Prekių katalogas

Elektrinės duonkepės

 • Duonkepė Beper BC.130
  Kodas: LVBC130
  Kaina 99 
  Duonkepė PANASONIC SD-2511KXE
  Kodas: SD-2511KXE
  Kaina 199 
  Duonkepė PANASONIC SD-ZB2512KXE
  Kodas: T5025232819959CC
  Kaina 199 
  Duonkepė Kenwood BM450
  Kodas: AP5011423121406AC
  Kaina 181 
  199  Sutaupykite 18 
 • Jei bent kartą užuosite nuostabaus namie keptos duonos kvapą ir paragausite to nepakartojamo skonio, neabejojame, kitokios duonos daugiau nė nenorėsite. O namie kepta duona galite mėgautis visada, tereikia turėti duonkepę! Susigundėte? Rinkitės mūsų el. parduotuvėje ir jau netrukus galėsite maišyti tešlą!

  Rinkdamiesi įvertinkite duonkepės galingumą – kuo ji galingesnė, tuo greičiau veiks. Bet drauge ir naudos daugiau elektros energijos. Prietaiso dydis ir svoris reikšmingi, jei duoną kepsite ne tik namuose, bet duonkepę ir transportuosite. O štai duonkepės talpa – labai svarbi. Jei turite didesnę šeimą, tikslinga rinktis talpesnę, kad kepinys būtų didesnis. Jei duonos valgytojų namuose mažiau – puikiu pasirinkimu bus ir nedidelius kepinius kepanti duonkepė. Prioritetą teikite nerūdijančio plieno duonkepėms, jei vertinate patvarumą ir ilgaamžiškumą.

  Programų skaičius – jis parodo, kiek ir kokių galimybių naudodamiesi duonkepe Jūs turėsite. Duonkepės gali turėti nuo kelių iki net kelių dešimčių kepimo programų, besiskiriančių tešlos minkymo bei kepimo ypatumais. Neabejotinai rinkdamiesi vertinsite kainą – šis kriterijus svarbus daugeliui. Bet kad ir kokį prietaisą pasirinktumėte, rekomenduojama, kad jame būtų galimybė pasirinkti skrudinimo laipsnį, maišyti skirtingos konsistencijos tešlą (tokioje galėsite maišyti tešlą ne tik duonai, bet ir picai, blynams ir kt.). Daugiau funkcijų turinčia duonkepe galėsite ruošti džemą, kepti keksus, duoną su įdarais, saldžių priedų turinčius kepinius, įvairiausius pyragus ir kt.

  Rinkitės First, Guzzanti, Kenwood, Panasonic, Princess, Redmond, Russell Hobbs, Tefal, Tristar duonkepes mūsų el. parduotuvėje. Gamintojus renkamės labai atsakingai ir į asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų gaminius. Minėti gamintojai rinkoje pozicionuojami labai gerai, jie vertinami klientų, pelnę daug simpatijų ir pasitikėjimą.

  Duonkepės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – išskirtinė proga įsigyti puikią duonkepę ir ilgai mėgautis jos teikiamais privalumais. Jei nusprendėte, kad norite kada panorėję mėgautis šviežia, kvapnia duona, siūlome duonkepę rinktis mūsų el. parduotuvėje. Čia Jūsų laukia kokybiški gaminiai, šaunios akcijos, patogūs apmokėjimo būdai ir spartus pirkinių pristatymas nurodytu adresu. Kai kurias duonkepes pristatome ir į paštomatus – viskas Jūsų patogumui.