Tešlos maišytuvai, daugiafunkciniai plaktuvai

 • Tešlos maišymo kombainai ir tešlos maišytuvai jūsų namams. Namų virtuvei skirti tešlos maišytuvai labai gera kaina. Tešlos maišymo aparatai taupo jūsų laiką ir jėgas bei padeda paruošti skanią ir gerai išmaišytą tešlą jūsų kepiniams.

  Virtuvinis kombainas Caso Chef Food KM 1200
  Kodas: 4038437031515
  Kaina 37900
  39900 Sutaupykite 2000
 • Mėgstate pasilepinti ir šeimą palepinti gardžiais kepiniais? Tuomet tikrai žinote, kad gerai išmaišyti tešlą ne visada lengva užduotis, juo labiau jeigu tešla tiršta, tad maišant ar minkant ją reikia atitinkamų pastangų.

  Tešlos maišytuvai, daugiafunkciniai plaktuvai bus labai naudingi kiekvienam, mėgstančiam suktis virtuvėje, kepti pyragus, pyragaičius, kibinus, duoną ir kitus gardėsius. Tešlos maišytuvai skiriasi savo parametrais, todėl renkantis svarbu žinoti savus poreikius, o galbūt ir konkrečius kriterijus, kad pirkimo procesas būtų paprastesnis. Rinkdamiesi tešlos maišytuvą įvertinkite jo galingumą. Galingesnis prietaisas suteiks galimybių paprastai ir lengviau maišyti tirštesnės konsistencijos tešlą, mažos galios prietaisas bus daugiau orientuotas į tešlos plakimą. Prioritetą teikite iš nerūdijančio plieno pagamintiems maišytuvams – tokie bus patvarūs, ilgaamžiai. Svarbi ir indo talpa – kuo talpesnis, tuo didesnį tešlos kiekį galėsite ruošti vienu metu.

  Įvertinkite, kokius antgalius turi tešlos maišytuvas – nuo to priklausys, kokias funkcijas prietaisas turės. Puiku, jei komplektacijoje bus minkymo, plakimo antgalis, šluotelė.

  Papildomo patogumo ir galimybių naudojantis tešlos maišytuvu suteiks daugiau greičio nustatymų, pulsavimo funkcija. Jei norite dar daugiau funkcijų, tai daugiafunkciniai plaktuvai yra ta prekių kategorija, kurioje verta pasižvalgyti. Be tešlos minkymo, plakimo, dar galėsite tarkuoti, pjaustyti, malti ir kt.

  Ne paslaptis, kad apie produkto kokybę dažnai sprendžiame pagal gamintoją ir esame linkę pasitikėti tais, kurie pozicionuojami kaip patikimi bei gaminantys aukštos kokybės gaminius. Būtent tokius įtraukiame į savo el. parduotuvės asortimentą, tad gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio. Siūlome rinktis Bosch, ETA, Princess, Russell Hobbs, Tristar tešlos maišymo kombainus ir džiaugtis geriausia maisto gamybos patirtimi.

  Tešlos maišytuvai, daugiafunkciniai plaktuvai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje Jūsų laukia puikus pasirinkimas, patogus ir greitas pirkimo procesas bei labai patrauklios akcijos! Kodėl verta pirkti internetu? Pirmiausia, tai Jums nereikės derintis prie parduotuvės darbo laiko, ko neišvengsite pirkdami įprastoje pardavimo vietoje. Taip pat pirkti galėsite bet kuriuo paros metu, neišeidami iš namų, darbo vietos, net atostogaudami kitoje šalyje. Nereikės rūpintis ir prekės atsiėmimu – užsakymą pristatysime nurodytu adresu arba į paštomatus.