Daugiafunkcinis universalus sportinis tinklas Exit Multi-Sport 3000 155x300cm

 • Kodas: BB 85032
  Kaina 10800
  12500 Sutaupykite 1700
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Sandėlyje esančių prekių pristatymas: 1-3 darbo dienos.

  Prekėms pagal užsakymą gali būti taikomas ir ilgesnis pristatymo terminas.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  „EXIT Multi-Sport Net“ yra sportinis tinklas, turintis daug funkcijų. Jis gali būti reguliuojamas iki trijų skirtingų aukščių. 

 • „EXIT Multi-Sport Net“ yra sportinis tinklas, turintis daug funkcijų. Jis gali būti reguliuojamas iki trijų skirtingų aukščių. Tenisas, paplūdimio tenisas, futbolo tenisas ar tinklinis, visi variantai galimi.

  300 cm pločio, tai leidžia, kad tinklas tilptų daugelyje sodų, tačiau pakankamai platus, kad būtų tinkamas naudoti tam tikram žaidimui. Žalias viršutinis tinklo kraštas užtikrina, kad tinklas būtų aiškiai matomas žaidimo metu. Akimirksniu galite pakeisti tinklo aukštį. Tiesiog spustelėkite vamzdžius į reikiamą aukštį ir pradėkite žaisti! Aukštis Žemas: +/- 62cm Aukštis viduryje: +/- 109cm Aukštis Viršuje: +/- 155cm.

  Gražus dizainas ir švelnios „Multi-Sport Net“ spalvos papuoštų bet kokį sodą. Tvirtas rėmas ir labai stiprus tinklas suþeiks malonumą žaidimo valandoms! „EXIT Multi-Sport Net“ turi dvigubą tinklo įtempimo sistemą, užtikrinančią, kad tinklas būtų įtemptas. Horizontali metalo vamzdžio jungtis tinklo apačioje yra iš vienos pusės į kitą. Šio ryšio plotis yra reguliuojamas, todėl gali būti keičiama įtampa. Elastinė jungtis tinklo viršuje prie stulpelių užtikrina, kad tinklas taip pat būtų tvirtas viršutinėje pusėje.

  Taip pat, be stabilaus trikojo taip pat galite naudoti unikalią „Exit“ tvirtinimo sistemą, kurią sudaro inkariniai vamzdžiai ir žemės inkarai! Todėl sportinis tinklas yra labai stabilus, kad galėtumėte žaisti savo sode. Net ir žaisdami tinklinį ar futbolą. Ar turite pjauti veją? Tinklą lengva pakelti iš žemės tvirtinimo, kad būtų galima pjauti veją. Ir po to sportinis tinklas yra lengvai įdedamas į tą pačią vietą, kaip ir tvirtinimai. Tačiau net ir nepritvirtintas tinklas tvirtai stovi ant abiejų kojų. Taigi jis taip pat gali būti naudojamas patalpose sporto salėje, arba gimnazijoje, prie važiuojamosios kelio dalies (ar netgi namuose). Be to, su patogiu nešiojimo dėklu, visas tinklas gali būti perneštas bet kur!

 • Jus taip pat gali dominti

  Tinklinio tinklas Spokey VOLLEYNET 3
  Kodas: 5907640822670
  Kaina 2500
  Daugiafunkcinis universalus sportinis tinklas Exit Multi-Sport 5000 243x500cm
  Kodas: BB 00325
  Kaina 15999
  18000 Sutaupykite 2001
  Tinklinio tinklas Spokey VOLLEYNET 2
  Kodas: 5907640822663
  Kaina 3000