Išmaniosios apyrankės

 • Išmanioji apyrankė Fitbit Alta HR FB408SGYS-EU
  Kodas: 221782

  Išmanioji apyrankė Fitbit Alta HR FB408SGYS-EU

  Kaina 9999
  14900 Sutaupykite 4901
  Išmanioji apyrankė Fitbit Alta HR FB408SGYS-EU
  Kodas: 199518

  Ploniausia pasaulyje fizinio aktyvumo apyrankė su širdies ritmo sensoriumi.

  Kaina 9900
  14900 Sutaupykite 5000
  Išmanioji apyrankė Garmin vivosmart 4
  Kodas: 4687

  Stebėkite savo aktyvumą su stilinga išmaniąja apyranke Garmin Vivosmart

  Apyrankė turi aktyvumo ir sveikatos būklės stebėjimo įrankius, tokius kaip riešinis pulsometras, streso lygio matavimas, atsipalaidavimo režimas, VO2 max, žingsnių kiekis, sudegintos kalorijos ir kt.

  Kaina 12500
  13900 Sutaupykite 1400
  Išmanioji apyrankė Sponge Move HR 2
  Kodas: 0633632021879

  Sponge Move HR 2 – tai išmani apyrankė su spalvotu lietimui jautriu ekranu ir širdies ritmo realiu laiku stebėjimo funkcija. Ši apyrankė skaičiuoja žingsnius, nueitą atstumą ir kalorijų skaičių, padeda pasiekti jūsų sportinį tikslą ir rodo jūsų širdies ritmo grafiką. Apyrankė stebi jūsų miego kokybę ir primena jums išlikti aktyviais. Šios apyrankės ekrane jūs galite skaityti žinutes ir gauti kitus pranešimus iš savo mobiliojo telefono, taip pat atmesti įeinantį skambutį.

  Kaina 2900
  Išmanioji apyrankė Garmin vivosmart 3
  Kodas: 4421

   Garmin vivosmart 3 - išmani apyrankė su aktyvumo asistentu, širdies ritmo davikliu ant riešo ir treniruočių būsenos funkcijomis
   

  Kaina 7900
 • Išmaniosios apyrankės – priemonės, kurias gali turėti kone kiekvienas. Kad ir kaip prabangiai skamba jų pavadinimas, tokia apyrankė yra nebrangi ir daugeliui prieinama, tad kiekvienas, norintis daugiau patogumo ir technologijų teikiamos naudos savo gyvenime, gali tokią įsigyti. Paskubėkite – mūsų el. parduotuvėje rinksitės iš plataus asortimento ir tik aukščiausios kokybės apyrankių!

  Kokių galimybių Jums suteiks naujasis pirkinys? Daugelis išmaniųjų apyrankių matuoja širdies ritmą, deguonies kiekį kraujyje bei kraujo spaudimą, tad išmaniosios apyrankės yra itin populiarios tarp sportuojančiųjų ar tiesiog propaguojančių aktyvų laisvalaikį. Kai kurios išmaniosios apyrankės leidžia sveikatos būklę stebėti visą parą – jos primena apie būtinybę pajudėti, kai užsisėdima, jos skaičiuoja žingsnius, vertina miego kokybę, skaičiuoja sudegintas kalorijas ir kt. Dalis išmaniųjų apyrankių suteiks galimybę valdyti kamerą, muziką, sužinoti orų prognozes, priimti skambučius.

  Rinkdamiesi išmaniąją apyrankę įvertinkite savo poreikius ir su jais palyginkite tokius kriterijus kaip baterijos veikimo laikas, budėjimo laikas, ekrano dydis, duomenų perdavimo galimybės, išmaniosios programėlės ir kt.

  Išmanioji apyrankė bus ne tik naudinga, bet ir stilinga – ją priderinsite prie įvairių aprangos stilių ir nustebsite, kaip puikiai ji tinka ne tik prie sporto ir laisvalaikio drabužių derinių.

  Mūsų el. parduotuvėje Jūsų dėmesiui – tik geriausių gamintojų išmaniosios apyrankės – DT No. 1, MyKronoz ir Sponge. Visi gamintojai puikiai vertinami ir užima aukštas pozicijas rinkoje, tad neabejokite, kad neprašausite pro šalį įsigiję jų gaminių.

  Išmaniosios apyrankės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – Jūsų patogiam ir greitam pasirinkimui. Nepraleiskite progos įsigyti labai naudingo daikto už patrauklią kainą. Kodėl verta pirkti internetu? Pirmiausia, tai tobulas būdas taupyti savo laiką, nes Jums nereikia jo gaišti važinėjant po parduotuves. Antra, internetu pirkti galite neišeidami iš namų, nepalikdami darbo vietos. Trečia, Jūs esate nepriklausomi nuo laiko, nes pirkti el. parduotuvėje galite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Tai tik keli pirkimo internetu privalumai. Žinoma, būtina paminėti ir tai, kad mūsų el. parduotuvėje išmaniosioms apyrankėms labai dažnai taikomos akcijos, leidžiančios nemažai sutaupyti!