Prekių katalogas

Keptuvės (ketaus)

 • Prekių nėra.
 • Mėgstate suktis virtuvėje ir save, šeimą bei draugus nustebinti tikrais šedevrais? Tuomet neabejotinai vertinate kokybiškus indus, reikalingus maistui gaminti. Keptuvė – ji neatsiejama nuo maisto ruošos ir tikrai ne paslaptis, kad kokybiškoje keptuvėje ne tik maloniau bei paprasčiau gaminti, bet ir maisto skonis kur kas geresnis. Negana to, mažiausia tikimybė, kad maistas prisvils. Jei dar neturite kokybiškos keptuvės ar pats laikas pakeisti senąją, rinkitės mūsų el. parduotuvėje ir netrukus galėsite eksperimentuoti prie viryklės!

  Ketus, dar galite išgirsti vadinant špižiumi, yra medžiaga, kurią geriausiai apibūdina du epitetai: ilgaamžė ir tvirta. Todėl net nekyla abejonių, kad ketaus keptuvė bus patvari ir tarnaus labai ilgai. Joje puikiai paskirstoma šiluma, tad maistas joje kepamas, troškinamas, šildomas tolygiai. Troškinami ar kepami ketinėje keptuvėje produktai nepraranda savo maistingųjų medžiagų, o tai savo ruožtu teigiamai veikia ir patiekalo skonį. Dar vienas tokios keptuvės privalumas – ji puikiai palaiko šilumą, tad baigus gaminti maistas keptuvėje vės lėtai.

  Keptuvės (ketaus) labai universalios, nes jas sėkmingai naudosite ne tik namuose, bet ir gamtoje, galėsite mėgautis ant laužo keptu maistu. Šiandien sparčiai populiarėjančios indukcinės kaitlentės turi vieną ypatumą – joms tinka ne visi indai. Galime nudžiuginti, ketaus indai yra būtent tie, kurie puikiai tinka indukcinėms kaitlentėms, todėl jei turite tokią, būtinai įsigykite ketinę keptuvę.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės įvairių dydžių, aukščių keptuves, taip pat yra skirtų specialiai blynams kepti, grilio, WOK tipo keptuvės, apvalios ir keturkampės – toks platus pasirinkimas leis išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią ketinę keptuvę įvairių patiekalų gamybai.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Brizoll, Biol, Kuchenprofi, Ronneby ketaus keptuves. Visi gamintojai rinkoje turi aukštas pozicijas, yra vertinami ir pripažinti, tad džiaugiamės savo klientams siūlydami tik geriausiųjų produkciją.

  Keptuvės (ketaus) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – rinkitės iš plataus asortimento, naudokitės puikiomis akcijomis, mokėkite neįtikėtinai žemą kainą ir mėgaukitės patvarių bei kokybiškų keptuvių privalumais. Jūsų užsakymą pristatysime per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu arba į paštomatus.