Prekių katalogas

Vakuumavimo maišeliai, rulonai

 • Vakuumavimo maišeliai STATUS 28x36 cm (25vnt.)
  Kodas: 3831091700022
  Kaina 1400
 • Ar žinote, kaip lengvai išlaikyti maistą šviežią, neapdžiuvusį, nepraradusį maistingųjų savybių? Vakuumuoti jį! Vakuumuotas maistas kur kas ilgiau galės būti laikomas tiek šaldytuve, tiek šaldiklyje, taip jį patikimai apsaugosite nuo išorės poveikio, maistinių kandžių, džiūvimo ir pan. Jei turite maisto vakuumatorių ir jau išbandėte bei naudojatės visais prietaiso privalumais, neabejotinai reikia papildyti vakuumavimui skirtų maišelių ir rulonų atsargas. Rinkitės mūsų el. parduotuvėje iš plataus asortimento ir vakuumuokite į valias!

  Kodėl vakuumuoti maistą verta? Vakuumuota mėsa ilgiau išliks šviežia, ją šaldytuve galėsite laikyti net šešias dienas, o šaldiklyje neįtikėtinai ilgai – net pusantrų metų! Vakuumuoti duonos gaminiai, pyragai ir panašūs kepiniai kur kas ilgiau išliks minkšti, nes neapdžius, jų nepuls pelėsis, kurio šiaip jau nepavyksta išvengti. Vakuumuotos daržovės ilgiau išlaikys vitaminus ir kitas maistingąsias medžiagas. Virtas vakuumuotas maistas gali būti laikomas net iki dešimties dienų!

  Rinkdamiesi vakuumavimo maišelius atsižvelkite į jų skaičių pakuotėje bei matmenis. Maišeliai yra daugkartinio naudojimo, tad panaudojus nereikės išmesti – juos galėsite naudoti dar ir dar. Todėl tai puiki investicija. Pirkdami vakuumavimo rulonėlius taip pat atkreipkite dėmesį, kokio jie dydžio, tiksliau – pločio. Tiek maišeliai, tiek rulonėliai pagaminti iš kokybiškų, nekenksmingų medžiagų, jie nepralaidūs orui, neturi jokio kvapo ir tikrai tinka sąlyčiui su maistu.

  Siūlome Caso, Gefu, Princess, Status, Vacuumsaver vakuumavimo maišelius ir rulonus. Gamintojai yra vertinami, pelnę klientų simpatijas, jų gaminiai aukštos kokybės ir patvarūs. Savo klientams siūlome tik geriausiųjų produkciją, tad gamintojų, kuriuos įtraukiame į mūsų asortimentą, pasirinkimui skiriame labai daug dėmesio. Neabejokite, jog įsigysite kokybišką produktą.

  Vakuumavimo maišeliai, rulonai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – paprasta pirkti, galima nemažai sutaupyti ir visiškai nereikia rūpintis pirkinio atsiėmimu. Internetu pirkti yra kur kas patogiau, nes visiškai savarankiškai ir nuo nieko nepriklausomai galite planuoti pirkimo procesą. Išsirinkite norimas prekes, apmokėkite Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsime operatyviu ir saugiu pirkinio pristatymu – vos per 1–2 darbo dienas užsakytus daiktus pristatysime nurodytu adresu.