkite už pirkinius, pasinaudokite patraukliomis akcijomis ir taupykite brangų savo laiką. Pirkti internetu kur kas patogiau, nes esate nepriklausomi nuo vietos ir laiko.