Plokštelių grotuvai

 • Plokštelių grotuvas CAMRY CR 1149
  Kodas: ac 5908256838420
  Kaina 7999
  8900 Sutaupykite 901
  Plokštelių grotuvas CAMRY CR 1111
  Kodas: 5908256831742
  Kaina 11999
  13900 Sutaupykite 1901
  Plokštelių grotuvas CAMRY CR 1113
  Kodas: 5908256831896
  Kaina 4999
  6300 Sutaupykite 1301
 • Romantika, autentika alsuojantys plokštelių grotuvai nejučia nukelia dešimtmečiais atgal... Norite unikalų muzikos prietaisą įkomponuoti savo namų ar darbo interjere ir mėgautis jo skleidžiamomis melodijomis? Siūlome apžvelgti mūsų patefonų asortimentą. Skirtingi patefonų dizainai bei spalvinė gama leis pasirinkti labiausiai Jūsų dizaino koncepcijoje derėsiantį plokštelių grotuvą: juodi, rudi, raudoni, minimalistiniai, ištaigingi, originalūs, medinio korpuso senoviniai ir kt. plokštelių grotuvai.

  Rinkdamiesi plokštelių grotuvą įvertinkite, koks jo greitis, kokios galimos jungtys, prietaiso galingumas, papildomų galimybių suteiks MP3 atkūrimo funkcija, galimybė muziką įrašyti į SD kortelę, ne mažiau svarbūs ir garsiakalbiai (kiek jų yra ir kokie).

  Papildomo patogumo suteiks įvairios funkcijos. Pavyzdžiui, nuotolinio valdymo galimybė leis muzika mėgautis kur kas patogiau. Gal esate radijo mėgėjas? Tuomet verta pasižvalgyti patefono, turinčio radiją ir galimybę iš anksto nustatyti stotis.

  Svorio ir dydžio kriterijai bus svarbūs, jei stokojate vietos ir įrenginiui skirtas plotas yra ribojamas. Taip pat gabaritai ir svoris labai svarbu tada, jei plokštelių grotuvu naudositės įvairiose vietose, t. y. jis dažnai bus transportuojamas, nešamas su savimi – tokiu atveju prioritetą teikite kompaktiškesniam ir lengvesniam prietaisui.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės rinkoje puikiai žinomų ir vertinamų gamintojų patefonus: Camry, Clipsonic, Muse, Roadstar. Visi gamintojai užima aukštas pozicijas ir klientų yra vertinami dėl puikios kokybės gaminių. Džiaugiamės, galėdami geriausią kokybę siūlyti ir savo klientams.

  Plokštelių grotuvai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – išskirtinė galimybė įsigyti puikų daiktą patrauklia kaina. Plokštelių grotuvų tikrai nerasite įprastuose prekybos centruose, todėl ieškantys tokio pirkinio turėtų vykti į specializuotas parduotuves, kurių darbo laikas, tikėtina, sutaptų su Jūsų darbo laiku. Taigi, vienas iš neigiamų niuansų – reikia derinti prie specializuotos parduotuvės darbo laiko. Taip pat ir strateginė padėtis gali tapti kliuviniu. Negana to, dar laikas eismo spūstyse... Išvenkite šių problemų ir įsigykite plokštelių grotuvą tiesiog pietų pertraukėlės metu ar patogiai įsitaisę namuose. Pirkti internetu paprasta ir labai patogu. O mūsų el. parduotuvėje dažnai taikomos akcijos leis sutaupyti ar ir nemažą pirkinio sumos dalį.