Citrusinių vaisių sulčiaspaudės


 •  

  Sulčiaspaudė GASTROBACK 41124
  Kodas: 4016432411242
  Kaina 8000
  9999 Sutaupykite 1999
  Sulčiaspaudė CASO CP 300
  Kodas: 4038437035506
  Kaina 6900
  Sulčiaspaudė MPM MWC-04M
  Kodas: 5901308012007
  Kaina 3000
 • Net patys mažiausieji žino, kad citrusiniai vaisiai turtingi įvairių vitaminų, ypač taip reikalingo vitamino C, bei mikroelementų, todėl citrusinių vaisių sultys labai naudingos – tai tikras vitamino C šaltinis. Jei esate neabejingi apelsinų, greipfrutų ir kitų citrusinių vaisių sultims, pats laikas palepinti save citrusinių vaisių sulčiaspaude ir gardžiomis bei sveikomis sultimis galėsite mėgautis kiekvieną dieną!

  Šios sulčiaspaudės gana paprastos savo konstrukcija – jas sudaro variklis, kūgio formos antgalis ir indas sultims. Paprasta konstrukcija suponuoja ir lengvą prietaiso valymą, kuris pareikalaus minimalių laiko sąnaudų. Citrusinių vaisių sulčiaspaudžių veikimo principas remiasi vaisiaus spaudimu prie besisukančio kūgio formos antgalio. Tereikia vaisių perpjauti per pusę ir spausti prie antgalio, o pastarasis savo ruožtu išsunkia iš vaisiaus sultis.

  Citrusinių vaisių sulčiaspaudės skiriasi savo parametrais, tad rinkdamiesi atsižvelkite į galingumą, medžiagas, iš kurių pagamintas sulčiaspaudės korpusas bei kitos detalės. Prioritetą teikite metalines detales bei nerūdijančio plieno sietelį turinčiai sulčiaspaudei – tokia bus ilgaamžė. Komforto naudojantis ir papildomo saugumo suteiks neslystančios kojelės, automatinio sustabdymo funkcija, apsauga nuo lašėjimo. Matmenys ir svoris bus reikšmingi, jei sulčiaspaudę naudosite ne tik namuose, bet ir nešitės į darbą, pasiimsite išvykdami savaitgaliui į sodybą, pas draugus ir pan. Lengvesnė ir kompaktiškesnė bus kur kas patogiau. Kai kurias sulčiaspaudžių dalis galima plauti indaplovėje.

  Caso, Lacor, MPM, Princess, Russell Hobbs, Tristar, WMF – tai gamintojai, kurių citrusinių vaisių sulčiaspaudes rasite ZemaKaina.lt el. parduotuvės asortimente. Gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio ir renkamės Jums siūlyti tik geriausiųjų produkciją. Minėti gamintojai rinkoje pelnę pripažinimą ir pasižymi aukšta gaminių kokybe.

  Citrusinių vaisių sulčiaspaudės internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje Jūsų laukia puikus pasirinkimas, patrauklios kainos, viliojančios akcijos ir patogus pirkimo procesas. Kodėl verta pirkti internetu? Nes taip galėsite efektyviai taupyti savo laiką – jums nereikės jo gaišti kelionei po parduotuves, eismo spūstyse. Pirkdami internetu įsigyti norimą daiktą galite vos per kelias minutes neišeidami iš namų ar nepalikdami darbo vietos. Jūsų užsakymą pristatysime per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu.