Prekių katalogas

Termosai (maistui)

 • Aukštos kokybės, nerūdijančio plieno, izoliuoti, vakuuminiai maisto termosai, kurie puikiai tinka kasdieniam maisto transporatvimui ar ilgesnėms kelionėms.

 • Įsivaizduokite, kad ruošiatės į ilgesnę kelionę automobiliu. Neabejotinai reikia pasiimti ir maisto, juo labiau jei neturėsite laiko sustoti pavalgyti maitinimo įstaigose arba jei prioritetą teikiate namuose gamintam maistui, kas, žinoma, yra labai sveikintina. Tokiu atveju maisto reikia pasiimti. Daugelis tikriausiai dabar pagalvojo, kad valgyti šaltą (nors ir patį skaniausią) patiekalą yra ne taip malonu, kaip mėgautis šiltu it ką tik pagamintu maistu. Bet tai įmanoma! Termosas maistui – štai kas tokiu atveju bus nepamainomas daiktas!

  Termosai (maistui) labai tiks ilgesnėms kelionėms, maistui transportuoti, taip pat ir kasdienai, pavyzdžiui, jei darbe norite valgyti šiltą savo gamintą maistą. Stilingi, įvairių spalvų maistui skirti termosai patiks ir mažiesiems keliautojams. Juk žinome, kad vaikai „valgo“ akimis, tad kas sužavi juos, tas skatina ir apetitą. Valgyti šiltą maistą iš dailaus, spalvingo termoso bus kur kas smagiau!

  Mūsų asortimente esantys termosai (maistui) yra pagaminti tik iš sveikų ir kokybiškų medžiagų, jie lengvai prižiūrimi ir valomi. Maistui laikyti skirti termosai skiriasi tam tikrais kriterijais, pavyzdžiui: talpa, šilumos palaikymo laikotarpiu, medžiagomis, iš kurių yra pagaminti, taip pat tokiais aspektais kaip spalva bei matmenys. Įvertinkite, kiek laiko termosas palaiko šilumą ir palyginkite su savo poreikiais.

  Talpa irgi labai svarbu. Jei maistą termose laikysite tik vienam asmeniui ar porai, tuomet turėtų užtekti ir mažesnio termoso, šeimai jau reikėtų dairytis talpesnio.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Cilio, Grunwerg, Lacor, Maestro maistui skirtus termosus. Rinkoje puikiai žinomi, pripažinimą ir aukštas pozicijas užsitarnavę gamintojai pasižymi kokybiškų, patvarių gaminių kokybe. Mes gamintojus renkamės labai atsakingai ir dėmesį skiriame tik geriausiems. Tad džiaugiamės galėdami Jums siūlyti būtent tokių gamintojų produkciją.

  Termosai (maistui) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu, greita, pigiau. Negaiškite laiko ieškodami kokybiško termoso maistui už priimtiną kainą. Pirkite internetu, naudokitės puikiomis akcijomis, mokėkite kur kas pigiau ir nesukite galvos dėl prekės atsiėmimo, nes užsakymą pristatysime Jūsų nurodytu adresu ar į paštomatus vos per 1–2 darbo dienas.