Prekių katalogas

Kavos kapsulės (Nespresso)

 • Prekių nėra.
 • Jei namuose ar darbovietėje turite kapsulinį kavos aparatą, tai neabejotinai periodiškai iškyla poreikis papildyti kavos kapsulių atsargas. Siūlome rinktis mūsų el. parduotuvėje ir naudotis puikiomis akcijomis. Rinkitės Nespresso kavos aparatams tinkančias kavos kapsules Nespresso ir mėgaukitės šviežia, aromatinga kava bei vaišinkite ja svečius.

  Vienoje pakuotėje rasite 10 kapsulių. Norintys daugiau sutaupyti gali pirkti kelių dėžučių rinkinius ir taip vienu metu įsigyti 50 arba 60 kapsulių bei mokėti kur kas mažesnę kainą, nei pirktumėte po dėžutę. Yra galimybė rinktis skirtingų rūšių kavos komplektą – puikus sprendimas šeimai, kurios nariai mėgsta skirtingų skonių, intensyvumo kavą.

  Rinkdamiesi kavos kapsules atkreipkite dėmesį į intensyvumo balą. Jei jau turite mėgiamą kavą, tuomet neabejotinai ją ir pirksite. Jei dar renkatės, norite išbandyti naujus skonius arba tik neseniai įsigijote kapsulinį kavos aparatą, tuomet verta atkreipti dėmesį į kavos intensyvumą ir palyginti su savo poreikiais. Mūsų asortimente kavos skiriasi ne tik minėtu kriterijumi, bet ir unikaliais skoniais.

  Rinkitės stiprią espresso kavą, švelniai skrudintą žalią kavą, kavą be kofeino, ne itin stiprią kavą, turinčią subtilaus rūgštumo ir gėlių aromato, itin gardžią kavą su vaisių poskoniu, intensyvaus skonio kavą, kurioje juntami prieskoniai ir kt. Kiekvienas, net išrankiausias kavos mėgėjas, atras jam labiausiai patinkantį skonį.

  Kavos kapsulių pasirinkimas mūsų el. parduotuvėje puikus, o kad paieška būtų greitesnė, pasinaudokite prekių filtravimo pagal gamintoją galimybe. Jei žinote, kokio gamintojo kapsulių Jums reikia, tai paiešką padarysite spartesnę ir tikslingesnę. Rinkitės Belmoca ir Zuiano kavos kapsules. Šie gamintojai rinkoje pelnę pripažinimą, pasitikėjimą, jų gaminiai vertinami kaip aukštos kokybės.

  Kavos kapsulės (Nespresso) – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje Jūsų laukia puikus pasirinkimas ir akcijos, spartus pristatymas. Negaiškite laiko važiuodami kavos kapsulių į įprastas prekybos vietas, nes pirkti internetu yra kur kas greičiau ir patogiau. Taupykite brangų savo laiką, naudokitės itin geromis akcijomis ir visiškai nesirūpinkite pirkinio atsiėmimu – pristatysime užsakymą nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas. Pirkti internetu galite iš bet kurios vietos, Jums patogiu paros metu – nereikės prie nieko derintis, būsite visiški savo pirkimo proceso šeimininkai.