Prekių katalogas

Ledų gaminimo aparatai


 •  

  Kaina 199 
  239  Sutaupykite 40 
  Kaina 20450
  239  Sutaupykite 3450
  Kaina 229 
  249  Sutaupykite 20 
 • Ledai... Kas gi jų nemėgsta? O ypač ledams neabejingi mažieji smaližiai. Ar norite šiuo nuostabiu šaltu desertu mėgautis kada tik panorėję? Ir ne tuo, iš parduotuvės, o gamintu namuose ir be galo gardžiu. Jei taip, rinkitės ledų gaminimo aparatą mūsų el. parduotuvėje ir visai netrukus ypatingo skonio ledai švelniu šaltuku ir nuostabiu aromatu vilios Jūsų virtuvėje!

  Vaikų gimtadienis, netikėtai užsuko svečiai ar tiesiog norite pasilepinti karštą vasaros dieną? Gaminkite kokius tik norite ledus, gardinkite mėgiamais ingredientais iš savo sodo ar daržo, interpretuokite ir kurkite savo skonius!

  Ledų gaminimo aparatai skiriasi savo dizainu ir, žinoma, parametrais. Rinkdamiesi šį prietaisą įvertinkite ir su savo poreikiais palyginkite tokius parametrus kaip galingumas, indo talpa. Papildomo saugumo suteiks neslystančios ir stabilumą garantuojančios prietaiso kojelės, informacinė indikacinė lemputė. Papildomo patogumo naudojantis ledų gaminimo aparatu suteiks laikmatis, keli šaldymo lygiai, galimybė pasirinkti, kokios konsistencijos ledų pageidaujate: purių ir minkštų ar standartinių kietesnių. Kai kurie ledų gaminimo aparatai tinka gaminti ne tik ledus, bet ir šerbetą bei jogurtą.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės plastikinio arba iš nerūdijančio plieno pagaminto korpuso aparatus. Tiek vienu, tiek kitu atveju pasirinkimas bus geras, bes abiejų tipų prietaisai yra aukštos kokybės.
  Gamintojams, kurių produkciją įtraukiame į savo asortimentą, skiriame daug dėmesio, tad neabejokite, jog mūsų el. parduotuvėje rinksitės tik geriausiųjų gaminius. Jūsų dėmesiui – Cuisinart, Guzzanti, Princess, Steba, Tristar, Zyle ledų gaminimo aparatai. Visi gamintojai buitinės technikos sektoriuje žinomi, vertinami, pelnę klientų simpatijas ir turi platų lojalių klientų ratą. Būkite vienu iš jų.

  Ledų gaminimo aparatai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje atrasite geriausiai poreikius ir galimybes atitinkantį aparatą. Rinkitės šį prietaisą mūsų el. parduotuvėje, pasinaudokite patraukliomis akcijomis ir sutaupykite. Pirkdami internetu būsite visiškai nepriklausomi nuo parduotuvės darbo laiko, strateginės padėties – Jūs absoliutus pirkimo proceso šeimininkas. Negana to, nereikės rūpintis pirkinio atsiėmimu, nes pristatysime ledų gaminimo aparatą į namus, darbo vietą ar kitu nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas.