Prekių katalogas

Puodai (ketaus)

 • Kaina 4499
  69  Sutaupykite 2401
  Kaina 32 
  44  Sutaupykite 12 
  Kaina 96 
  Ketaus puodas LODGE 8.5 l
  Kodas: LOL12DO3
  Kaina 130 
  Ketaus puodas БИОЛ 6 l / 26 cm
  Kodas: 4823045804732
  Kaina 3999
  65  Sutaupykite 2501
  Ketaus puodas БИОЛ 0203C
  Kodas: 4823045804879
  Kaina 2899
  48  Sutaupykite 1901
 • Kiekvienas mėgstantis virtuvėje pašeimininkauti žmogus vertina kokybiškus ir patvarius indus maistui gaminti. Siūlome pasižvalgyti po mūsų ketaus puodų asortimentą ir išsirinkti tinkamiausią puodą sau, kad maisto gamyba taptų dar malonesnė, o patiekalai neprarastų maistingųjų savybių ir natūralaus skonio.

  Ketus daugeliui dar žinomas špižiaus pavadinimu. Tai tvirtas ir ilgaamžis metalas, o šios savybės būdingos ir iš jo pagamintiems indams. Puodai (ketaus) puikiai tiks mastui virti, troškinti bei pašildyti.

  Produktai tokiame puode veikiami temperatūros nepraras maistingųjų savybių, išlaikys natūralų skonį bei aromatą. Negana to, ketinis puodas ne tik idealiai paskirsto šilumą, dėl ko maistas šildomas tolygiai, bet ir puikiai tą šilumą išlaiko baigus gaminti, todėl ketiniame puode laikomas patiekalas vės labai lėtai. Nenuostabu – juk sienelių storis viršija net 3 mm!

  Ketaus puodas tiks ne tik gaminti namuose – pasiimkite jį keliaudami į gamtą ir mėgaukitės nepakartojamo skonio maistu, gamintu ant laužo. Taip pat tokį puodą galėsite naudoti ir krosnyje, jis puikiai tiks visoms viryklėms (net ir indukcinėms, kurioms tinka toli gražu ne visi indai).

  Mūsų asortimente rinkitės įvairių aukščių, formų ir dydžių ketinius puodus. Kai kurie ZemaKaina.lt el. parduotuvėje esantys ketaus puodai turi keptuvę atstosiantį dangtį – taigi, gaunate net du puikius indus: puodą su dangčiu ir keptuvę.

  Kokybė – vienas esminių kriterijų mūsų veikloje, todėl daug dėmesio skiriame gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į mūsų el. parduotuvės asortimentą, pasirinkimui. Jums siūlome aukštos kokybės gamintojo Biol ketinius puodus. Gamintojas rinkoje turi aukštas pozicijas, yra vertinamas ir pelnęs daug klientų simpatijų, tad neabejojame, kad šios produkcijos nauda džiaugsitės ir Jūs.

  Puodai (ketaus) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – puikus pasirinkimas, patogus apmokėjimas už prekes ir spartus pirkinių pristatymas. Ketinių puodų galite rasti kai kuriose specializuotose parduotuvėse, bet kam gaišti brangų savo laiką kelionėms po parduotuves, jei kur kas greičiau ir patogiau galite pirkti internetu? Rinkitės, naudokitės patraukliomis akcijomis ir nesukite galvos dėl pirkinio atsiėmimo – pristatysime naują puodą per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu.