Telefonai silpnaregiams, neprigirdintiems

 • Telefonai dideliais mygtukais: senjorams, silpnaregiams, turintiems klausos sutrikimų

  Prekių nėra.
 • Tikriausiai retas kuris šiais laikais neturi telefono. Ši susisiekimo priemonė suteikia labai daug galimybių bendrauti su draugais, artimaisiais, tiek gyvenančiais netoliese, tiek už daugybės kilometrų. Telefonas tampa nepamainomu tada, kai prireikia vienokios ar kitokios pagalbos. Bet ką daryti tiems, kurie įprastais telefonais negali pasinaudoti, pavyzdžiui, silpnaregiams ar turintiems klausos sutrikimų? Ar tai reiškia, kad jų galimybės susisiekimo klausimu yra apribotos? Visiškai ne – siūlome mūsų el. parduotuvėje išsirinkti telefoną, skirtą silpnaregiams, klausos sutrikimų turintiems asmenims, senjorams, kuriems įprastų telefonų mygtukai ar liečiami ekranai yra nepatogūs naudoti.

  Šiai kategorijai priklausantys telefonai pirmiausia išsiskiria dideliais mygtukais, kurie bus labai patogūs prasčiau matantiems. Šių mygtukų privalumas ir tas, kad juos paspausti kur kas patogiau senjorams, kuriems surinkti numerį naudojantis įprasto telefono mažais mygtukais arba juo labiau liečiamu ekranu būtų sudėtinga.

  Kai kurie mūsų asortimente esantys telefonai turi numerio užprogramavimo funkciją, leidžiančią surinkti numerį vieno mygtuko paspaudimu. Negana to, ant didelių mygtukų galima užklijuoti kontakto nuotrauką, kas suteikia dar daugiau patogumo naudotojui. Taip pat telefonuose: tiesioginė ir netiesioginė atmintis, didelės talpos telefonų knyga, puikus garsas, laikrodis ir kt.
  Mūsų el. parduotuvėje yra dviejų tipų telefonai silpnaregiams, neprigirdintiems: laidiniai ir belaidžiai.

  Gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio ir į šį procesą žvelgiame itin atsakingai, todėl mūsų asortimente rasite tik patikimų ir geriausiai vertinamų gamintojų telefonus, skirtus neįgaliesiems. Rinkitės Brondi, Topcom bei Tristar produkciją.

  Telefonai silpnaregiams, neprigirdintiems internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra puikus pasirinkimas, jei stokojate laiko, vertinate kokybę ir norite pirkti patogiai. Tam Jums nereikės išeiti iš namų, palikti daro vietos, gaišti savo laisvo laiko kelionėms po parduotuves. Nes pirkdami internetu esate visiškai nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Galėsite mūsų asortimente pasirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį telefoną, patogiausią Jums apmokėjimo būdą ir visiškai nesirūpinti prekės pristatymu, nes tai – mūsų atsakomybė. Užsakytas prekes pristatysime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas. Maža to, mūsų el. parduotuvėje telefonams dažnai taikomos puikios akcijos, kuriomis pasinaudoję sutaupysite nemažą pirkinio kainos dalį.