Gyvūnų kirpimo mašinėlės

 • Profesionali plaukų kirpimo mašinelė gyvūnams ANDIS Professional 2-Speed AGC2
  Kodas: AGC2

  2 greičiai, vienas kurių 25% greičiau padės nukirpti storus plaukus.
   

  Kaina 19500
  Gyvūnų plaukų kirpimo mašinėlė Andis AGC2 Super 2-Speed Blue 23920
  Kodas: AGC2mel

  Priemonė pritaikyta profesionaliam, intensyviam naudojimui.

  Kaina 19900
  Gyvūnų kirpimo mašinėlė ANDIS MBG-2L 53165
  Kodas: MBG-2L 53165

  Kirpimo mašinėlė skirta šunims, katėms kirpti.

  Kaina 12500
  Gyvūnų kirpimo mašinėlė ANDIS RAC-DL 60185
  Kodas: 0040102601859

  Kirpimo mašinėlė skirta kirpti įvairaus plauko šunims.

  Kaina 8900
  Gyvūnų kirpimo mašinėlė ANDIS PM-1 Black 23200
  Kodas: 040102232008

  Gyvūnų kirpimo mašinėlė skirta kirpti šunims be povilnės.

  Kaina 5100
 • Mylimais augintiniais siekiame pasirūpinti kuo kokybiškiau. O tas rūpestis apima ne tik bazinių gyvūno poreikių patenkinimą, bet ir jo išvaizdos puoselėjimą. Pastarasis yra neatsiejamas nuo gyvūnų kirpimo – sutikime, netvarkingas, susivėlęs katinas, šuo ar kitas gyvūnas tikrai nebus toks dailus ir mielas kaip tas, kuris visada švarus ir gražiai nukirptas. Taigi, jei namuose turite augintinį, kurį reikia kirpti, siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą ir išsirinkti kokybišką kirpimo mašinėlę.

  Mūsų el. parduotuvėje esančios gyvūnų kirpimo mašinėlė pasižymi tyliu veikimu, patogiu valdymu ir nepriekaištingu kirpimu. Šie aspektai užtikrins ne tik puikų rezultatą, bet ir patogumą mašinėlės naudotojui.

  Gyvūnų kirpimo mašinėlės tinka ne tik kailiui kirpti – jos bus puikus pasirinkimas, kai reikia kirpti snukio, ausų, uodegos ar kojų plaukus. Rinkdamiesi tokią mašinėlę įvertinkite, kokie yra jos peiliukai – prioritetą teikite nerūdijančio plieno ar keramikos peiliams, užtikrinsiantiems nepriekaištingą kirpimą. Būtinai įvertinkite ir tam tikrus jos parametrus, pavyzdžiui, apsisukimų per minutę skaičių, elementus, jų krovimo laiką. Žinoma, labai svarbus ir prietaiso veikimo laikas. Keli greičiai suteiks daugiau pasirinkimo galimybių. Papildomo patogumo ir saugumo suteiks įjungimo mygtuko užrakinimo funkcija, patogus ir lengvas mašinėlės valymas. Įvertinkite komplektaciją, pavyzdžiui, kiek antgalių yra pridedama.

  Daug dėmesio skiriame gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į asortimentą, pasirinkimui. Prioritetą teikiame tik pripažinimą pelniusiems gamintojams. Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Andis gyvūnų kirpimo mašinėles. Šis prekės ženklas rinkoje gerai žinomas, pelnęs klientų simpatijas, yra vertinamas labai teigiamai. Džiaugiamės Jums galėdami siūlyti tik geriausiųjų gaminius.

  Gyvūnų kirpimo mašinėlės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – platus asortimentas, patogus apmokėjimas, spartus prekių pristatymas. Jei nusprendėte kirpimo mašinėlę rinktis pas mus, tai neabejotinai atrasite Jūsų poreikius ir galimybes geriausiai atitinkančią. Pirkti internetu labai patogu, nes nereikia važiuoti į specializuotas parduotuves, gaišti brangaus laiko. Pirkti internetu galite bet kuriuo Jums patogiu paros metu iš bet kurios vietos, todėl visiškai savarankiškai planuosite pirkimo procesą. Jūsų užsakymą pristatysime per 1–2 dienas nurodytu adresu! Ar gali būti patogiau?