Dronas OVERMAX X-BEE DRONE 9.5

 • Kodas: DROOVEDRO0011
  Kaina 17500
  19900 Sutaupykite 2400
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Sandėlyje esančių prekių pristatymas: 1-3 darbo dienos.

  Prekėms pagal užsakymą gali būti taikomas ir ilgesnis pristatymo terminas.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Plotis
  310 mm
  Ilgis
  130 mm
  Aukštis
  310 mm
  Svoris
  1.275 kg
  Gamintojas
  Overmax
  Garantija
  24 mėn.
  Rotorių skaičius
  4 rotoriai
  Produkto spalva
  Juoda
  Baterijos technologija
  Ličio polimeras (LiPo)
  Judesio kontrolės funkcijos
  Atbulas / Žemėjantis / Priekis / Pasukti į kairę / Pasukti į dešinę / Nukreiptas į viršų / Skraidymas į šoną
  Giroskopas
  Taip
  Foninis apšvietimas
  Taip
  Veikia su baterijomis
  Taip
 • „Overmax X-Bee Drone 9.5“ dronas yra aukščiausios kokybės ir ilgaamžiškumo įranga. Tai patvirtina „Consumer Quality Leader 2019“ pavadinimas. Tvirto siųstuvo, užtikrinančio nuolatinį kontaktą su pilotu, įmanomas ilgas nuotolis, iki 600 metrų. Mėgaukitės ilgu skrydžiu ir užfiksuokite vaizdus dėka įmontuotos kameros su plačiu 90 laipsnių pasukimo diapazonu. Ilgas, iki 20 minučių skrydžio laikas naudojant vieną bateriją, taip pat stiprus LED apšvietimas pagerina malonumą.

  Pažangus GPS modulis
  Ar jums patinka įrašyti sportinę veiklą? „Follow Me“ funkcijos dėka prietaisas automatiškai seks fotoaparatą, nukreiptą į operatorių, netrukdydamas valdyti drono. „Tap to fly“ funkcija leidžia pažymėti taškus žemėlapyje, į kuriuos dronas pateks automatiškai, tuo pačiu įrašant visą skrydžio maršrutą. Taip pat galite pažymėti tašką ir naudodamiesi „Point of Interest“ funkcija, įrenginys pradės ratu aplink jį, įrašydamas pasirinktu atstumu.

  „Overmax X-bee Drone 9.5 GPS“
  „Overmax X-bee Drone 9.5 GPS“
  Realaus laiko vaizdas iš fotoaparato
  Ar jums patinka gyvai grožėtis nuostabiais vaizdais? FPV funkcija leidžia atkurti vaizdą iš fotoaparato realiu laiku ekrane iki 300 metrų. Dėl to jūs galite ne tik geriau valdyti droną, bet ir smagiai dalyvauti virtualiame skrydyje bei grožėtis nuostabiais dangaus peizažais.

  Ypatingas saugumas
  Įrenginio apsauga ypač svarbi dideliame aukštyje. „X-bee drone 9.5“ buvo specialiai sumontuoti patvarūs slydimo įrenginiai, kurie apsaugo įrangą nusileidžiant. Dėl to dronas tampa ypač atsparus smūgiams ar kritimams, tampa vienu patvariausių rinkoje. Varikliai be šepetėlių ir automatinis kalibravimas taip pat daro didelę įtaką aukštai prietaiso kokybei.

  Belaidė 4K „Wi-Fi“ kamera
  GPS drone „X-bee 9.5“ yra įmontuotas „Wi-Fi“ modulis, todėl jis yra tikras dangaus skautas. Jis suderinamas tik su įrenginiais, palaikančiais „Wi-Fi“ pagal 5 GHz standartą. Fotoaparato užfiksuotą vaizdą galite stebėti iš bet kurio nešiojamojo prietaiso iki 300 metrų atstumu. Ar jūs mėgstate fotografuoti iš oro? Naudodami „X-bee 9.5“ galite lengvai kurti nuostabius filmus! Jums tiesiog reikia įdėti fotoaparatą į reikiamą vietą ir atsisiųsti atitinkamą programą. Specialus lizdas „micro SD“ kortelei leis išlaikyti geriausius kadrus ir visapusiškai išnaudoti drono galimybes.

  „Overmax X-bee Drone 9.5 GPS“
  „Overmax X-bee Drone 9.5 GPS“
  Vaizdo tobulumas
  Aukštos kokybės kamera yra puikių įrašų pagrindas. „X-bee 9.5“ drone esanti kamera turi 4K raišką ir pažangų jutiklį. Tai yra aukštos kokybės vaizdo garantija bet kokiomis sąlygomis. Be to, dėl specialių stabilizuojančių kaučiukų vibracijos labai sumažėja, o tai suteikia ypač sklandų vaizdą. Pasukimas plačiu 90 laipsnių diapazonu kartu su unikaliu įrašymo metodu vertikaliai žemyn suteikia puikias įrašymo galimybes.

  Kai orlaivis yra per toli
  „Overmax X-bee 9.5“ dronas turi patikimą režimą be galvos. Tai leidžia geriau valdyti droną, kai jo skrydžio kryptis yra netiksli. Įjungus šį režimą, dronas skris ta kryptimi, kuria judiname valdiklio lazdą, nesvarbu, kur yra jo tikrasis priekis. Dėl to neprarandate įrangos kontrolės net dideliais atstumais ir aukščiu.

  „Overmax X-bee Drone 9.5 GPS“
  Nuostabi akrobatika ir automatinis aukščio palaikymas
  Stabili kameros nuotrauka yra nepaprastai svarbi. Automatinė aukščio sulaikymo funkcija padės jums visiškai valdyti droną. Tačiau, jei jums labiau patinka žavingi triukai, „X-bee 9.5“ jūsų nenuvils. Dygsniuoti, 360 laipsnių pasukimai ir net statinės - visa tai akrobatika gali būti pasiekta naudojant „X-bee“.

  „Overmax X-bee Drone 9.5 GPS“
  Automatinis nusileidimas
  Kiekvienas pilotas žino, kad tūpimas yra būtinas skraidant. „X-bee 9.5“ drone įdiegta automatinė nusileidimo funkcija, kurios dėka prietaisas net ir rizikingose ​​situacijose saugiai nusileis ant žemės. Be to, norint įjungti šią funkciją, pakanka paspausti vieną mygtuką. Be to, dronas taip pat turi automatinę grįžimo namo funkciją. Įjungus prietaisą, jis atsuka kelis metrus nuo paskutinės saugios padėties.

  Daugiapakopė apsaugos sistema
  Naujausiame „Overmax X-bee 9.5“ drone buvo įdiegta keletas apsaugos priemonių, kad būtų išvengta prietaiso praradimo:

  Kai dronas pats arba nuotolinio valdymo pulte nustato žemą baterijos lygį, jis automatiškai pradės grįžti į pradinį tašką,
  Praradus nuotolį su operatoriumi, dronas automatiškai pradės trauktis į paleidimo vietą,
  Praradus GPS ir valdiklio aprėptį, orlaivis automatiškai sustos ir saugiai nusileis.
  „Overmax X-bee Drone 9.5 GPS“

 • Jus taip pat gali dominti

  Dronas AUTEL Robotic EVO II
  Kodas: DROATLDRO0005
  Kaina 153900
  Dronas PowerEgg X Explorer-EU
  Kodas: DROPWVDRO0001
  Kaina 67500