TV laikikliai

 • TV laikiklis SOFTLINE LDA11-223
  Kodas: 4779027114217
  Kaina 2099
  2500 Sutaupykite 401
 • Prieš kurį laiką buvo įprasta televizorius laikyti ant jam skirto staliuko, spintelės, komodos... Rinkoje pasirodę TV laikikliai netruko pelnyti naudotojų simpatijų ir šiandien yra labai populiarūs. TV laikikliai suteikia ne tik patogumo, jie taip pat yra puikus pasirinkimas nedidelėms erdvėms, kur bet koks papildomas baldas yra nepageidaujamas, taip pat TV laikikliai itin tinka minimalistiniams, moderniems interjerams. TV laikikliai suteikia patogumo ir komforto žiūrintiems televizorių.

  Rinkdamiesi TV laikiklį pirmiausia atsižvelkite, kokios įstrižainės televizoriui jis yra skirtas. Taigi, arba laikiklį reikės derinti prie savo turimo televizoriaus, arba, jei perkate naują televizorių, pagal jį rinktis tinkamą laikiklį. Maksimalus galimas svoris – dar vienas reikšmingas aspektas. Būtinai įvertinkite, kokias apkrovas gali išlaikyti TV laikiklis ir suderinkite tai su turimu televizoriumi.

  Kampo reguliavimo (vertikaliai ir horizontaliai) galimybė leis pasirinkti norimą žiūrėjimo kampą. Laikiklyje sumontuotas gulsčiukas leis laikiklį prie sienos pritvirtinti kur kas paprasčiau ir nepriekaištingai lygiai.

  Dizainas – neabejotinai irgi svarbus aspektas. Mūsų el. parduotuvėje galėsite rinktis skirtingų dizainų TV laikiklius, taip pat prie savo interjero priderinti ir labiausia tinkančią spalvą – nors asortimente vyrauja juodos spalvos laikikliai, rasite ir baltą šviesiems interjerams.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės patikimo ir pripažinimą pelniusio gamintojo Softline TV laikiklius, pasižyminčius aukšta kokybe, patvarumu.

  TV laikikliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra puiki proga greitai, patogiai bei patrauklia kaina įsigyti reikalingą daiktą. Paprastai TV laikiklio reikėtų važiuoti į specializuotą buitinės technikos, elektronikos parduotuvę. Taip pat reikėtų taikytis prie jos strateginės padėties ir darbo laiko, skirti laiko pasirinkimui, gaišti brangų laiką eismo spūstyse. Rinkitės paprastesnį ir patogesnį variantą – pirkite internetu. Pirkimas internetu suteikia daugiau patogumo ir padeda efektyviai taupyti laiką. Pasirinkite mūsų el. parduotuvėje individualius poreikius atitinkantį TV laikiklį, apmokėkite patogiausių Jums būdu ir laukite, kol pristatysime pirkinį nurodytu adresu. Pristatymas trunka tik 1–2 darbo dienas. Negana to, pirkdami mūsų el. parduotuvėje turėsite progą pasinaudoti šauniomis akcijomis ir už norimą prekę mokėti kur kas mažiau.