Makaronų gaminimo aparatai

 • Priedas makaronų gaminimo mašinai 150 Pastacasa
  Kodas: 0807400002

   Priedas, skirtas spagečių gamybai. Gamina 2 mm pločio spagečius.

  Kaina 1789
  2800 Sutaupykite 1011
  Makaronų gaminimo mašina KUCHENPROFI 150 Pastacasa
  Kodas: 0801571200

  Klasikinė rankinė itališka mašina, skirta namų sąlygomis gaminti įvairių rūšių makaronus.

  Kaina 4299
  5900 Sutaupykite 1601
  Makaronų gaminimo aparatas CAMRY CR 4806w
  Kodas: 5908256837300

  Galia: 150 W, elektroninis valdymas, greitas ir patogus būdas pasigaminti naminius makaronus.

  Kaina 8999
  11500 Sutaupykite 2501
  Makaronų gaminimo mašina GEFU 28300 Pasta Perfetta de Luxe
  Kodas: 4006664283007

  Nerūdijančio plieno, rankinė mašina, skirta namų sąlygomis gaminti įvairių rūšių makaronus.

  Kaina 10699
 • Greičiausiai daugelis esate girdėję, kad namuose gaminti makaronai nė iš tolo neprilygsta tiems, kurių pilnos parduotuvių lentynos. Tik ne kiekvienas ryžtasi pats makaronus gaminti, nes procesas atrodo sudėtingas ir ilgas. Turime paprieštarauti – naminius makaronus galėsite valgyti kone kasdien, nes jų gamyba bus tikras malonumas! Kaip? Su specialiu makaronų gaminimo aparatu, kurį išsirinkti galite mūsų el. parduotuvės asortimente.

  Makaronų gaminimo aparatai skiriasi, o mūsų asortimente rasite Jums tinkamiausią. Vienas puikių pasirinkimų – itališka rankinė makaronų gaminimo mašina, puikiai tiksianti jūsų virtuvėje gaminti įvairiems makaronams. Labai geras kainos ir kokybės santykis bus tobulas pasirinkimas pradedantiesiems makaronų gamintojams. Norintiems daugiau komforto ir galimybių siūlome elektrinį makaronų gaminimo aparatą, kuriuo galėsite gaminti net septynių skirtingų formų bei rūšių makaronus. Elektriniu aparatu naudotis labai paprasta, nes Jums tik reikės į atitinkamą indą sudėti makaronų ingredientus, nustatyti, kokios formos makaronų norėsite, ir viskas. Sunkiausias darbas – gamyba – teks aparatui. Brangiausias pasirinkimas mūsų el. parduotuvėje bus rankinė Gefu makaronų gaminimo mašina. Ja naudodamiesi galėsite pasirinkt, kokio storio tešlos pageidaujate. Šio aparato komplektacijoje – skirtingi antgaliai gaminti įvairių formų makaronams, pavyzdžiui, ravioli, spagečiams, vermišeliams, lazanijos lakštams ir kt.

  Be pačių makaronų gaminimo aparatų, šioje prekių kategorijoje galėsite įsigyti ir makaronams gaminti skirtą priedą. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno, tad yra aukštos kokybės ir ilgaamžis. Jį komplektuosite su konkrečia makaronų gaminimo mašina.

  Gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į savo asortimentą ir siūlome klientams, renkamės itin atsakingai, tad mūsų simpatijas pelno tik geriausieji. Jums siūlome Camry, Gefu, Kuchenprofi makaronų gaminimo aparatus. Šioje rinkoje minėti gamintojai bus puikus pasirinkimas, mat, jų gaminiai pasižymi aukšta kokybe, patvarumu, gamintojai atsakingai žiūri į klientus, yra pelnę pripažinimą ir simpatijas.
  Makaronų gaminimo aparatai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu ir greita pirkti. Makaronų gaminimo aparato gali tekti ilgokai paieškoti fizinėse pardavimo vietose. Tad siūlome taupyti laiką ir pirkti internetu. Mūsų el. parduotuvėje tai padaryti bus labai paprasta. Pirkinį pristatysime per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu.