Prekių katalogas

Virtuvinės svarstyklės (elektroninės)

  • Virtuvėje dažnai reikia ką nors pamatuoti: gaminant maistą, konservuojant žiemai, verdant uogienes ir pan. Vienokias ar kitokias svarstykles greičiausiai turi kiekviena šeimininkė ar šeimininkas. Bet juk žinome, kad naudotis įprastomis svarstyklėmis nėra labai patogu, ypač tada, kai reikalingas labai tikslus matavimas. Elektroninės virtuvinės svarstyklės bus tobulas pasirinkimas, nes jomis pamatuosite itin greitai ir tiksliai. Negana to, jų dizainas šiuolaikiškas, todėl jos tiks bet kokio interneto virtuvėje ir netrukdys net tada, kai bus padėtos matomoje vietoje.

    Virtuvinės svarstyklės, žinoma, skiriasi ne tik savo dizainu, bet ir funkcijomis. Esminę jos atlieka visos, bet papildomų funkcijų skaičius ir jų teikiamos galimybės yra nevienodas. Rinkdamiesi virtuvines svarstykles įvertinkite tokius parametrus: koks galimas maksimalus svoris, koks yra svėrimo tikslumas. Tai, galima sakyti, du esminiai kriterijai. Papildomo patogumo suteiks taros atėmimo funkcija, kadangi Jums patiems nereikės skaičiuoti, o svarstyklės apskaičiuos svorį be taros. Neslystančios kojelės užtikrins svarstyklių stabilumą ant stalviršio ar kito paviršiaus. Jei svarstyklėmis naudositės ne tik namuose, bet jas nešitės ar vešitės su savimi, tuomet prioritetą tekite lengvesnėms, kompaktiškesnėms svarstyklėms. Jei svarstyklėmis norėsite naudotis iškart, atkreipkite dėmesį, ar į komplektaciją įeina baterijos, galbūt jas reikės įsigyti papildomai.

    Mūsų el. parduotuvėje – labai platus virtuvinių svarstyklių gamintojų pasirinkimas: Adler, Beurer, Camry, Caso, ETA, Imetec, Polaris, Princess, Tristar. Visi gamintojai buitinės technikos sektoriuje puikiai vertinami, jų produkcija pozicionuojama kaip patikima ir kokybiška. Tad jei norite įsigyti funkcionalų ir ilgaamžį daiktą, pasitikėkite mumis.

    Virtuvinės svarstyklės internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje tikrai atrasite būtent tas, kurios atitiks Jūsų norus ir finansines galimybes. Virtuvinių svarstyklių neabejotinai galima įsigyti ir įprastose pardavimo vietose, dažnai net nereikia specializuotos parduotuvės – jų yra ir didesniuose prekybos centruose. Bet jei norite taupyti savo laiką ir pirkti patogiai bei labai greitai, rinkitės svarstykles mūsų el. parduotuvėje ir pirkite internetu. Tai galėsite daryti bet kuriuo paros metu iš bet kurios vietos – visiškai nepriklausomai. Negana to, nereikės rūpintis prekės atsiėmimu, nes pristatysime pirkinį per 1–2 darbo dienas.