Prieskonių grūstuvės

  • Prekių nėra.
  • Prieskonių grūstuvės – tai praktiškas daiktas virtuvėje, o drauge ir vizualiai itin dailus akcentas. Jei norite patiekalus gardinti aromatingais šviežiai sugrūstais prieskoniais, džiovintomis žolelėmis bei žalumynais, tuomet rinkitės stilingą grūstuvę iš mūsų asortimento. Čia esančios prieskonių grūstuvės puikiai tiks bet kokio stiliaus virtuvėje: nuo kaimiško ir modernaus.

    Siūlome patvarias ir ilgaamžės iš marmuro ar granito pagamintas prieskonių grūstuves. Jas galėsite plauti indaplovėje, todėl priežiūra bus labai lengva. Prieskonių grūstuvės skiriasi savo spalva, aukščiu, skersmeniu. Renkantis pagal šias savybes verta atsižvelgti į savus poreikius ir patogumą, kokius kiekius prieskonių dažniausiai planuojate smulkinti. Prieskonių grūstuvių, esančių mūsų asortimente, aukštis svyruoja nuo 7 iki 14, o skersmuo – nuo 11 iki 16 centimetrų. Atkreipkite dėmesį, kad matmenys nurodyti išoriniai, o marmuro, granito grūstuvių sienelės neplonos, todėl pirkdami apytiksliai paskaičiuokite, koks bus vidinis skersmuo.

    Marmuro, granito grūstuvių svoris siekia apie kilogramą – jos sunkokos ir masyvios, bet labai patvarios ir puikiai atlieka savo funkciją. Prieskonių grūstuvė neabejotinai atras vietą Jūsų virtuvėje ir ją naudosite labai dažnai, jei mėgstate gardinti prieskoniais gaminamus patiekalus. Be to, stilinga, prabangi marmuro ar granito prieskonių grūstuvė bus puiki dovana moteriai ar vyrui, mėgstantiems šeimininkauti virtuvėje.

    Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Hit, Kuchenprofi, Lacor prieskonių grūstuves ir mėgaukitės maloniu bei lengvu naudojimusi jomis. Minėti gamintojai rinkoje pelnę aukštus vertinimus, pripažinimą, daug klientų simpatijų. Šių gamintojų produkcija išsiskiria aukšta kokybe, todėl džiaugiamės ir savo klientams siūlydami tik geriausiųjų gaminius.

    Prieskonių grūstuvės internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje atrasite Jums labiausiai patinkančią grūstuvę. Nors prekė paklausi, bet prabanga alsuojančių iš marmuro ar granito pagamintų grūstuvių nerasite kiekviename prekybos centre, todėl reikės važiuoti į specializuotas parduotuves. Siūlome efektyviai taupyti brangų savo laiką ir pirkti internetu – Jums tereikės išsirinkti iš mūsų asortimento, įsidėti prekę į pirkinių krepšelį, pasirinkti patogiausią apmokėjimo būdą, o mes pasirūpinsime, kad naujoji grūstuvė Jus pasiektų sparčiai ir saugiai. Pirkinius pristatome į namus, darbovietę ar kitu nurodytu adresu.