Prekių katalogas

Gultai, šezlongai

  • Ar žinote, koks daiktas šiltą pavasarį, karštą vasarą ar švelniai, maloniai vėsų rudenį bus tobulas kokybiškam poilsiui? Tai – gultas! Jis taps nepamainomu „draugu“ poilsiaujant prie baseino, sode, jį galėsite pasiimti keliaudami prie ežero ar jūros. Gultas leis saule ir geru oru mėgautis komfortiškai. Mūsų el. parduotuvėje siūlome platų gultų pasirinkimą, tad kiekvienas atrasite tą, kuris bus tinkamiausias Jums.

    Asortimente – iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti gultai, užtikrinsiantys patogumą. Jie patvarūs, atsparūs saulės spindulių, kritulių, drėgmės, šalčio poveikiui, tad nepraras spalvos ir pirminės išvaizdos. Tai ilgalaikė investiciją į komfortišką poilsį. Gultai, šezlongai turi reguliuojamus atlošus, tad pasirinkę norimą poziciją pritaikysite jį prie konkrečių savo norų. ZemaKaina.lt el. parduotuvėje gultai, šezlongai įvairių dizainų, spalvų, dydžių, todėl galėsite pritaikyti ne tik prie savo poreikių, bet ir aplinkos dizaino koncepcijos: elegantiški, dailūs, masyvesni, didesnių gabaritų ir t.t.

    Rinkdamiesi gultą atkreipkite dėmesį į medžiagas, iš kurių jis pagamintas. Mūsų el. parduotuvėje rasite tik aukščiausios kokybės gultus. Taip pat atkreipkite dėmesį į rekomenduojamas didžiausias apkrovas ir matmenis, jei gultui bus skirta ribota erdvė, pavyzdžiui, nedidelėje terasoje.

    Kokybė ir ilgaamžiškumas yra du kriterijai, kurie mums labai svarbūs ir kuriuos itin vertiname. Todėl labai atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į mūsų el. parduotuvės asortimentą. Čia rinkitės Allibert, Bella Giardino ir Keter gultus ir užtikrinkite sau puikų, komfortišką poilsį.

    Gultai, šezlongai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogus pirkimo procesas, patrauklios kainos ir spartus pristatymas. Gultus šiltuoju metų laiku siūlo daugelis prekybos vietų, bet tikrai verta pasinaudoti pirkimo internetu teikiamomis galimybėmis ir taupyti savo laiką. Negaiškite jo kelionei po parduotuves, prekės pasirinkimui, stovėjimui eilėse bei eismo spūstyse. Dar nepamirškime ir išlaidų kurui. Verčiau skirkite vos kelias minutes ir patikusį gultą užsisakykite internetu. Mūsų el. parduotuvėje pasirinksite priimtiniausią apmokėjimo už prekes būdą, pasinaudosite puikiomis akcijomis ir išvengsite prekės transportavimo klausimo, nes Jūsų užsakymą pristatysime per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu.