Prekių katalogas

Mėsos pjaustyklės

 • Kaina 44 
  Pjaustyklė Gorenje R607A
  Kodas: APGO020027
  Kaina 105 
  115  Sutaupykite 10 
  Kaina 47 
  Kaina 18999
  24999 Sutaupykite 60 
  Kaina 14799
  166  Sutaupykite 1801
  Kaina 12899
  155  Sutaupykite 2601
 • Jei maistą gaminate namuose, tai žinote, kad supjaustyti mėsą patiekalui užtrunka. O jei dar šeimos narių ne vienas ir ne du... Neretai nutinka ir taip, kad peilis, pasirodo, atšipęs ir reikia galąsti, o tai vėl atima laiko. Ar norite pamiršti mėsos pjaustymą peiliu ir patogiai bei greitai supjaustyti mėsą kur kas išradingiau? Jei taip, tai mėsos pjaustyklės yra tie prietaisai, kurių asortimentą būtinai turite peržvelgti ir išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį.

  Viena, yra mėsą pjaustyti didesniais kubeliais, o štai visai kas kita – pjaustyti dailiomis plonomis juostelėmis. Su mėsos pjaustykle tai nebus iššūkis, nes galėsite lengvai reguliuoti, kokio storio gabalėliais mėsą pjaustyti. Net 1 milimetras bus ne problema! Mėsos pjaustyklės turi tvirtus peilius, kurie lengvai suraiko mėsą taip, kaip pageidaujate Jūs.

  Vienas svarbiausių dalykų tokiame prietaise – saugumo mechanizmas. Prioritetą teikite toms pjaustyklėms, kurios turi aukščiausio lygio saugumo mechanizmą. Labai svarbios apsaugos nuo vaikų ir per didelių apkrovų.

  Rinkitės universalesnę pjaustyklę, jei pjaustyti norėsite ne tik mėsos gaminius, bet ir daržoves, vaisius ir kt. Dažnai renkantis elektrinius prietaisus vertinamas galingumas. Bet šiuo atveju jis greičiausiai nebus lemiantis parametras, kadangi mėsos pjaustyklės nepasižymi dideliu galingumu ir naudoja nedaug elektros energijos. Mūsų asortimente rasite pjaustyklių, turinčių energiją tausojančius variklius.

  Rinkitės Graef, Lacor, Tristar mėsos pjaustykles mūsų el. parduotuvėje. Gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į savo asortimentą, pasirinkimui skiriame labai daug dėmesio, todėl atrenkame tik geriausius, kurių gaminiai yra aukštos kokybės, patvarūs, kad mūsų klientams tarnautų ilgai. Visi minėti gamintojai buitinės technikos rinkoje užsitarnavę aukštas pozicijas ir klientų simpatijas dėl savo gaminių kokybės ir atsakingo požiūrio į klientus.

  Mėsos pjaustyklės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu ir greita pirkti. Jei nusprendėte palengvinti sau maisto gaminimo procesus ir įsigyti mėsos pjaustyklę, rinkitės mūsų el. parduotuvės asortimente. Jums nereikės rūpintis pirkinio atsiėmimu, nes užsakymą pristatysime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas. Pirkdami ZemaKaina.lt el. parduotuvėje galėsite naudotis puikiomis akcijomis ir nemažai sutaupyti!