Prekių katalogas

Gruzdintuvės kepimui su aliejumi

 • Tefal Uno FF2031 gruzdintuvė Vienas Balta
  Kodas: AGDTEFFRY0030-kopija-1
  Kaina 5499
  Gruzdintuvė Clatronic FR 3586
  Kodas: AGDCLAFRY0005
  Kaina 3500
  Gruzdintuvė CAMRY CR 4909 3L
  Kodas: T0652409
  Kaina 3700
  Fritiūrinė TEFAL FF175D71
  Kodas: AGDTEFFRY0012
  Kaina 6300
  7500 Sutaupykite 1200
 • Jei esate didelis gruzdintų bulvyčių, vištienos ar kitų gruzdintų produktų gerbėjas, greičiausiai savo namų virtuvėje turite gruzdintuvę? Įvertinkite, gal pats laikas senąją pakeiti nauja, modernesne, funkcionalesne? O jei šio prietaiso neturite, skubėkite rinktis mūsų el. parduotuvės asortimente ir lepinkite save, šeimą bei svečius gruzdintais patiekalais. Gruzdintuvės kepimui su aliejumi – gruzdinkite kada panorėję!

  Rinkdamiesi gruzdintuvę turėsite įvertinti nemažai kriterijų. Bene reikšmingiausiu galime išskirti jos talpą, atspindinčią, kiek produktų vienu metu galėsite gruzdinti. Žinoma, talpesnėje tilps daugiau produktų, bet drauge išnaudosite ir kur kas daugiau aliejaus. Tad įvertinkite, kokius kiekius dažniausiai gruzdinsite. Vienam asmeniui ar dviejų asmenų šeimai užteks mažesnės, juk draugai, kurie užsuka, nesilanko kasdien, tad dėl to neverta investuoti į didesnį prietaisą. O štai jei šeimoje yra daugiau narių, tada tikslinga galvoti apie talpią gruzdintuvę. Galingumas – kitas svarbus kriterijus, renkantis gruzdintuvę. Kuo galingesnė, tuo greičiau įkaitinamas aliejus, bet ir naudojama daugiau elektros energijos.

  Mechaninis ar elektroninis gruzdintuvės valdymas? Mechaninį valdymą turinčios gruzdintuvės pigesnės, bet ir patogumo nustatant temperatūrą bei kepimo laiką yra mažiau. Elektroninį valdymą turinčios gruzdintuvės suteiks daug komforto – galėsite rinktis specialų kepimo režimą konkrečiam gaminamam patiekalui.

  Papildomo patogumo ir saugumo naudojantis gruzdintuve suteiks automatinio išsijungimo funkcija, termoizoliacija, temperatūros indikatorius, neprisvylanti danga ir kitos funkcijos.

  Mūsų el. parduotuvėje – Nova, Polaris, Princess, Tristar gruzdintuvės kepimui su aliejumi. Gamintojai daugeliui puikiai žinomi ar bent girdėti. Buitinės technikos rinkoje visi jie užima aukštas pozicijas ir yra vertinami už kokybę, patikimumą, atsakingą veiklos vykdymą. Įsigiję šių gamintojų gruzdintuvę ilgai mėgausitės puikiais patiekalais, prietaiso patvarumu.

  Gruzdintuvės kepimui su aliejumi internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – greita, patogu ir už patrauklią kainą! Rinkitės gruzdintuvę mūsų el. parduotuvėje ir jau netrukus mėgaukitės gardžiais gruzdintais patiekalais. Pirkti internetu yra labai patogu bei greita, nes Jums nereikia niekur eiti, važiuoti ir gaišti daug brangaus savo laiko. Tereikia skirti vos kelias minutes išsirinkti norimai gruzdintuvei, apmokėti už pirkinį Jums patogiu būdu ir viskas. Mes pasirūpinsime saugiu pirkinio pristatymu vos per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu.