Prekių katalogas

WOK indai, puodai, keptuvai

 • Prekių nėra.
 • WOK indai, puodai, keptuvai – tai ne tik malonus maisto gaminimo procesas, bet ir tobulas patiekalo skonis. Šiuose induose maistas gaminamas labai dideliame karštyje, tad iš išorės mėsa, daržovės ar kiti ingredientai gana greitai apskrunda, tampa traškūs, o viduje išlaiko sau įprastą minkštumą, sultingumą. Jei mėgstate rytietiškus patiekalus, tai WOK keptuvė bus tobulas pasirinkimas.

  Įsigykite WOK indų rinkinį ir atrasite daugybę maisto gaminimo interpretacijų, leisite pasireikšti savo kūrybiškumui. Šį rinkinį sudaro WOK keptuvė, padažinė, fondiu, kepimo padas, mentelė. Nepridegantis WOK keptuvės paviršius ne tik nesugadins patiekalo skonio, bet ir gerokai palengvins indo priežiūros, valymo procesą. Negana to, atskiros rinkinio dalys gali būti plaunamos indaplovėje – tai dar labiau padės taupyti Jūsų laiką.

  Dar vieną WOK indų rinkinį sudaro keturios arba net šešios keptuvėlės – ne tik funkcionalios, bet ir dailiai atrodančios vizualiai. Kaitinimo paviršius gali būti naudojamas ir pagal kitą paskirtį – kepti lietiniams. Paviršius nepridega, todėl ant jo malonu ne tik gaminti, bet ir jį valyti – greita ir paprasta.

  WOK indai skiriasi galingumu – įvertinkite savo poreikius ir pasirinkite Jums tinkamiausią indą ar komplektą. Gabaritai ir svoris taip pat reikšmingi, jei virtuvėje stokojate vietos ar planuojate indus naudoti ne tik namuose, bet ir vežtis į sodybą, svečius ar kitur.

  Neslystančios kojelės užtikrina stabilumą ir saugumą, kai indas naudojamas ant paviršiaus, nuo kurio gali nuslysti. Tai ypač svarbu, jei namuose yra mažų vaikų.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje Jums siūlomi tik geriausios kokybės gamintojo Tristar WOK indai, puodai, keptuvai, palengvinsiantys maisto gaminimo procesą ir suteiksiantys patiekalui ypatingą skonį.

  WOK indai, puodai, keptuvai internetu – pirkite greitai, lengvai ir patogiai. Tikkelios minutės ir Jūs jau išsirinksite sau tinkantį indą. Negaiškite laiko kelionei po parduotuves, nes pirkdami internetu užtruksite daug trumpiau. Per 1–2 darbo dienas pirkinys pasieks Jus nurodytu adresu ir galėsite imtis malonaus maisto gaminimo proceso. Mūsų el. parduotuvėje už kokybiškus WOK indus mokėsite dar mažiau – WOK indai su akcija yra puiki proga dar daugiau sutaupyti.