Prekių katalogas

Elektriniai termosai, vandens šildytuvai

  • Prekių nėra.
  • Reikia pašildyti vandenį ar išlaikyti didesnio gėrimo kiekio temperatūrą? Įsigykite elektrinį termosą ir darykite tai be jokio vargo! Elektriniai termosai, vandens šildytuvai bus puikus pasirinkimas kaisti vandeniui, taip pat laikyti jau paruoštiems gėrimams, pavyzdžiui, arbatai, kavai, pienui ir kt.

    Rinkdamiesi elektrinį termosą, vandens šildytuvą įvertinkite pagrindinius jo parametrus, pavyzdžiui: galingumą, talpą, medžiagas, iš kurių termosas pagamintas, svorį. Talpa itin reikšminga. Kokia reikalinga Jums, pasirinksite atsižvelgę į asmeninius poreikius, t. y. kam šildyti ar laikyti termosas bus skirtas, koks šildomo vandens ar išlaikomo gėrimo kiekis dažniausiai reikalingas ir pan. Mūsų asortimente rasite tik iš kokybiškų ir nekenksmingų medžiagų pagamintus elektrinius termosus, todėl jais naudositės saugiai, termosai bus lengvai prižiūrimi, patvarūs. Svorio kriterijus reikšmingas tuomet, jei termosu naudositės ne vienoje vietoje, o bus poreikis dažnai jį pernešti ar transportuoti. Tuomet lengvesnis bus patogiau.

    Papildomo saugumo ir patogumo naudojantis suteiks apsauga nuo perkaitimo, automatinis išsijungimas, paprasta užpildymo sistema, vandens lygio indikatorius, temperatūros reguliavimo galimybės. Elektriniai termosai-šildytuvai turi ir šildymo, ir šilumos palaikymo funkciją, todėl suteikia dar daugiau galimybių, nes ne tik išlaiko skysčio temperatūrą, bet ir gali jį pašildyti.

    Mūsų asortimente rinkitės Lacor arba Maestro elektrinius termosus. Gamintojai turi aukštas pozicijas rinkoje, daug klientų simpatijų, partnerių pripažinimą bei vertinimą. Jų gaminiai pasižymi patvarumu bei kokybe, o mes džiaugiamės savo klientams galėdami siūlyti tik aukščiausios kokybės produktus. Gamintojų pasirinkimui skiriame labai daug dėmesio ir į asortimentą įtraukiame tik geriausius.

    Elektriniai termosai, vandens šildytuvai internetu – rinkitės ZemaKaina.lt el. parduotuvėje ir džiaukitės puikiu pirkiniu bei patrauklia kaina. Elektriniai termosai, vandens šildytuvai nėra tos prekės, kurių rasite bet kuriame prekybos centre. Tad jų pirkimą dažniausiai reikia planuoti, derintis prie parduotuvės darbo laiko ir pan. Išvenkite šių niuansų pirkdami internetu! Patogiai išsirinkite Jums patinkančią prekę, apmokėjimo būdą ir viskas – daugiau rūpesnių kaip nebūta. Jei pirksite mūsų el. parduotuvėje, savo naująjį elektrinį termosą gausite per 1–2 darbo dienas ir iškart galėsite naudotis jo teikiamais privalumais. Tiesa, nepamirškite pasinaudoti viliojančiomis akcijomis ir sutaupyti!