Rakleto griliai


 •  

  Rakleto grilis Severin RG 2341
  Kodas: 195374

  Rakleto grilis Severin RG 2341

  Kaina 4999
  5900 Sutaupykite 901
  Rakleto grilis TRISTAR RA-2949
  Kodas: 8713016029492

  Galia: 500 W, skirtas 4 asmenims, kepimo paviršius: 22x17.5 cm.

  Kaina 1999
  2499 Sutaupykite 500
  Rakleto grilis TRISTAR RA-2992
  Kodas: 8713016029928

  Galia: 1400 W, skirtas 8 asmenims, kepimo paviršius: 47x23 cm., kepimo paviršiai: lygus / su grioveliais / akmens masės.

  Kaina 4999
  5900 Sutaupykite 901
 • Mėgstate ant grilio keptą mėsą, daržoves? Labiausiai patinka gardžius patiekalus ragauti su šeima ar draugių kompanija? Prioritetą teikiate kokybiškam, sveikam ir namuose gamintam maistui? Jei tai apie Jus, tuomet rinkitės grilį ir stebinkite kitus bei save puikiais patiekalais. Rakleto griliai – tiems, kurie stokoja vietos virtuvėje arba tiesiog vertina kompaktiškus, bet funkcionalius prietaisus. Šiais daug vietos neužimančiais griliais prigaminsite skaniausių patiekalų net iki 8 žmonių būriui! Kaip? Ogi keliais aukštais! Taip, tai vienas iš šios kategorijos grilių išskirtinumų – gaminama keliomis pakopomis, o vienu metu galima kepinti mėsą, daržoves ir kt.

  Rinkdamiesi grilį vertinkite jo galingumą, taip pat matmenis ir kepimo galimybes, t. y. kiek keptuvėlių jis turi. Paprastai su rakleto griliu paruošite puikių patiekalų ir užkandžių 4–8 asmenims, priklausomai nuo prietaiso dydžio.

  Mūsų asortimente rasite kompaktišką rakleto grilį, turintį natūralaus akmens paviršių, tad kepant nereikės nė lašo riebalų. Toks grilis labai kompaktiškas, jis turi net keturias maistui gaminti skirtas keptuves, tad vienu metu kepsite skirtingus produktus.

  Rakleto griliai – neabejotinai geriausios priemonės eksperimentuoti su skirtingais ir įvairiais maisto deriniais, bandyti bei ragauti, ruošti vis kažką naujo ir stebinti šeimos narius bei save patį. Toks grilis bus nepamainomas šeimos vakarienėms, savaitgalio pietums ar tada, kai netikėtai suguža būrys draugų. Gaminti tokiu griliu smagu, todėl tai neabejotinai taps ir puikia pramoga!

  Siūlome šių gamintojų rakleto grilius: Princess, Tristar. Gamintojai buitinės technikos rinkoje vertinami tiek klientų, tiek partnerių, jų gaminiai pelnė daugelio simpatijas. Gamintojus renkamės itin atsakingai, nes jaučiame atsakomybę prieš savo klientus, ir džiaugiamės Jums siūlydami tik geriausiųjų gaminius.

  Rakleto griliai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje išsirinksite patikusį. Negaiškite laiko kelionei į įprastas pardavimo vietas ir rinkitės rakleto grilį internetu. Jei pirksite mūsų el. parduotuvėje, tai turėsite progą pasinaudoti šauniomis akcijomis, leisiančiomis sutaupyti ir už funkcionalų įrenginį mokėti stebėtinai žemą kainą! Negana to, pasirūpinsime operatyviu ir saugiu Jūsų pirkinio pristatymu į namus, darbovietę ar kitu nurodytu adresu.