Cukraus vatos aparatai


 •  

  Degiklis (Crème brûlée) Tristar YB-2611
  Kodas: 8713016026118

   Pilnas pripildytas degiklis dujų užtikrina 60-90 minučių nepertraukiamo naudojimo. 

  Kaina 1680
  2400 Sutaupykite 720
  Cukraus vatos aparatas ARIETE A2971
  Kodas: 8003705110663

  Galia: 450W, 2 plastikiniai pagaliukai , matavimo šaukštas 

  Kaina 5454
  7500 Sutaupykite 2046
  Cukraus vatos aparatas Princess 292993
  Kodas: 8712836270503

  Galia: 400 W, galimybė naudoti tiek baltą, tiek rudą cukrų.

  Kaina 4000
 • Cukraus vata tikriausiai kiekvienam asocijuojasi su vaikyste... Purus, minkštas, burnoje tikrąja to žodžio prasme tirpstantis skanėstas pelno kiekvieno vaiko simpatijas. Ir ne tik vaiko... Jei norite kada panorėję mėgautis cukraus vata, lepinti ja savo vaikus, pavaišinti užsukusius svečius ar maloniai nustebinti vaikų šventės dalyvius, įsigykite cukraus vatos aparatą.

  Cukraus vatos aparatai skiriasi savo savybėmis. Vienas tokių kriterijų – galingumas. Galingesniu aparatu pagaminsite didesnį vatos kiekį, bet jis naudos daugiau elektros energijos, tad įvertinkite savo prioritetus. Patogumo suteiks nuimamas aparato indas. Kai kuriuose cukraus vatos aparatuose galima naudoti tik vienos rūšies cukrų, o kituose – ir baltą, ir rudą. Todėl taip pat įvertinkite, kokios cukraus vatos pageidaujate patys. Mūsų asortimente galite pasirinkti ir puikaus retro dizaino cukraus vatos aparatą, kuris bus ne tik funkcionalus, bet ir vizualiai taps itin patrauklia Jūsų šventės detale. Pastarasis aparatas suteiks kiek daugiau galimybių – juo gaminsite ne tik paprastą cukraus vatą, bet ir gardinsite ją karamele ar kitais skoniais.

  Rinkdamiesi cukraus vatos aparatą atkreipkite dėmesį, kokie priedai yra komplektacijoje, o kuriuos reikės įsigyti papildomai.

  Šioje prekių kategorijoje galite rinktis ir paviršių skrudinimui skirtą aparatą, kuriuo suteiksite desertui nepaprasto skonio ir traškumo plutelę. Toks degiklis turi dujų talpą, galima reguliuoti liepsnos dydį, saugumo suteikia užrakinimo funkcija, o patogumo naudojantis – karščiui atsparus korpusas.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Ariete, Princess, Tristar cukraus vatos aparatus. Gamintojai rinkoje labai gerai žinomi, puikiai vertinami už atsakomybę, gaminių kokybę bei patvarumą. Mes savo klientams siūlome tik geriausiųjų gaminius, tad džiaugiamės, jog suteikiame progą rinktis minėtų gamintojų cukraus vatos aparatus.

  Cukraus vatos aparatai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – kiekvienas smaližius išsirinks jam tinkamiausią aparatą. Tokio aparato tikrai nerasite net didžiuosiuose prekybos centruose ir ne visose buitinės technikos parduotuvėse jų būna, todėl negaiškite laiko paieškoms ir pirkite internetu. Išsirinkite mūsų el. parduotuvėje, o mes pasirūpinsime, kad jau po poros dienų galėtumėte mėgautis švelnios ir saldžios cukraus vatos skoniu.