Kačių draskyklės

 • Namas-draskyklė katėms CAT093 Beige
  Kodas: CAT093 Beige

  2 vietos sėdėti ir miegoti, taip pat yra laiptai

  Kaina 7500
  Namas-draskyklė katėms CAT807 Grey
  Kodas: CAT807 Grey

  yra 3 vietos sėdėjimui ir 2 miegamieji

  Kaina 8500
  Namas-draskyklė katėms CAT807 Beige
  Kodas: CAT807 Beige

  yra 3 vietos sėdėjimui ir 2 miegamieji

  Kaina 8500
  Namas-draskyklė katėms KMB004A Beige
  Kodas: 1111111111314

  Namą sudaro dvi sėdimos ir dvi gulimos vietos, taip pat kopėčios.

  Kaina 4000
  Namas-draskyklė katėms KMB004A Grey
  Kodas: KMB004AGrey

  Namą sudaro dvi sėdimos ir dvi gulimos vietos, taip pat, kopėčios.

  Kaina 4000
  Namas-draskyklė katėms CAT215 Beige
  Kodas: 1111111111321

   Matmenys 150 x 60 cm

  Kaina 4500
  Namas-draskyklė katėms CAT215 Grey
  Kodas: CAT215Grey
  Kaina 4500
  Namas-draskyklė katėms CAT093 Grey
  Kodas: CAT093 Grey

  2 vietos sėdėti ir miegoti, taip pat yra laiptai

  Kaina 7500
  Namas-draskyklė katėms FD670 Beige
  Kodas: FD670Beige

  Namą sudaro 7 sėdimos vietos ir 2 miegamos.

  Kaina 8900
  Namas-draskyklė katėms FD670 Grey
  Kodas: FD670Grey

  Namą sudaro 7 sėdimos vietos ir 2 gulimos

  Kaina 8900
 • Jei auginate katę, būtinai turite pasirūpinti ir jai skirta draskykle, kad turėtų kur pasigaląsti nagučius bei nekentėtų Jūsų baldai, minkštų baldų gobelenai, tekstilė, buitinė technika ir kiti daiktai. Turėdama draskyklę katė nestokos ir veiklos, tad mažai tikėtina, kad gyvūną dar domins ir Jūsų daiktai. Mūsų el. parduotuvėje išsirinksite pirmąją draskyklę savo augintiniui, o gal pats laikas pakeisti senąją?

  Kačių draskyklės pagamintos iš medžio drožlių plokštės, natūralaus sizalio lyno bei dirbtinio kailio. Medžiagos kokybiškos, patvarios ir užtikrins ilgalaikį draskyklės naudojimą. Rinkdamiesi draskyklę turėsite plačias pasirinkimo galimybes: vietų sėdėti skaičius, vietų miegoti skaičius, laiptelių skaičius ir kt. Pagal savo poreikius ir galimybes išsirinksite geriausiai tinkančią: nuo paprastesnės, turinčios po vieną vietą miegojimui ir sėdėjimui, iki daugiaaukštės su keliomis vietomis miegui, sėdėjimui, žaidimams. Rinkitės iš kelių spalvų paletės: ruda, pilka, smėlio. Minkštas kailis užtikrins augintinio komfortą miegant, stebint aplinką, žaidžiant – taigi, ir ilsintis, ir aktyviai leidžiant laiką Jūsų augintinis jausis patogiai.

  Įvertinkite draskyklės matmenis. Nesirinkite itin didelės, jei gyvenate nedideliame bute ir stokojate vietos. Suprantama, augintiniai lepūs, norisi jiems suteikti daugiau komforto, bet nedidelei erdvei pakaks ir kompaktiškesnės draskyklės. Kas kita, jei namuose vietos daug – jei tik yra galimybių, tuomet savo katę galite įkurdinti kone karališkai.

  Kokybė – vienas reikšmingiausių kriterijų visuose mūsų el. parduotuvės procesuose, todėl ir į asortimentą pasirenkame tik patikimų, rinkoje pripažinimą užsitarnavusių gamintojų produkciją. Taigi siūlome rinktis patvarias, ilgaamžes kačių draskykles, ilgam tapsiančias Jūsų augintiniui tikru draugu.

  Kačių draskyklės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu, greita ir paprasta pirkti. Kačių draskyklių nerasite bet kurioje eilinėje parduotuvėje, reikės važiuoti į specializuotas gyvūnų prekių parduotuves ar didžiuosius prekybos centrus. Tai, ne paslaptis, atims nemažai laiko. Rinkitės kur kas paprastesnį sprendimą – pirkite internetu. Mūsų el. parduotuvėje netruksite išsirinkti Jums tinkančią draskyklę, patogiausią apmokėjimo už prekes būdą. Vienas geriausių privalumų – Jums nereikės rūpintis prekės transportavimu, nes pristatysime naująją draskyklę saugiai ir operatyviai per 1–2 darbo dienas.