Prekių katalogas

Metaliniai termosai karštiems gėrimams

 • Kaina 3799
  49  Sutaupykite 1101
  Termosas THERMOS 1.2 litro
  Kodas: THSK2010MBTR14
  Kaina 4418
  Maistinis termosas THERMOS 470 ml.
  Kodas: THSK3000MBTR14
  Kaina 2636
 • Įsivaizduokite, kaip maloniai sušildo karštos arbatos ar kavos puodelis darganotą rudens ar žvarbią žiemos dieną... Karštu gėrimu galime mėgautis bet kada: važiuodami automobiliu ar viešuoju transportu, keliaudami pėstute, dirbdami sode ar net grybaudami miške bei atlikdami daug kitų veiklų, jei tik turite kokybišką termosą gėrimams. Dar neturite? Skubėkite rinktis ir mėgaukitės karštų gėrimų teikiamu malonumu, kai lauke nosį kutena šaltukas!

  Mūsų el. parduotuvėje rasite platų metalinių termosų pasirinkimą, kur visiems būdinga kokybė ir patvarumas. Nuo mažesnių iki didesnių, skirtingų talpų, spalvų termosai karštiems gėrimams – pasirinksite pagal savo norus. Talpa bene vienas svarbesnių aspektų, renkantis termosą. Įvertinti, kokios talpos termosas Jums naudingiausias, geriausia atsižvelgiant į asmeninius įpročius, t. y. kaip dažnai ir kokiais kiekiais norėtumėte atsigerti ir kuriam laikui dažniausiai termoso reikėtų, pavyzdžiui, ar trumpesniems pasivaikščiojimams lauke, ar ilgesnėms kelionėms į darbą. Paprastai termosai gėrimams turi ir puodelį, todėl atskirai nešiotis puodelio nebereikės.

  Mūsų asortimente esantys metaliniai termosai karštiems gėrimams pagaminti iš kokybiškų ir nekenksmingų medžiagų, todėl jie saugūs naudoti, lengvai valomi ir prižiūrimi, išlaiko gėrimo natūralų skonį bei šviežumą. Tiesa, termosas bus naudingas ne tik šaltuoju metų laiku. Kadangi jis puikiai išlaiko gėrimo temperatūrą, tai įpylus į jį šalto gėrimo tokia temperatūra ir bus išlaikoma, tad termosas bus nepamainomas ir karštomis vasaros dienomis.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Cilio, King Camp, Maestro metalinius termosus. Visi gamintojai yra vertinami, pripažinti, mėgiami klientų, jų gaminiams būdingas patvarumas bei kokybė. Gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į savo el. parduotuvės asortimentą, renkamės labai atsakingai, todėl savo klientams siūlome tik geriausiųjų gaminius.

  Metaliniai termosai karštiems gėrimams internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje Jūsų laukia platus pasirinkimas ir labai viliojančios kainos bei akcijos! Negaiškite laiko važiuodami termoso pirkti į įprastas parduotuves, rinkitės praktiškesnį, patogesnį ir greitesnį pirkimo būdą – internetu. Mūsų el. parduotuvėje išsirinkite patinkantį termosą, o mes užsakymą pristatysime per 1–2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu ar į paštomatus.