Prekių katalogas

Greitaeigės, išcentrinės sulčiaspaudės

 • Kaina 7097
  Kaina 6999
  Kaina 13600
  16421 Sutaupykite 2821
  Kaina 10500
  Kaina 10800
  Sulčiaspaudė BRAUN J500
  Kodas: 8021098773111
  Kaina 11900
 • Kas gi nemėgsta šviežiai spaustų sulčių? Jomis pasimėgauti dažnai traukiame į kavines, sulčių barus, bet sulčiaspaudę labai naudinga turėti ir namuose, kad sveiku gėrimu galėtumėte mėgautis kada tik panorėję. Jei dar neturite sulčiaspaudės ar „pribrendo“ reikalas senąją pakeisti nauja, modernesne ir funkcionalesne, rinkitės ZemaKaina.lt el. parduotuvėje!

  Išcentrinės sulčiaspaudės veikimas grįstas išcentrinės jėgos principu. Prietaiso viduje esantis filtras sukasi ir išcentrine jėga spaudžia sultis. Išspaustos daržovių ir vaisių atliekos arba pasilieka filtre, arba pašalinamos į atskirą indą – priklauso nuo sulčiaspaudės modelio. Rekomenduojame prioritetą teikti toms, kurios turi atskirą nuimamą atliekų indą, nes tokį prietaisą valyti bus paprasčiau ir patogiau.

  Rinkdamiesi greitaeigę, išcentrinę sulčiaspaudę įvertinkite gaminio parametrus, pavyzdžiui, galingumą, greitį, indo talpą, padavimo angos plotį ir kt. Papildomo patogumo ir saugumo naudojantis prietaisu suteiks apsauga nuo perkaitimo, neslystančios kojelės, kokybiškos medžiagos, iš kurių pagaminta sulčiaspaudė, ir kt. privalumai. Jei prioritetu laikote greitesnį sulčių spaudimą, rinkitės platesnę padavimo angą turintį prietaisą, kadangi į tokį tilps daugiau vaisių bei daržovių, iš kurių sultis spausite, taip pat jie galės būti didesni.

  Greitaeigės, išcentrinės sulčiaspaudės užtikrins maksimalų sulčių išspaudimą. Tokį prietaisą bus nesunku valyti ir prižiūrėti, kas labai aktualu taupantiems brangų savo laiką. Dar vienas tokių sulčiaspaudžių privalumas – kaina. Palyginti su lėtaeigėmis sulčiaspaudėmis, greitaeigės yra kur kas pigesnės, tad prieinamos daugeliui.

  El. parduotuvėje ZemaKaina.lt – tik patikimų ir rinkoje vertinamų gamintojų greitaeigės, išcentrinės sulčiaspaudės: Adler, Arnica, Camry, Caso, First, Guzzanti, Princess, Stollar, Tristar. Gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į savo asortimentą, renkamės itin atsakingai, todėl užtikriname, kad rinksitės tik iš geriausiųjų, kurių gaminiai pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu bei funkcionalumu.

  Greitaeigės, išcentrinės sulčiaspaudės internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje atrasite geriausiai Jums tinkančią. Pasirinkite poreikius ir galimybes atitinkančią sulčiaspaudę, o mes pasirūpinsime saugiu pirkinio pristatymu nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas. Gavę prietaisą iškart galėsite naudotis jo privalumais. Tiesa, pirkdami mūsų el. parduotuvėje nepraleiskite progos ir sutaupyti – sulčiaspaudėms taikome patrauklias akcijas.