Prekių katalogas

Garmin Fenix 7X Solar Black, Silicone, Wi-Fi, GPS išmanusis laikrodis 010-02541-01

 • Garmin Fenix 7X Solar Black, Silicone, Wi-Fi, GPS išmanusis laikrodis 010-02541-01

  Kodas: 010-02541-01
  Kaina 55500 
  61900  Sutaupykite 6400 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 7 d. d.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  • esto3
  Skaičiuojama...
  i

  Garmin fenix 7X Solar -imkitės bet kokio sporto arba užsiėmimų lauke iššūkio su tvirtu įvairių sporto šakų GPS laikrodžiu „fēnix 7X Solar“. Jo įkrovimo saulės energija stiklelis „Power Glass™“ naudoja saulės šviesą, kad užtikrintų baterijos veikimo trukmę

  Gamintojas
 • - Gaukite energijos iš saulės, kad ilgesnį kelią galėtumėte įveikti be papildomų įkrovimų.
  - Stebėkite savo organizmą! Pulso monitorius ant riešo ir pulsoksimetras parodys, kaip iš tiesų laikosi jūsų kūnas.
  - Bėgiokite ir važinėkite – tai jūsų aistra. Darbą – statistinių rodiklių stebėjimą – palikite mums.
  - Klausykitės puikių melodijų su muzika nuo jūsų riešo – nėra reikalo apsisunkinti telefonu.
  - Sutemus integruotas LED žibintuvėlis nesustoti.
  - Nuveikite daugiau. Įkrovinėkite rečiau. Saulės energija įkraunama baterija išmaniojo laikrodžio režimu veikia iki 37 d.

  PAJĖGUMAS NUO PAT BRĖŽINIO
  Atnaujintos, ypač tvirtos ir sportiškos konstrukcijos laikrodis turi didelį 1,4″ saulės energija įkraunamą ekraną ir 51 mm korpusą. Laikrodis yra išbandytas pagal JAV karinius atsparumo temperatūrai, smūgiams ir vandeniui standartus.

  JUTIKLINIS EKRANAS IR MYGTUKAI
  Patikimi mygtukiniai valdikliai, kurie veikia bet kokioje aplinkoje, dera su naująja ir jautria jutiklinio ekrano sąsaja, kad galėtumėte greitai pasiekti parinktis ir funkcijas.

  KOKYBIŠKIAUSIOS MEDŽIAGOS
  Pritaikykite laikrodžio išvaizdą pagal savo gyvenimo būdą: stilingas nerūdijančiojo plieno korpusas.

  INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
  Naudokite iš anksto įkeltus bėgimo (įskaitant bėgimą takais ir takeliu), plaukimo, važiavimo dviračiu, žygių pėsčiomis, irklavimo, slidinėjimo, golfo, banglenčių sporto, laipiojimo patalpose ir kitus profilius.

  SLIDINĖJIMAS NE TRASOMIS
  Gaukite informacijos būdami sniegynuose. Šis iš anksto įkeltas profilis padeda atskirti slidinėjimą nuo kopimo. Jis rodo kilimui arba nusileidimui būdingą metriką.

  SLIDINĖJIMO KROSO DINAMIKA
  Jei naudojamas krūtinės diržas „HRM-Pro™“ (parduodamas atskirai), slidinėjimo galios metrikos funkcija padeda išmatuoti tikrąjį slidinėjimo kroso treniruočių krūvį.

  BANGLENČIŲ SPORTUI SKIRTOS FUNKCIJOS
  Pasiruoškite gaudyti bangas. Šiame serijos „fēnix“ laikrodyje veikia funkcija „Surfline Sessions™“, sukurianti kiekvienos bangos, kurią skrodžiate priešais „Surfline®“ kamerą, vaizdo įrašą. Turėdami „Surfline Sessions“ prenumeratą vėliau galėsite šį įrašą peržiūrėti.

  KALNŲ DVIRAČIŲ DINAMIKA
  Stebėkite išsamią kiekvieno važiavimo informaciją naudodamiesi kalnų dviračių metrika bei specialiais sudėtingumo („Grit™“) bei tolygumo („Flow™“) matavimais, kuriais įvertinamas trasos sunkumas. Sužinokite, koks yra jūsų leidimosi sklandumas, ir analizuokite rezultatus, kad kitąkart juos pagerintumėte.

  HIIT TRENIRUOTĖS
  Šis užsiėmimų profilis yra skirtas stebėti jūsų didelio intensyvumo intervalines treniruotes, tokias kaip AMRAP, EMOM, „Tabata“ ir kitas. Nustatykite raundų skaičių, darbo bei poilsio intervalus ir ne tik.

  KASDIENIŲ TRENIRUOČIŲ PASIŪLYMAI
  Treniravimosi gairių funkcija, atsižvelgianti konkrečiai į jus ir jūsų fizinio pasirengimo lygį, teikia kasdienes bėgimo ir važiavimo dviračiu rekomendacijas pagal esamą jūsų treniravimosi krūvį ir būseną.

  VAIZDINĖ LENKTYNIŲ PROGNOZĖS FUNKCIJA
  Pagal jūsų bėgimų istoriją ir bendrąjį fizinį pasirengimą ši funkcija įvertina, koks galėtų būti jūsų tempas pasirinktam atstumui. Tendencijų duomenys rodo, kaip treniruotės jus paveikia ilgainiui.

  TECHNOLOGIJA „PACEPRO™“
  Pirmoji tokio pobūdžio funkcija „PacePro“ su nustatyto lygio nuorodomis padeda palaikyti tempą bėgant trasomis.

  FUNKCIJA „CLIMBPRO“
  Naudodami pakilimo planuoklį atsisiųstose trasose matykite realiojo laiko informaciją apie dabartinius ir būsimus pakilimus, tokią kaip gradientą, atstumą, aukščio padidėjimą bei nuokalnes ir lygumas.

  PAJĖGUMO METRIKA
  Matykite išplėstinę treniruočių metriką, tokią kaip bėgimo dinamika, pagal šilumą ir aukštį pakoreguota VO2 maksimumo vertė, bėgimo bekele korekcijos, jėgų atgavimo patarimai ir ne tik.

  REALIOJO LAIKO IŠTVERMĖS DUOMENYS
  Naudokite šiuos duomenis ir sekite bei valdykite savo pastangas – tai padės nepersitempti bėgimo ar važiavimo dviračiu pradžioje.

  JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS
  Po kiekvienos treniruotės sužinokite jėgų atgavimo laiką – kada būsite pasiruošę kitai sunkiai treniruotei. Laikrodis net atsižvelgia į treniravimosi intensyvumą ir tokius veiksnius kaip stresas, kasdienis aktyvumas bei miegas.

  INTEGRUOTAS ŽIBINTUVĖLIS
  Prasto apšvietimo sąlygomis kelią padedantis rasti integruotas kelių LED žibintuvėlis teikia ryškų, stabilaus spindulio apšvietimą.

  KELIŲ PALYDOVŲ TINKLŲ PALAIKYMAS
  Naudodamiesi keliomis pasaulinėmis navigacijos palydovų sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“) tikslią buvimo vietą žinosite ir ten, kur vien GPS nepakanka.

  ĮVAIRŪS JUTIKLIAI
  Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

  GOLFO AIKŠTYNŲ ŽEMĖLAPIAI
  Naudokitės spalvingais „CourseView“ žemėlapiais su daugiau nei 42000 golfo aikštynų iš viso pasaulio, taikymosi ir „PlaysLike Distance“ funkcijomis.

  „SKIVIEW™“ ŽEMĖLAPIAI
  Leiskitės nuo šlaitų su „SkiView“ žemėlapiais ir matykite daugiau nei 2000 viso pasaulio slidinėjimo kurortų trasų pavadinimus ir sudėtingumo įvertinimus.

  KELIŲ ŽEMYNŲ „TOPOACTIVE EUROPE“ ŽEMĖLAPIAI
  Iš anksto įkelti „TopoActive Europe“ žemėlapiai iš viso pasaulio, kad tyrinėdami aplinką nepasiklystumėte. Naudodami integruotą „Wi-Fi®“ ryšį įkelkite ir atnaujinkite žemėlapius bei programinę įrangą be kompiuterio.

  KAS LAUKIA PRIEKYJE
  Vienu žvilgtelėjimu sužinokite, kokios lankytinos vietos yra netoliese. Matykite pajėgumo metriką, atkarpos laiką ir atstumą arba aukštį, taip pat – bei priekyje esančių pagrindinių trasos punktų suvestinę.

  ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA
  Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos veikimo trukmę, kad, jei prireiktų, šią trukmę galėtumėte pailginti.

  SAULĖS BATERIJA
  Iki 28 d. išmaniojo laikrodžio režimu veikianti baterija su papildomomis 9 d. įkraunant saulės energija – ir iki 89 val. GPS režimu su papildomomis 33 val. įkraunant saulės energija.

  PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
  Optinė pulso matavimo technologija matuoja veiklos intensyvumą ir pulso kintamumą, kad apskaičiuotų jūsų patiriamo streso lygį. Pulsas matuojamas ir po vandeniu, net kai nedėvite širdies dažnio dirželio.

  PULSOKSIMETRO JUTIKLIS
  Aklimatizacijai naujame aukštyje ar miegui stebėti pulsoksimetro jutiklis naudoja šviesos pluoštus, krentančius ant jūsų riešo. Taip jis įvertina, kaip jūsų organizmas įsisavina deguonį.

  MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA
  Gaukite išsamią lengvo, gilaus ir REM miego stadijų išklotinę. Visa tai matykite specialiame valdiklyje, kuriame pateikiamas jūsų miego įvertis bei kitos įžvalgos.

  „BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
  Optimizuokite organizmo energijos atsargas, tam naudodamiesi pulso kitimo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti.

  KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS
  Pamatykite, kaip jūsų kvėpavimas kinta dieną, miegant, darant kvėpavimo pratimus ir užsiimant joga.

  FUNKCIJA „HEALTH SNAPSHOT™“
  Užfiksuokite 2 min. trukmės užsiėmimą, kad pamatytumėte pagrindinius statistinius duomenis, įskaitant pulsą, jo kintamumą, pulso oksimetriją, kvėpavimą ir stresą. Tada generuokite šių statistinių duomenų ataskaitą pasinaudodami „Garmin Connect™“ programėle savo suderinamame išmaniajame telefone ir bendrinkite.

  MENSTRUACIJŲ STEBĖJIMAS
  Naudodamos programą „Garmin Connect™“ stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos ir mitybos bei naudokitės kitomis funkcijomis. Gaukite išsamius duomenis ant savo riešo, naudodamos valdiklį „Menstrual Cycle Tracking widget“ ir programą „nėštumo stebėjimo programą“.

  HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS
  Registruokite kasdienį skysčių suvartojimą ir sekite, ar skysčių išgeriate užtektinai. Įjungę automatinį tikslą pamatysite, kiek išprakaitavote dėl atitinkamos veiklos. Atsižvelgus į šiuos duomenis, tikslas bus atitinkamai pakoreguotas.

  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
  Gaukite el. laiškus, SMS žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.

  MUZIKOS PROGRAMOS
  Atsisiųskite dainų ir grojaraščių iš savo „Spotify“, „Deezer“ arba „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos). Naudokite belaides ausines (parduodamas atskirai) ir klausykitės muzikos be telefono.

  „GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI
  Bekontaktis „Garmin Pay“ mokėjimo sprendimas padės išvengti laukimo prie kasos. Atsiskaitykite atitinkamų teikėjų sistemose.

  SAUGUMO IR SEKIMO FUNKCIJOS
  Susiejus laikrodį ir telefoną, jūsų buvimo vietą galima tiesiogiai išsiųsti kontaktams: rankiniu būdu arba – užsiimant veikla lauke – automatiškai, pasinaudojant integruotu incidentų aptikimu.

  PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™“
  Atsisiųskite pasirinktinius ciferblatus, pridėkite papildomų duomenų laukų ir įsigykite programų bei valdiklių iš „Connect IQ“ parduotuvės savo suderinamame išmaniajame telefone.

  Bendra
  Gamintojo kodas 010-02541-01
  Lęšio medžiaga

  „Power Glass™“
  Rėmelio medžiaga Nerūdijantysis plienas
  Korpuso medžiaga Pluoštu armuotas polimeras su metaliniu nugarėlės dangteliu
  Suderinama su „QuickFit™“ laikrodžio dirželiu Yra (26 mm)
  Dirželio medžiaga Silikonas
  Fizinis dydis 51 x 51 x 14.9 mm Tinka šių apimčių riešams: silikoninis dirželis: 127-210 mm; odinis dirželis: 135-213 mm; medžiaginis dirželis: 135-213 mm; metalinis dirželis: 135-225 mm
  Spalvinis ekranas Taip
  Šviesadiodinis žibintuvėlis Taip
  Rodymo dydis 1,40″ (35,56 mm) skersmuo
  Ekrano skiriamoji geba 280 x 280 piks.
  Ekrano tipas Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)
  Svoris 96 g (tik korpusas: 68 g)
  Baterijos veikimo laikas Išmanusis laikrodis: iki 28 d. / 37 d. su saulės energija* Laikrodžio baterijos taupymo režimas: iki 90 dienų / 1+ metai su saulės energija* Tik GPS: iki 89 val. / 122 val. su saulės energija** Visos palydovinės sistemos: iki 63 val. /77 val. su saulės energija* Visos palydovinės sistemos ir muzika: iki 16 val. Maks. baterijos veikimo laikas GPS režimu: iki 213 val. / 578 val. su saulės energija** Ekspedicijos GPS režimu: iki 62 d. / 139 d. su saulės energija* * Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus dėvimas visą parą, iš kurių 3 valandas – lauke, esant 50000 liuksų apšviestumui ** Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus naudojamas lauke esant 50000 liuksų apšviestumui
  Pralaidumo vandeniui skalė 10 ATM
  Atmintis / istorija 16 GB
  Laikrodžio funkcijos
  Laikas / data Taip
  GPS laiko sinchronizavimas Taip
  Automatinis vasaros laikas Taip
  Žadintuvas Taip
  Laikmatis Taip
  Chronometras Taip
  Saulėtekio / saulėlydžio laikai Taip
  Sveikatos stebėjimas
  Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) Taip
  Dienos širdies dažnis ilsintis Taip
  Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio Taip (aukštas ir žemas)
  Kvėpavimo dažnis (24x7) Taip
  Pulso oks., kraujo saturacija deguonimi Taip (patikrinimas vietoje ir pasirinktinis visos dienos aklimatizacija ir miego metu)
  Fizinio pasirengimo amžius Taip (programoje)
  „Body Battery™“ energijos matuoklis Taip
  Streso stebėjimas visą dieną Taip
  Poilsio priminimai Taip
  Kvėpavimo ilsintis laikmatis Taip
  Miegas Taip
  Miego stebėjimas (miego balas ir įžvalgos) Taip
  Hidratacija Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
  Moterų sveikatos stebėjimas Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
  HEALTH SNAPSHOT Taip
  Jutikliai
  GPS Taip
  GLONASS Taip
  Galileo Taip
  „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius Taip
  Barometrinis aukštimatis Taip
  Kompasas Taip
  Giroskopas Taip
  Akselerometras Taip
  Termometras Taip
  Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė Taip
  Kasdienės išmaniosios funkcijos
  Ryšio galimybės „Bluetooth®“, ANT+®, „Wi-Fi®“
  „Connect Iq™“ (atsisiunčiami ciferblatai, duomenų laukai, valdikliai ir programos) Taip
  „Connect Iq™“ parduotuvė įrenginyje Taip
  Išmanieji pranešimai Taip
  Atsiliepimas į telefono skambutį arba jo atmetimas tekstine žinute (tik „Android™“) Taip
  Kalendorius Taip
  Orai Taip
  Realaus laiko nustatymai sinchronizuojami su GARMIN CONNECT™ mobiliuoju telefonu Taip
  Baterijos taupymo priemonė – tinkinamas mažos galios laikrodis Taip
  Reguliuoja išmaniojo telefono muziką Taip
  Leidžia ir reguliuoja laikrodžio muziką Taip
  Muzikos saugykla Iki 2000 dainų
  Rasti telefoną Taip
  Rasti laikrodį Taip
  VIRB® kameros nuotolinio valdymo pultas Taip
  Suderinamumas su išmaniuoju telefonu iPhone®, Android™
  Susieja su programa „GARMIN GOLF“ Taip
  Suderinama su „Garmin Connect™ Mobile“ Taip
  Garmin Pay™ Taip
  Saugos ir stebėjimo funkcijos
  LiveTrack Taip
  Grupuoti „LiveTrack“ Taip
  Tiesioginių transliacijų bendrinimas Taip
  Įvykių aptikimas pasirinktos veiklos metu Taip
  Pagalbos funkcija Taip
  Taktinės funkcijos
  Dvigubo tinklelio koordinatės Taip
  Aktyvumo stebėjimo funkcijos
  Žingsnių skaitiklis Taip
  Judesio juosta (rodoma įrenginyje po neveiklos laikotarpio; eikite kelias minutes, kad ji būtų perjungta) Taip
  Automatinis tikslas (nustato jūsų aktyvumo lygį ir priskiria dienos žingsnių tikslą) Taip
  Sudegintos kalorijos Taip
  Užlipta aukštų Taip
  Nuvažiuotas atstumas Taip
  Intensyvumo minutės Taip
  TrueUp™ Taip
  Move IQ™ Taip
  „GARMIN CONNECT ™“ iššūkių programa Taip (pasirinktinė „Connect IQ“ programa)
  Įranga kūno rengybai / sporto salei
  Galimi veiklų sporto salėje profiliai Jėgos, didelio intensyvumo intervalinės (HIIT), kardio ir elipsinės treniruotės, lipimas laiptais, aukštų įveikimas, irklavimas patalpoje, pilatesas ir joga
  Kardio treniruotės Taip
  Jėgos treniruotės Taip
  HIIT treniruotės Taip
  Jogos treniruotės Taip
  Pilateso treniruotės Taip
  Animacinės treniruotės ekrane Taip
  Automatinis kartojimų skaičiavimas Taip
  Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos
  ŠD zonos Taip
  ŠD įspėjimai Taip
  ŠD kalorijos Taip
  % ŠD maks. Taip
  % ŠDR Taip
  Jėgų atgavimo laikas Taip
  Automatinis maks. ŠD Taip
  ŠDK streso testas (matuoja jūsų širdies dažnio kintamumą nejudant, 3 minutes, siekiant apskaičiuoti streso lygį; skalė nuo 1 iki 100; žemi balai rodo mažesnį streso lygį) Taip (su suderinamu priedu)
  ŠD transliacija (ŠD duomenys, transliuojami per ANT+™ į susietus įrenginius) Taip
  Kvėpavimo dažnis (mankštos metu) Taip (su suderinamu priedu)
  GPS greitis ir atstumas Taip
  Pritaikomas ekranas (-ai) Taip
  Pritaikomi veiklos profiliai Taip
  Auto Pause® Taip
  Intervalinės treniruotės Taip
  Išplėstinės treniruotės Taip
  Atsisiųsti mokymo planai Taip
  Maitinimo režimai – tinkinami veiklos metu naudojamų baterijų nustatymai Taip
  Auto Lap® Taip
  Rankinis ratas Taip
  Konfigūruojami įspėjimai apie ratą Taip
  Aklimatizacija prie šilumos ir aukščio Taip
  VO2 maks. (paleisti) Taip
  VO2 maks. (bėgimas trasomis) Taip
  REALTIME STAMINA Taip
  Treniruotės būsena (galite sužinoti, ar treniruojatės veiksmingai, stebėdami savo treniruočių istoriją bei kūno rengybos lygį) Taip
  Treniruotės krūvis (jūsų visas treniruotės krūvis per pastarąsias 7 dienas, apskaičiuotas pagal apytikslį EPOC) Taip
  Apibendrintas treniruočių krūvis Taip
  Treniruotės efektas (aerobinės) Taip
  Treniruotės efektas (anaerobinės) Taip
  Pagrindinė nauda (treniruotės efekto žymos) Taip
  Tikslesinis jėgų atgavimo laikas Taip
  Kasdieninės siūlomos treniruotės Taip
  Pritaikomi įspėjimai apie pavojus Taip
  Garsiniai raginimai Taip
  Finišo laikas Taip
  Virtualusis partneris Taip
  Lenktyniauti pagal veiklą Taip
  Automatiškai nustatomos kelių sporto šakų veiklos Taip
  Įvairios sporto šakos Taip
  Nurodymai aikštelėje Taip
  „Garmin Live“ segmentai Taip
  „Strava Live“ segmentai Taip
  Populiarūs „TRENDLINE“ maršrutai Taip
  Kelionės į abi puses kūrimo priemonė (bėgimas/važiavimas dviračiu) Taip
  Palietimas ir (arba) mygtuko užraktas Taip
  Spartieji mygtukai Taip
  Automatinis slinkimas Taip
  Veiklos istorija laikrodyje Taip
  „Physio TrueUp“ Taip
  Bėgimo funkcijos
  Galimi bėgimo profiliai Bėgimas, bėgimas treku, bėgimas bėgtakiu, bėgimas dengtu treku, bėgimas bekele, virtualusis bėgimas, ultrabėgimas
  GPS pagrįstas atstumas, laikas ir tempas Taip
  Bėgimo dinamika Taip (su suderinamu priedu)
  Vertikalusis svyravimas ir santykis (bėgimo judesio „atšokimo“ laipsnis ir sąnaudų ir naudos ryšys su žingsnio ilgiu) Taip (su suderinamu priedu)
  Kontakto su žeme laikas ir pusiausvyra (parodo, kiek laiko bėgant jūsų koja yra ant žemės, o ne pakilusi virš žemės, ir leidžia patikrinti bėgimo simetriją) Taip (su suderinamu priedu)
  Žingsnio ilgis (realiuoju laiku) Taip (su suderinamu priedu)
  Kadencija (realus žingsnių skaičius per minutę) Taip
  Efektyvumo būklė (po 6–20 min. bėgimo šis rodiklis palygina jūsų būseną realiuoju laiku su vidutiniu fizinio pasirengimo lygiu) Taip
  Laktato slenkstis (taškas, kuriame raumenys pradede greitai nuvargti, nustatomas įvertinant tempą ir širdies dažnį). Taip (su suderinamu priedu)
  „PacePro™“ tempo strategijos Taip (su įkelta aikštele)
  Bėgimo treniruotės Taip
  Lenktynių prognozės Taip
  Galima naudoti žingsniamatį Taip
  Golfo funkcijos
  Įkelta 42 tūkst. aikštynų iš viso pasaulio Taip
  Atstumas iki F/M/B (atstumas iki žaliosios zonos priekio, vidurio ir galo) Taip
  Atstumas iki „Layup“ smūgių ir staigių posūkių Taip
  Matuoja smūgio atstumą (apskaičiuoja tikslų smūgio atstumą iš bet kurios aikštelės vietos) Automatinis
  Skaitmeninė rezultatų kortelė Taip
  Tinkinti tikslai Taip
  Statistikos stebėjimas (smūgiai, patai per raundą, smūgiai žaliojoje zonoje ir žaidimo aikštelėje) Taip
  Garmin AutoShot™ Taip
  Visas vektorių žemėlapis Taip
  Automatiniai „CourseView“ naujiniai Taip
  Žaliosios zonos rodinys ir rankinis smeigtuko nustatymas Taip
  Kliūtys ir aikštelės taikiniai Taip
  PinPointer Taip
  „PLAYSLIKE“ atstumas Taip
  Nustaymas liečiant (ekrane palieskite objektą, kad pamatytumėte atstumą iki bet kurio taško) Taip
  Handikapo rezultatas Taip
  Suderinamas su „TruSwing™“ Taip
  Apvalus laikmatis / matuoklis Taip
  Suderinamas su automatiniu lazdų stebėjimu (reikalingas priedas) Taip
  Turnyro teisinė informacija Taip
  Lauko pramogų funkcijos
  Galimi lauko pramogų profiliai Žygiai, laipiojimas patalpoje, boulderingas, laipiojimas uolomis, kalnų dviračiai, slidinėjimas, snieglenčių sportas, slidinėjimo krosas, irklenčių sportas, irklavimas, baidarių sportas, banglenčių sportas, medžioklė, šuoliai su parašiutu, taktiniai užsiėmimai, kaitavimas, burlenčių sportas, žygiai sniegbačiais , tenisas, piklbolas
  Navigacija nuo taško iki taško Taip
  Pėdsakų trasa realiuoju laiku Taip
  Atgal į pradžią Taip
  „TracBack®“ Taip
  „UltraTrac“ režimas Taip
  UP AHEAD Taip
  Režimas „Aplink mane“ Taip
  Priekyje Taip
  Aukščio profilis Taip
  Atstumas iki tikslo Taip
  Barometrinių tendencijų indikatorius, įspėjantis apie audras Taip
  „ClimbPro™“ kopimo planavimo priemonė Taip
  Bėgimas trasomis ir automatinis lipimas Taip
  Vertikalusis greitis Taip
  Bendras pakilimas / nusileidimas Taip
  Būsimos aukštumos brėžinys Taip
  Įkelti slidinėjimo kurortų žemėlapiai Taip
  Atsisiunčiamas kartografinis palaikymas Taip
  Suderinama su „BASECAMP™“ Taip
  GPS koordinatės Taip
  Sight 'N Go Taip
  Vietos apskaičiavimas Taip (naudojant „Connect IQ™“)
  Medžioklės / žvejybos kalendorius Taip (naudojant „Connect IQ™“)
  Projektuojamas kelio taškas Taip
  Informacija apie saulę ir mėnulį Taip (naudojant „Connect IQ™“)
  XERO™ vietos Taip
  „Expedition GPS“ veikla Taip
  Potvyniai ir atoslūgiai Taip (naudojant „Connect IQ™“)
  Važiavimo dviračiu funkcijos
  Galimi važiavimo dviračiu profiliai Dviračių sportas, dviračių treniruokliai, kalnų dviračiai, triatlonas
  Įspėjimai (kai pasieksite tikslus, įskaitant laiką, atstumą, širdies dažnį ar kalorijas, bus suaktyvintas signalas) Taip
  Aikštelės Taip
  „GARMIN“ dviračių žemėlapis (dviratininkams skirtas gatvių žemėlapis su maršrutų kūrimo funkcija) Taip
  MTB sudėtingumas ir sklandumas Taip
  Dviračio ratas ir rato maksimali galia (naudojant galios jutiklį) Taip
  Lenktyniavimas pagal veiklą Taip
  GFS (galios funkcinis slenkstis) Taip (su suderinamu priedu)
  Suderinamas su „Vector ™“ (galios matuoklis) Taip
  Suderinamas su galios matuokliu Taip
  Išplėstinis „Vector“ palaikymas Taip
  Suderinamas su „Varia Vision™“ (ant galvos montuojamas ekranas) Taip
  Suderinamas su „Varia™“ radaru (į galą nukreiptu radaru) Taip
  Suderinamas su „Varia™“ žibintais Taip
  Greičio ir kadencijos jutiklio palaikymas (su jutikliu) Taip
  Plaukimo funkcijos
  Galimi plaukimo profiliai Plaukimas baseine, plaukimas atvirame vandenyje, plaukimas / bėgimas
  Plaukimo atvirame vandens telkinyje metrika (atstumas, tempas, mostų skaičius / dažnis, mosto nuotolis, plaukimo efektyvumas (SWOLF), kalorijos) Taip
  Plaukimo baseine metrika (ilgis, atstumas, tempas, mostų skaičius, plaukimo efektyvumas (SWOLF), kalorijos) Taip
  Mosto tipo aptikimas (laisvuoju stiliumi, nugara, krūtine, peteliške) (tik plaukiant baseine) Taip
  Treniruočių įrašai (tik plaukiant baseine) Taip
  Pagrindinis poilsio laikmatis (nuo 0)(tik baseine) Taip
  Kartoti poilsio laikmatį Taip
  Automatinis poilsis (tik baseine) Taip
  Įspėjimai apie laiką ir atstumą Taip
  Tempo įspėjimai (tik baseine) Taip
  Atgalinio skaičiavimo pradžia Taip
  Plaukimo baseine treniruotės Taip
  Kritinis plaukimo greitis Taip
  Povandeninis riešinis širdies dažnio matuoklis Taip
  Širdies dažnis iš išorinio ŠDM (realiojo laiko statistika poilsio metu, intervalų ir sesijų statistika poilsio metu ir automatinis širdies dažnio atsisiuntimas po plaukimo) Taip (su „HRM-Tri™“ ir „HRM-Swim™“)
  Vaikų aktyvumo stebėjimo funkcijos
  „Toe-to-Toe™“ iššūkiai Taip (pasirenkama „Connect IQ Toe-to-Toe™“ iššūkių programa)
  Prisijungimas prie ryšio
  Išmaniojo treniruoklio valdiklis Taip
  Garantija
  Garantija: 24 mėn. (baterijai 6 mėn.)

 • Jus taip pat gali dominti

  Denver SW-500
  Kodas: T-MLX18778
  Kaina 7439 
  Kaina 4362 
  Kaina 29900 
  29900  Sutaupykite 7180 
  Blackview R5 Smartwatch Orange
  Kodas: 6931548308409
  Kaina 3700 
  SMARTWATCH OROMED SMART LADY GOLD
  Kodas: AKGOROSMA0008
  Kaina 4471 
  Xiaomi Amazfit GTS Smartwatch Blue
  Kodas: 6970100373523
  Kaina 8990 
  Kaina 30500 
  35900  Sutaupykite 5400