Prekių katalogas

Termosai, termopuodeliai

 • Termosai ir termopuodeliai – daiktai, praversiantys daugelyje situacijų. Norite šiltu gėrimu ir maistu mėgautis kelionėje, iškyloje gamtoje, darbe? Tuomet maisto ir gėrimų termosas, termopuodelis bus puikus pasirinkimas. Kokybiškas termopuodelis arba termosas maistą ir skysčius šiltus gali išlaikyti net iki keliolikos valandų! Rinkitės mūsų el. parduotuvėje ir naudokitės jų praktiška nauda bei galimybe šilto maisto turėti visada šalia.

  Mūsų el. parduotuvėje termosų ir termopuodelių asortimentas suskirstytas į keturias prekių kategorijas:.

  Aukštos kokybės termopuodeliai tiks ir karštiems, ir šaltiems skysčiams – toks universalumas suteiks daugiau galimybių. Termosai gėrimams puikiai išlaiko šilumą, juos valyti ir prižiūrėti nesunku.

  Pagaminti iš kokybiškų medžiagų termosai bus patvarūs ir tarnaus ilgai. Termosai maistui puikiai išlaikys šilumą, jie atsparūs dūžiams, patogūs nešiotis. Tai bus puikus pasirinkimas ne tik kelionėms, bet ir kasdienai. Elektriniai termosai labai praktiški, juos galėsite naudoti vandeniui, pienui, kavai ir kt. Jie ne tik palaikys temperatūrą, bet ir pašildys. Termopuodeliai ir termosai skiriasi tokiomis savybėmis kaip talpa, sienelių storis, dangtelio tipas, kaip ilgai išlaikoma temperatūra ir kt. Atsižvelkite į parametrus ir pasirinkite tai, kas geriausiai atitinka konkrečiai Jūsų poreikius.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės tik geriausių gamintojų termosus ir termopuodelius. Gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į asortimentą, pasirinkimui skiriame daug dėmesio, renkamės juos atsakingai, todėl džiaugiamės savo klientams siūlydami tik geriausius gaminius.

  Termosai, termopuodeliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – platus pasirinkimas, patogūs apmokėjimo būdai ir patrauklios akcijos, leidžiančios sutaupyti nemažą pirkinio sumos dalį. Jei pirksite mūsų el. parduotuvėje internetu, efektyviai taupysite laiką, nes Jums nereikės jo skirti kelionei po fizines pardavimo vietas. Pirkti internetu galėsite patogiausiu Jums metu – tai plačios galimybės savarankiškai ir nepriklausomai planuoti pirkimo procesą. Pirkinius pristatysime nurodytu adresu ar į paštomatus vos per 1–4 darbo dienas. Nepamirškite pasinaudoti ir puikiomis akcijomis bei sutaupyti net iki pusės pirkinio sumos!

  Kaina 3499
  Kaina 3799
  49  Sutaupykite 1101
  Kaina 4999
  Termosas THERMOS 1.2 litro
  Kodas: THSK2010MBTR14
  Kaina 4418
  Maistinis termosas THERMOS 470 ml.
  Kodas: THSK3000MBTR14
  Kaina 2636