Prekių katalogas

Vaisių ir grybų džiovintuvai

 • Vaisių ir grybų džiovintuvai – puikūs prietaisai, jei norite lengvai ir greitai džiovinti gėrybes bei mėgautis jomis tiek šiltuoju, tiek ir šaltuoju metų laiku. Išsaugokite džiovinamų produktų skonį, kvapą ir maistinė vertę!

  Maisto džiovinimas yra sveikintinas spendimas norint išlaikyti maistą ilgesnį laiką. Ir ne tik maistą, bet ir jame esančius vitaminus bei kitas reikšmingas medžiagas. Puiku tai, kad vaisių ir grybų džiovintuvuose sėkmingai džiovinsite kur kas platesnį gėrybių spektrą: uogas, daržoves, duoną, žuvį, paukštieną, žoleles, arbatžoles ir kt. Galimybės itin plačios!

  Vaisių ir grybų džiovintuvai, kaip ir daugelis prietaisų, skiriasi savo techniniais parametrais. Įvertinkite prietaiso galingumą. Pastarasis suponuos gaminio kainą – galingesnis kainuos daugiau, taip pat jis sunaudos daugiau elektros energijos. Bet galingesniu galėsite džiovinti daugiau ir sparčiau. Tad įvertinkite savus poreikius. Džiovintuvai skiriasi ir padėklų skaičiumi. Jei neplanuojate džiovinti daug, tuomet galbūt užteks ir mažiau padėklų turinčio prietaiso? Jei džiovinsite daug vienu metu ir skirtingas gėrybes, tuomet verta investuoti į daugiau padėklų turintį prietaisą. Patogumo ir daugiau galimybių suteiks temperatūros reguliavimo funkcija. Pastaroji bus labai naudinga, jei džiovinsite įvairius produktus, nes jiems reikalingos skirtingos temperatūros. Saugumo ir papildomo komforto suteiks apsauga nuo perkaitimo, tylus veikimas.

  Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti ir labai funkcionalų maisto produktų džiovintuvą, turintį reguliuojamą laikmatį, temperatūrą, du ventiliatorius, dvigubo šildymo sistemą ir šilumos palaikymo funkciją, lėto bei greito vandens pašalinimo funkciją ir kt. Tai bus labai praktiškas, naudingas ir inovatyvus pasirinkimas.

  Rinkitės Polaris, Lacor, Princess, Zyle, Maestro, Guzzanti džiovintuvus. Šie gamintojai rinkoje užima aukštas pozicijas, jie pelnė didelio klientų rato simpatijas, pasitikėjimą, jų gaminiai pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu. Mes gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio ir į savo asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų produkciją.

  Vaisių ir grybų džiovintuvai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – džiovinkite lengvai, valgykite sveikai! Pirkite internetu ir taupykite brangų savo laiką. Mes taikome dideles akcijas ir pasirūpiname pirkinio pristatymu – Jūsų naująjį džiovintuvą pristatysime per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu.