Elektriniai fondiu puodai


 •  

  Elektrinis fondiu TRISTAR FO-1109
  Kodas: 8713016071484
  Kaina 4400
  5999 Sutaupykite 1599
  Fondiu - gruzdintuvė PRINCESS 182611
  Kodas: 8712836926110
  Kaina 3900
  5500 Sutaupykite 1600
 • Skanus desertas – ne tik atradimas skonio receptoriams, bet ir puikus būdas smagiai kartu leisti laiką. Pavyzdžiui, šeimos ar draugų vakaras su fondiu... Įsigykite fondui rinkinį ir nustebinkite ne tik namiškius, bet nereikės sukti galvos, kuo pavaišinti netikėtai užklupusius svečius.

  Mūsų asortimente – kompaktiški, vizualiai labai dailiai atrodantys fondiu puodai, lengvai rasiantys vietą bet kokio stiliaus virtuvėje.

  Patogi įrenginio priežiūra – labai svarbus aspektas. Juk viena yra mėgautis nuostabiu desertu ir visai kas kita paskui skirti daug laiko puodo valymui. Todėl siūlome iš mūsų asortimento pasirinkti puodus, užtikrinsiančius lengvą valymą ir priežiūrą, neapkartinsiančią mėgavimosi desertu.

  Dažniausiai fondiu puodo Komplektacijoje būna pagrindinis indas, karščiui atsparus korpusas, šildytuvas, šakutės. Papildomai gali būti pridedami indeliai padažams ir laikiklis.

  Rekomenduojame rinktis nerūdijančio plieno korpusą puodą. Nerūdijančio plieno puodas bus lengvai valomas, jis atsparus aukštai temperatūrai, todėl jame galėsite gaminti ne tik nuostabaus skonio šokoladinį desertą, sūrio fondiu, bet ir mėgautis mėsos fondiu. Negana to, nerūdijančio plieno indas nesugeria kvapų.

  Papildomo patogumo suteiks tokios funkcijos kaip reguliuojamas termostatas, neslystančioskojelės. Pastarosios suteiks stabilumoir saugumo naudojant puodą ant stalo, stalviršio ar kito paviršiaus, nuo kurio puodas gali nuslysti.

  Fondiu puodai, indai skiriasi savo galia, indo talpa, svoriu. Įvertinkite, keli žmonės dažniausiai mėgausis pagamintu fondiu, ir bus lengviau nuspręsti, kokios galios bei talpos puodas Jums reikalingas. Kai kurie fondiu puodai atlieka ir gruzdintuvės funkciją.

  El. parduotuvėje ZemaKaina.lt fondiu puodai, indai tik patikimų ir pripažintų gamintojų. Mums svarbiausia – kokybė, todėl siūlome rinktis Camry, Caso, Domoclip, Nova, Princess, RussellHobbs, Tristar elektrinius fondiu puodus.

  Fondiu puodai, indai internetu – proga negaištant laiko įsigyti puikų pirkinį. Užtruksite vos kelias minutes ir Jūsų pirkinių krepšelyje atsidurs puodas, suteiksiantis galimybę mėgautis nepaprasto skonio šokoladiniu ar kitokiu desertu. El. parduotuvėje ZemaKaina.lt fondiu puodai su akcija – unikali galimybė mokėti kur kas mažesnę kainą už kokybišką daiktą. Daugelį fondiu puodų pristatysime vos per vieną darbo dieną, galime pristatyti ir į paštomatus – Jūsų patogumas mums yra vienas esminių kriterijų.