Prekių katalogas

Arbatinukai (ketaus)

  • Prekių nėra.
  • Kiekvienoje virtuvėje rastume arbatinuką, o gal net ne vieną. O ar turite ketinį? Ne paslaptis, šiandien itin populiarūs elektriniai arbatinukai, džiuginantys sparčiu vandens užvirimu. Bet siūlome pasižvalgyti po ketinių arbatinukų asortimentą ir bent vieną jų priglausti savo namuose.

    Ketus, dar žinomas špižiaus pavadinimu, labai tvirtas, todėl ir iš šio metalo pagaminti arbatinukai pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu, jie atsparūs mechaniniam poveikiui. Tai sveikas vandens užkaitimo būdas. Arbatinukai (ketaus) bus tobulas pasirinkimas, jei namuose turite krosnį – efektyviai taupysite elektros energiją, nes arbatinuką užkaisite ant ugnies. Taip pat tokį arbatinuką galėsite pasiimti į iškylą gamtoje ir visą laiką mėgautis šiltu gėrimu. Dar vienas tokio arbatinuko privalumas – jame labai ilgai išlieka šiluma, tad vanduo ar paruoštas gėrimas, laikomas ketiniame arbatinuke, vės labai ilgai. Tiesa, ne tik laukui ar šildyti ant krosnies ketinis arbatinukas tinka. Anaiptol, jis bus puikus pasirinkimas ir naudoti ant įprastos viryklės (bet kokio tipo, taip pat ir indukcinės).

    Mūsų parduotuvėje rinkitės įvairių spalvų ir dizainų ketaus arbatinukus. Dalis asortimente esančių arbatinukų komplektacijoje turi specialų arbatai plikyti skirtą sietelį. Arbatinukai (ketaus) skiriasi talpa, spalva, dizainu, svoriu, matmenimis.

    Daug dėmesio skiriame gamintojų pasirinkimui ir į asortimentą atrenkame tik geriausiųjų produkciją. Rinkitės Lacor ketinius arbatinukus ir mėgaukitės jų teikiama nauda. Gamintojas puikiai žinomas rinkoje, patikimas ir vertinamas, tad džiaugiamės savo klientams siūlydami geriausiųjų produkciją.

    Arbatinukai (ketaus) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – rinkitės, patogiai apmokėkite už pirkinius ir laukite, kol sparčiai ir saugiai pristatysime pirkinį. Arbatinuko iš ketaus nerasite kiekvienoje indais prekiaujančioje parduotuvėje, tad nusprendus įsigyti tokį reikės gerokai pavargti jo ieškant fizinėse pardavimo vietose. Bet kodėl reikėtų eikvoti savo laiką, jei įsigyti ketinį arbatinuką galite daug greičiau ir patogiau? Pirkite internetu mūsų el. parduotuvėje, apmokėkite už pirkinius Jums patogiausiu būdu, savarankiškai planuokite pirkimo procesą ir nesukite galvos dėl prekės atsiėmimo. Jūsų užsakymą pristatysime nurodytu adresu arba į paštomatus per 1–2 darbo dienas. Tiesa, nepamirškite pasinaudoti puikiomis akcijomis!