Prekių katalogas

Termo puodeliai

 • Termo puodeliai, gertuvės šaltiems ir  karštiems gėrimams kelionės metu. Įsigykite dabar! 
   

  Prekių nėra.
 • Artėjant šaltajam metų laikui termo puodeliai tampa labai paklausia preke. Nors nereikėtų jų sieti vien su dargana ir šaltuku, kai norisi kuo dažniau pasimėgauti šiltu gėrimu, nes termopuodeliai populiarūs ir vasarą, kadangi turi savybę skystį išlaikyti ne tik šiltą, bet ir šaltą. Dar neturite termopuodelio? Paskubėkite išsirinkti patinkantį ir jis taps Jūsų palydovu visose ilgesnėse kelionėse bei kiekvieną dieną keliaujant į darbą ar atliekant kitas įprastas veiklas.

  Rinkdamiesi termopuodelį įvertinkite kelis aspektus, kuriuos galime išskirti kaip esminius. Pirmiausia, labai svarbu, kiek laiko puodelis išlaiko skysčio temperatūrą. Taip pat ne mažiau svarbu termopuodelio atsparumas dūžiams. Kadangi šie daiktai dažniausiai naudojami keliaujant, tai yra didesnė tikimybė jiems nukristi, tad patvarumas bus itin reikšmingas. Šiuo atveju vertinkite medžiagas, iš kurių puodelis pagamintas. Mūsų el. parduotuvės asortimente rasite tik patvarių ir kokybiškų medžiagų termopuodelius. Taip pat svarbu, kad termopuodelis būtų sandariai uždaromas, tad dangtelio ir jo sandarumo apsektai irgi būtini įvertinti. Jie turi įtakos ir skysčio temperatūrai, ir drauge užtikrina, kad skystis neišsipils puodelį pakreipus ar jam apvirtus, pavyzdžiui, rankinėje ar automobilyje.

  Mūsų asortimente rasite platų termopuodelių spektrą. Jie skiriasi dizainu, dydžiais, talpa. Turime ir vaikiškų termopuodelių vaikams – juk šilta arbata ar kitas gėrimas iš žaismingo puodelio mažyliui bus kur kas skanesnis. Toks puodelis bus nepamainomas keliaujant su vaikais, ilgai būnant lauke vėsesniais orais.

  Loara, Maestro, Yoko Design termopuodeliai mūsų el. parduotuvėje – rinkitės Jums labiausiai patinkantį. Visi gamintojai patikimi, pelnę pripažinimą ir klientų simpatijas, išsiskiria kokybiškų gaminių gamyba. Džiaugiamės, savo klientams siūlydami tik geriausiųjų produkciją.

  Termo puodeliai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje pasirinkimas platus, todėl atrasite Jums labiausiai patinkantį ir poreikius bei galimybes atitinkantį. Jei nusprendėte įsigyti šį praktišką daiktą, rinkitės iš mūsų asortimento, apmokėkite už prekes Jums patogiausiu būdu ir nesukite galvos dėl prekės atsiėmimo – pristatysime užsakymą nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas. Dalį asortimente esančių prekių pristatysime ir į paštomatus per 1 darbo dieną.