Mėsos pjaustyklės

 • Elektrinė pjaustyklė GRAEF SKS 110
  Kodas: 4001627012045

  Galia: 170 W, kompaktiška, universali pjaustyklė, kuri pravers pjaustant duoną, mėsą, daržoves, sūrius ir kitus maisto produktus.

  Kaina 14400
  15900 Sutaupykite 1500
  Elektrinė pjaustyklė LACOR 69118
  Kodas: 8414271669118

  Galia: 100 W, elektrinė mėsos ir daržovių pjaustyklė. Galima reguliuoti riekelės storį nuo 1 iki 15 mm.

  Kaina 8499
  Elektrinė pjaustyklė GRAEF SKS110
  Kodas: 4001627012557

  Galia: 45-170 W, energiją taupantis variklis, kompaktiška universali elektrinė pjaustyklė.

  Kaina 14999
 • Jei maistą gaminate namuose, tai žinote, kad supjaustyti mėsą patiekalui užtrunka. O jei dar šeimos narių ne vienas ir ne du... Neretai nutinka ir taip, kad peilis, pasirodo, atšipęs ir reikia galąsti, o tai vėl atima laiko. Ar norite pamiršti mėsos pjaustymą peiliu ir patogiai bei greitai supjaustyti mėsą kur kas išradingiau? Jei taip, tai mėsos pjaustyklės yra tie prietaisai, kurių asortimentą būtinai turite peržvelgti ir išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį.

  Viena, yra mėsą pjaustyti didesniais kubeliais, o štai visai kas kita – pjaustyti dailiomis plonomis juostelėmis. Su mėsos pjaustykle tai nebus iššūkis, nes galėsite lengvai reguliuoti, kokio storio gabalėliais mėsą pjaustyti. Net 1 milimetras bus ne problema! Mėsos pjaustyklės turi tvirtus peilius, kurie lengvai suraiko mėsą taip, kaip pageidaujate Jūs.

  Vienas svarbiausių dalykų tokiame prietaise – saugumo mechanizmas. Prioritetą teikite toms pjaustyklėms, kurios turi aukščiausio lygio saugumo mechanizmą. Labai svarbios apsaugos nuo vaikų ir per didelių apkrovų.

  Rinkitės universalesnę pjaustyklę, jei pjaustyti norėsite ne tik mėsos gaminius, bet ir daržoves, vaisius ir kt. Dažnai renkantis elektrinius prietaisus vertinamas galingumas. Bet šiuo atveju jis greičiausiai nebus lemiantis parametras, kadangi mėsos pjaustyklės nepasižymi dideliu galingumu ir naudoja nedaug elektros energijos. Mūsų asortimente rasite pjaustyklių, turinčių energiją tausojančius variklius.

  Rinkitės Graef, Lacor, Tristar mėsos pjaustykles mūsų el. parduotuvėje. Gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į savo asortimentą, pasirinkimui skiriame labai daug dėmesio, todėl atrenkame tik geriausius, kurių gaminiai yra aukštos kokybės, patvarūs, kad mūsų klientams tarnautų ilgai. Visi minėti gamintojai buitinės technikos rinkoje užsitarnavę aukštas pozicijas ir klientų simpatijas dėl savo gaminių kokybės ir atsakingo požiūrio į klientus.

  Mėsos pjaustyklės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu ir greita pirkti. Jei nusprendėte palengvinti sau maisto gaminimo procesus ir įsigyti mėsos pjaustyklę, rinkitės mūsų el. parduotuvės asortimente. Jums nereikės rūpintis pirkinio atsiėmimu, nes užsakymą pristatysime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas. Pirkdami ZemaKaina.lt el. parduotuvėje galėsite naudotis puikiomis akcijomis ir nemažai sutaupyti!